8:0
    Lucie BICKOVÁ
    (Bořilová)

Tatran Střešovice - Panthers Praha 8:0
branky: 6. Radka Korbelářová, 8. Karolína Stůjová, 20. Karolína Stůjová, 25. Simona Korbelářová, 29. Michaela Mechlová, 50. Karolína Stůjová, 51. Barbora Lovíšková, 60. Lucie Bicková; rozhodčí: David Hertz - Šimon Kořínek; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Veronika Novotná 9 - Kateřina Macounová 36; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:0
60:00 Komentář domácích Michálek Marek (Trenér): Děkujeme soupeři, že i přes problémy se sestavou přijel a zápas mohl proběhnout. Diktovali jsme tempo utkání, paradoxně nejvíc nebezpeční  jsme byli v oslabení a pak v  posledních deseti minutách, což je dobře s ohledem na to, že naše hráčky zítra čekají ať už extraliga nebo zápas juniorek proti Chodovu. Soupeř zaslouží pochvalu za obětaost a snahu po celé utkání a nedal naší brankářce nulu rozhodně zadarmo. Díky za utkání
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes mě překvapila milá slečna u časomíry. V dnešním utkání byl soupeř jednoznačně lepší, což jsme samozřejmně čekali, i když jsme přijeli bez pár hráček, které jsou v karanténě, tak můžu ostatní holky pochválit za bojovný výkon po celý zápas. Děkuji soupeřům za ferový zápas a doufáme, že zítra získáme tři body.
60:00 Domácí princezny si připisují po výborném výkonu tři body do tabulky a zítra je čeká Chodov!!!
60:00 Střely ve 3. části: 17:4
59:58 GÓL Tatran Střešovice! 8:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #77 Adéla Bořilová (8:0)
59:58 Bicková si umí načasovat střelu.
58:51 Mechlová na stavbě opět míchá beton.
55:47 Vyloučen hráč #94 Michaela Mechlová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
55:47 Mechlová poslala k zemi protihráčku a míří na trestnou lavičku.
54:43 Novotná zase není tak špatná, jako si všichni myslí a předvádí docela uspokojující zákrok :D
53:58 Macourová tam skočila jako lev!!!!!
53:00 Intenzivní útok Panterek se však zasekl u užasného bloku Bořilové.
50:31 GÓL Tatran Střešovice! 7:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #8 Lucie Vernerová (7:0)
50:31 Lovíšková dělovkou prostřeluje a navyšuje stav utkání.
49:02 GÓL Tatran Střešovice! 6:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #51 Radka Korbelářová (6:0)
49:02 Promluva do duší trenéra Michálka zabralo!!
49:02 Kájá Stůjová kompletuje hattrick v dnešním zápase.
48:59 Timeout Tatran Střešovice
48:14 Užasný návrat Maurerové.
47:48 Bořilová opět boří protihráčky.
47:34 Lovis to nějak slejo :(
46:16 Stůjová má na zádech zřejmně třetí očko.
45:15 Matějková předvádí levá, pravá pojď sem, kam jdeš.
44:12 Tatran míchá beton a čeká až se domíchá a stuhne.
43:51 Chybí princeznám přesnost.
42:54 Formánková nezkrotila tu svojí kejcu
42:34 Vyloučen hráč #10 Kateřina Formánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
40:02 Hostující hráčka s číslem 64 dnes slaví osmnácté narozeniny, tak ať jí to střílí a bumbá.
40:01 Bule opět pro Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 15:2
37:26 Tatran nevyužil třeti oslabení. Bilance je zatím pouze 2/3
35:23 Vyloučen hráč #55 Valentýna Viková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
35:23 Viková dostává zbytečné vyloučení.
34:04 Hráčky mi tady padají k nohám.
32:40 Bicková asi chtěla zaflexit, že umí bránit, tak to poslala volné hračce domácí, ale pak ukázala svou doménu a vše hasíííí.
31:38 Simča K. se po isntrukcích trenéra usmála na golmanku :)
30:35 První střelu Panterek slečna 007 chytáá.
28:18 Tatran střílí více gólu v oslabení než při klasičce pět na pět.
28:17 GÓL Tatran Střešovice! 5:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová bez asistence (5:0)
28:17 Mechlová si prošla přes osekání až před branku a krasně nad nožku golmanky navyšuje skóre.
27:49 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:51 Mechlová si ukázkově kryje balónek.
25:29 Vlčková si osedlala vlastní golmanku jako Váňa svého hřebce.
24:12 GÓL Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová bez asistence (4:0)
24:12 Simča zahchraňuje Ráďu a přidává v oslabení už čtvrtou branku.
23:24 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #51 Radka Korbelářová.
23:24 Raďa Korbelářová smolně trefuje tyčku. je to mrzuté :(
23:08 Vyloučen hráč #92 Tereza Tkadlecová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání
23:08 Domácí krásky by se měly naučit počítat:/
22:47 Gocová nepostala balónek to prázdné branky :((
20:22 Blahová střílí uplný dělovky.
20:01 Úvodní bule druhé třetiny pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 11:3
19:47 GÓL Tatran Střešovice! 3:0
19:47 Stůjová se ze standartky nemýlí
19:33 První třetina je zatím hodně jednoznačná pro domácí princezny.
17:21 Mechlová je zabijačka ale.
16:00 Fialová si takticky došla pro faul :D
14:16 Lovíšková to za bránou míchá jako beton v míchačce.
12:26 Tatranky šance v přesilovce nedokázaly proměnit
11:27 Novotná to čape.
10:26 Vyloučen hráč #64 Eliška Tázlerová družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:26 Tázlerová to je ale agresivní kriminálkník.
09:40 Bláža to je silná zeď na manťáku.
08:54 Panterky zatím pouze hledají recept na domácí krásky.
07:29 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #11 Karolína Stůjová, asistoval #94 Michaela Mechlová (2:0)
07:29 Mechlová a Stůjová to je dokonalá symbióza.
06:52 Výborný návrat Simčiiii Korbeláááářové
06:06 Bořilová fikaně přelstila soupeře.
05:00 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:0)
05:00 Korbelářová R. se obtočila kolem branky a otevírá skóre utkání.
04:42 Matějková se Šolleovou jsou dvě největší slepice a drbou na střídačce.
03:56 Dámy a pánové Veronika Novotná se dotkla balónku.
03:05 Panthers zatím vůbec nehraje na balónku a jen se snaží odolávat tlaku Tatranek.
02:20 Kulomet Mechlové od půlky končí v bloku.
02:02 Tatran zaměstnává golmanku pentrs.
00:10 Tatran hned od začátku nasadil ostré tempo.
00:01 Úvodní bule pro Tatran.
00:00 Kurzy na dnešní zápas jsou: Tatran- 1,98 Panthers- 2,32
00:00 Přeji Vám krasný večer ze Stodoly, kde se nám utkají domáci supernovy Tatran Střešovice a hostujíci Panthers Praha. Tatranky se zatím nacházejí na krásném šestém místě, jejich soupeřky o tři příčky níže. Čeká nás zajímavé utkání.