4:5
    Nela KUBALČÍKOVÁ
    (Matýsková)

BLACK ANGELS - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
branky: 15. Anna Vinklerová, 38. Eliška Podoláková, 39. Linda Fuchsová, 41. Vendula Kolkusová - 48. Nikola Liberdová, 49. Nela Sikorová, 52. Nela Sikorová, 56. Adéla Částečková, 57. Nela Kubalčíková; rozhodčí: Štěpán Weber - Jan Sysel; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 38 - Barbora Plačková 23; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:5
60:00 Komentář domácích Jarolímová Anet (Trenér): Vyrovnaný zápas, soupeři děkujeme a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Martiník Tomáš (Trenér): Dnes jsme se svou střeleckou nemohoucností v první polovině zápasu dostali do fáze, kdy jsme naprosto ztratili kontrolu nad sebou samými i nad podstatou florbalu. Ale podařilo se nám vrátit do reality a zápas skvěle otočili. Díky hráčkám, že to v sobě dokázali najít, je to pro ně pořád škola a škola, a a snad budou příště lepšé už od začátku. Díky soupeřkám za fajn zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:18
59:00 Minutu před koncem to domácí zkusí bez brankáře
56:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #18 Tereza Matýsková (4:5)
56:48 Hosté čtyři minuty před koncem otáčejí skóre
55:25 Timeout BLACK ANGELS
55:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková bez asistence (4:4)
55:25 Hosté vyrovnávají po přesné střele Částečkové
53:20 Máme tu další přesilovku pro domácí, uvidíme co přinese
53:19 Vyloučen hráč #89 Blanka Gajdošová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zvedání florbalky
52:12 Koželuhová chtěla odpovědět na třetí gól hostí, bohužel však bez úspěchu
51:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová bez asistence (4:3)
50:36 Utkání se nám začíná decentně přiostřovat
48:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #81 Karolína Sovadinová (4:2)
48:10 Hosté v zápětí přidávají druhý gól
47:20 Tlak hostí se dočkal odměny až ve třetí třetine v podobě prvního gólu
47:18 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #18 Tereza Matýsková (4:1)
46:24 Fryčová zastavuje obrovskou šanci hostí povedeným zárokem
44:18 Obranné duo Svobodová Majerová dneska na jedničku s hvězdičkou
41:35 Fryčová dneska chytá výborně a stále si udržuje čisté konto
40:13 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #76 Vendula Kolkusová, asistoval #43 Adriana Fricová (4:0)
40:13 Krásná kombinace domácích v přesilové hře končí gólem
40:00 Střely ve 2. části: 11:17
39:30 Hostující brankářka nyní vychytala nebezpečný projektil Kolkusové
38:51 Vyloučen hráč #31 Vendula Podsedníková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nesportovní chování
38:14 Souhra Kolkusová Fuchsová alá pastva pro oči končí dalším gólem pro domácí celek
38:13 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (3:0)
37:24 Kombinace Košťálová Podoláková zvyšuje náskok domácích na 2:0
37:23 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #54 Ema Košťálová (2:0)
35:43 Hra se nyní prolíná nahoru dolu bez přesnější šance pro obě strany
32:29 Hosté hrají velmi dobře, ale defenzíva domácích je dnes velmi těžko prostupná
32:06 Vítkovice v šanci pouze vedle
30:34 Říhová s výkřikem "aaaa" projela středem hriště jako nůž máslem a prostřčila na Procházkovou, která střílela pouze do gólmanky
18:32 Folková se snažila prostrčit přihrávku na Procházkovou, bohužel neúspěšně
17:08 Košťálová dobře zachytává přihrávku soupeře ze které mohla být nebezpečná šance k zakončení
14:30 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:0)
14:30 Rychlý protiútok a z dorážky úspěšně zakončuje Vinklerová!
11:18 První velká vítkovická šance končí na břevně
10:32 Máme za sebou 10 minut první třetiny a domácí jsou v ofenzívě značně aktivnější
09:13 Skvělý blok od Majerové!
08:19 Fuchsová ve velké šanci pouze nad
05:08 Hra je zatím velice vyrovnaná a můžeme vidět šance na obou stranách