• 57 56:08
    1:9
    Aneta SALEHOVÁ

FBŠ SLAVIA Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:9
branky: 29. Andrea Žižková - 2. Eva Křtěnová, 11. Lucie Baldreichová, 13. Lucie Baldreichová, 34. Lucie Baldreichová, 35. Andrea Břeská, 44. Denisa Bubeníková, 47. Eva Křtěnová, 48. Lucie Baldreichová, 57. Aneta Salehová; rozhodčí: Martin Štrunc - Jakub Mikolášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Kristýna Votýpková 23 - Michaela Galušková 8; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4
60:00 Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér): "Hrajeme co to jde! Dokud máme s kým a proti komu, chceme, aby naše mladé hráčky sbíraly zkušenosti a udržely si motivaci, že jejich tréninky a rozvoj jsou smysluplné. Dnes jsme byly hodně nejistí v osobních soubojích a trochu naivní v některých rozhodnutích - tím jsme se připravili o více výhod, šancí a logicky i gólů. Přesto jsme spokojeni, naladěni a zítra bojujeme dále!"
60:00 Komentář domácích Vokáč Jan (Asistent trenéra): V první řadě jsme rádi, že se utkání mohlo vůbec odehrát. Bohužel jsme celý zápas odehráli velice ustrašeně a s velkým respektem k soupeři. Výsledek mohl být přesto lepší. Děkujeme hráčkám a soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 3:11
56:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Aneta Salehová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:9)
47:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #7 Aneta Salehová (1:8)
46:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #90 Sabina Siňorová (1:7)
43:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #37 Barbora Chmelařová (1:6)
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
34:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:5)
33:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #48 Andrea Břeská (1:4)
28:48 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Andrea Žižková, asistoval #36 Michaela Čížková (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 2:10
17:47 Vyloučen hráč #81 Natálie Šindelářová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
17:47 I Chodov si v první třetině vyzkouší přesilovou hru.
12:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
10:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová bez asistence (0:2)
08:15 Binědová ze střčední vzdálenosti nastřeluje břevno!
06:25 Vyloučen hráč #6 Kristina Venerová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
06:25 Domácí si vyzkuší první přesilovou hru v zápase.
04:18 A vzápětí další střela, s tou a i s následnou dorážkou Bubeníkové si poradila Votýpková
03:49 Křtěnová opět střílí, tentokrát ale trefila pouze svoji spoluhráčku, která clonila před domácí brankou
03:04 Další střelu hostů vyráží Votýpková
02:13 Pokus Lendelové letěl vedle chodovské branky
01:15 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #98 Eva Křtěnová, asistoval #77 Denisa Bubeníková (0:1)
01:15 Hned první akce hostů končí brankou. Křtěnová natáhla za půlkou ke střele a trefuje se přesně k levé tyči domácí branky