• 60 59:12
    20:4
    ()

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 20:4
branky: 2. Andrea Luzarová, 2. Karolína Bínová, 5. Radka Niemczyková, 6. Nela Blažková, 11. Kristýna Klubalová, 12. Linda Pudišová, 13. Radka Niemczyková, 13. Lenka Červená, 19. Radka Niemczyková, 20. Adriana Středulová, 23. Karolína Sigmundová, 25. Adéla Červenková, 37. Linda Pudišová, 42. Adéla Červenková, 48. Andrea Luzarová, 52. Karolína Bínová, 53. Adriana Středulová, 55. Nela Blažková, 58. Adriana Středulová, 60. Lenka Červená - 18. Kristina Zlatníková, 58. Kristina Zlatníková, 58. Nela Tlamsová, 59. Sabina Šnajberková; rozhodčí: Pavel Janáček - Petr Kopřiva; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 14 - Nicol Jakešová 28; po třetinách: 10:1, 3:0, 7:3
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Byli jsme zvědaví, jak bude vypadat naše hra po odchodu 2002. Navíc část týmu přejížděla ze zápasu žen. Ale do první třetiny jsme vletěli jak vítr, spousta opravdu dobře dohraných situací, vše v pohybu a to rozhodlo o celém zápase. 2. a 3. část už byly pomalejší a občas se spíš dohrávalo. Děkujeme soupeři.
60:00 Komentář hostů Šatalíková Karolína (Trenér): Dnes jsme nepřijely v ideálním rozpoložení. Hodně obdržených branek samozřejmě mrzí, musíme se ale soustředit na další zápas a tento hodit za hlavu. Děkujeme soupeřkám za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 19:9
59:55 Vojtěšková střílí vedle.
59:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 20:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Lenka Červená bez asistence (20:4)
58:57 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 19:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #12 Sabina Šnajberková bez asistence (19:4)
58:57 Šnajberková to krásně trefila.
58:31 Středulová do tyčky.
57:44 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 19:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #20 Nela Tlamsová, asistoval #50 Alžběta Pěnkavová (19:3)
57:44 Po 12 vteřinách tady máme další gól - dnes se nám tady s němi roztrhl pytel.
57:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 19:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #33 Adéla Červenková (19:2)
57:12 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 18:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #14 Barbora Špačková (18:2)
57:12 Špačková poslala krásnou přihrávku na Zlatníkovou, která zametá do prázdné brány.
56:10 Jakešová N. chytá pokus Bínové s přehledem.
54:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 18:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková bez asistence (18:1)
54:31 Blažková si připisuje 6. kanadský bod v dnešním zápase.
52:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 17:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #42 Linda Pudišová (17:1)
52:12 Středulová si připisuje další gól.
51:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 16:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová, asistoval #42 Linda Pudišová (16:1)
51:20 Šnajberková pouze do Hriškové.
47:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 15:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #97 Andrea Luzarová bez asistence (15:1)
45:46 Vyloučen hráč #14 Barbora Špačková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
43:44 Niemczyková z brejku - mimo.
43:15 Keberlová zkusila hostující gólmanku, avšak ta byla úspěšnější.
42:55 Zlatníková střílí vedle.
41:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 14:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #23 Nela Blažková (14:1)
41:46 Zlatníková přihrála do prostoru, kde nikdo nebyl.
41:18 Pudišová šikovně vyvezla balón přes celé hřiště.
40:01 Úvodní buly do 3. třetiny opět pro hostující družstvo.
40:00 Střely ve 2. části: 13:3
39:59 Zlatníková šla do brejku, ale zastavila ji siréna, která ukončila 2. třetinu.
39:41 Bínová pouze do bloku Špačkové.
39:39 Luzarová střílí hodně vedle.
36:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 13:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #23 Nela Blažková (13:1)
34:43 Sigmundová zabránila v pokuse o střelu Zlatníkové.
33:07 Zápas se odehrává na půlce hostů.
31:00 Bínová pouze do brankářky.
29:54 Galnorová krásně vyvezla balónek a poslala ho dál na svou spoluhráčku na mantinelu.
29:25 Toto utkání sleduje 27 diváků.
28:44 Bínová si šikovně poradila s protihráčkou a uklidňuje hru.
27:55 Niemczyková nám ukazuje své krásné kličky.
24:39 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 12:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #71 Karolína Bínová (12:1)
24:18 Jakošová K. backhandem pouze vedle.
23:18 Klubalová si udělala z protihráček kuželky, ale bránu přestřeluje.
22:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 11:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #14 Karolína Sigmundová bez asistence (11:1)
22:45 Sigmundová krásně zavěsila.
20:01 Domácí Červená opět prohrála buly.
20:00 Střely v 1. části: 16:6
19:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #86 Kateřina Galnorová (10:1)
19:45 Středulová taháčkem připisuje 10. gól domácích.
19:13 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #18 Lenka Červená (9:1)
17:49 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 8:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #77 Kateřina Jakešová (8:1)
17:45 Domácí v plném počtu.
16:53 Střelu Zlatníkové zblokovala domácí Bínová.
15:45 Vyloučen hráč #77 Kristýna Klubalová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
15:04 Niemczyková střílí nad.
12:41 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Lenka Červená, asistoval #65 Radka Niemczyková (8:0)
12:41 Po 20 vteřinách tady máme další gól.
12:21 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #13 Adriana Středulová (7:0)
11:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #13 Adriana Středulová (6:0)
10:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #23 Nela Blažková (5:0)
10:44 Klubalová se nemýlila a posílá svůj tým do vedení 5:0!
08:10 Pěnkavová namazala na střed domácí Středulové, avšak ta šanci neproměnila.
07:04 Galnorová nám dnes zatím ukazuje krásnou práci v obraně.
05:20 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
05:20 Krásně vypressovaný balón od našich hrotů, který Nela Blažková zakončuje za záda hostující brankářky.
04:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková bez asistence (3:0)
02:17 Krásný vstup domácích do zápasu.
01:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Karolína Bínová bez asistence (2:0)
01:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #97 Andrea Luzarová, asistoval #23 Nela Blažková (1:0)
01:06 První šanci hostů krásně zachránila domácí Galnorová.
00:01 Úvodní buly pro hosty.