58
  • 58 57:01
    2

Sklo Bohemia Světlá n/S - Tatran Střešovice 3:8
branky: 33. Barbora Vávrová, 47. Zuzana Simandlová, 53. Barbora Vávrová - 1. Anežka Herešová, 7. Marie Wijasová, 12. Lucie Bicková, 13. Valentýna Viková, 30. Lucie Vernerová, 32. Tereza Tkadlecová, 36. Marie Wijasová, 46. Nela Fojtíková; rozhodčí: Petr Jindra - Tomáš Fuciman; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Danny Václavků 58 - Monika Šolleová 25, Kristýna Bartošová 12; po třetinách: 0:4, 1:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Vedoucí): O průběhu zápasu rozhodl rozdílný vstup do utkání, kdy nás hráčky z Tatranu předčily v důrazu i pohybu. Hodně nás naštěstí podržela gólmanka. Po první přestávce se naše hra zlepšovala, dokonce jsme vyhráli třetí třetinu. Doufejme, že se toto zlepšení odrazí v dalších zápasech. Gratulujeme výtečnému soupeři k vítězství a přejeme pohodovou zpáteční cestu do Prahy.
60:00 Komentář hostů Michálek Marek (Trenér): Přijeli se všemi hráčkami, které máme momentálně k dispozici a musím je rozhodně pochválit za vstup do utkání, kterým jsme si konečně jednou pomohli. Jinak utkání ve slušném tempu, na mě někdy až moc nahoru a dolů. Děkujeme soupeři za utkání a příjemné prostředí v místní hezké sportovní hale.
60:00 Střely ve 3. části: 14:20
57:01 Vyloučen hráč #25 Nela Fojtíková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
52:20 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (3:8)
46:56 Další útok domácích, tentokrát pouze v náručí Bartošové.
46:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #21 Viktorie Váňová (2:8)
46:05 Fojtíková přestřeluje.
45:51 GÓL Tatran Střešovice! 1:8
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Nela Fojtíková, asistoval #55 Valentýna Viková (1:8)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Kristýna Bartošová družstva Tatran Střešovice
40:00 Střely ve 2. části: 18:22
39:53 Vyloučen hráč #15 Daryna Bank-Bedej družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hra rukou
35:27 GÓL Tatran Střešovice! 1:7
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #24 Sofie Gocová (1:7)
35:09 Hra stále v pohybu, míček léta ze strany na stranu.
32:51 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:6
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Barbora Vávrová, asistoval #29 Tereza Štursová (1:6)
32:51 Důraz domácích končí první brankou za zády Šolleové.
31:34 GÓL Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Tereza Tkadlecová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:6)
31:14 Štursová střílí, ale zařízení přestřeluje.
29:35 Útok domácích, Šolleová stále stoprocentní.
29:07 GÓL Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:5)
23:10 Opět výborná akce Beránkové, která bohužel končí v náruči Šolleové.
21:20 Opět velký tlak domácích, Šolleová chytá.
20:00 Střely v 1. části: 8:24
18:23 Tlak domácích, ale Šolleová opět stoprocentní.
13:15 Krásná indiviuální akce Beránkové, která se ke střele bohužel nedostala.
12:46 GÓL Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #55 Valentýna Viková, asistoval #39 Lucie Bicková (0:4)
11:32 GÓL Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #89 Barbora Panešová (0:3)
10:31 Skvělá náhra Panešové, ale Fojtílková přestřeuje.
09:08 Střela Bickové od mantinelu, ale Václavková opět chytá.
06:41 GÓL Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #77 Adéla Bořilová (0:2)
05:45 Tým hostů zkouší střílet z káždé pozice, ale Václavková chytá.
04:46 Výborný zákrok domácí Václavkové.
02:45 Hra se přesouvá ze strany na stranu a oba týmy vytvářejí skvělé akce.
01:20 Útok týmu Střešovce úspěšně zablokovala hráčka Matějů a hned poslala spoluhráčky do protiůtoku.
00:27 GÓL Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Anežka Herešová, asistoval #29 Kristýna Bartošová (0:1)