• 60 59:35
    10:9
    ()

FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:9
branky: 11. Lucie Seifertová, 15. Lucie Klepalová, 28. Pavlína Soukupová, 32. Anežka Smočková, 38. Lucie Klepalová, 53. Lucie Klepalová, 55. Nela Kočvarová, 59. Lidija Luklynska, 60. Markéta Seidlerová, 60. Lidija Luklynska - 8. Radka Niemczyková, 22. Natalie Hurníková, 23. Adriana Středulová, 26. Lenka Červená, 40. Nela Blažková, 44. Radka Niemczyková, 46. Linda Pudišová, 53. Linda Pudišová, 54. Adéla Červenková; rozhodčí: Filip Bollardt - Martin Preclík; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 14 - Magdaléna Hrišková 16; po třetinách: 2:1, 3:4, 5:4
60:00 Komentář hostů Tomšová Veronika (Asistent trenéra): Zápas, který z naší strany snesl parametry zhruba 10 minut čistého času. Dokus jsme plnily pokyny, byly jsme jednozačně lepším týmem. Což se ale Absolutně vytratilo v posledních 5ti minutách a stálo nás to 3 body do tabulky. Zvyžený prst, musíme se vzapamtovat, protože takhle hrát opravdu nechceme. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Krbec Kryštof (Asistent trenéra): Velmi vyhecované utkání, co jsme ke konci dokázali zvrátit na svou stranu. I přes nepřesnosti ve hře jsme neuvěřitelnou bojovností přehráli soupeře. Děkuju holkám za výborné utkání před svátky a jsem rád, že mé nervy dostanou na chvíli volno.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 Poslední minuty zápasu a emoce tu cloumají na všech stranách, opravdu strhující utkání
59:35 GÓL FbŠ Bohemians! 10:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska bez asistence (10:9)
59:35 Ostrava pokud chce vyrovnat musí do 6 a to se také stává, trenér dává pokyn k odvolání brankářky
59:35 Dělovka Lídy Luklynské málem protrhla síť za zády Magdalény Hriškové
59:04 GÓL FbŠ Bohemians! 9:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová bez asistence (9:9)
59:04 V poslední minutě Markéta Seidlerová vyrovnává
58:32 GÓL FbŠ Bohemians! 8:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska bez asistence (8:9)
58:32 Špatnou komunikaci mezi hráčkami Ostravy vycítila Lída Luklynská a snižuje už na pouhý rozdíl jedné branky
58:00 Přesně v polovině přesilovky po dlouhé kombinaci střílí Tereza Spoustová, bohužel vysoko nad
57:00 Vyloučen hráč #24 Terezie Gálová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
57:00 Anežka Smočková opět ve své rychlosti je během chvilky na útočné polovině, nahrává Lídě luklynské, tak je však tvrdě faulována a Terezie Gálová bude mít čas zpytovat svědomí na trestné lavici
55:27 Lucie Seifertová byla u mantinelu blíž než Adéla Červenková a tak míček sbírá na svojí čepel
54:35 GÓL FbŠ Bohemians! 7:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #91 Lidija Luklynska (7:9)
54:35 Tahle třetina je tedy plodná - máme tu další gól, který si připisuje tým FbŠ Bohemians
53:57 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:9
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #18 Lenka Červená (6:9)
53:57 Nyní nám hráčky z Ostravy ukázaly jak se florbal má hrát, byl to ukázkový útok
52:25 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
52:25 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:8
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #77 Kristýna Klubalová (6:8)
52:12 GÓL FbŠ Bohemians! 6:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lucie Klepalová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (6:7)
51:55 Další střela na Štěpánku Růžičkovou, kterou svým tělem pokryla
50:37 Důraz Lucie Klepalové nedovolí Karolíně Bínové zakončit
49:55 Špatná náhravka Terezie Gálové znamená další šanci pro Bohemku - před brankou je Lída Lyklynská - tentokrát jde míček nad
48:11 Na druhé straně jde sama na branku Adéla Červenková, zakopla však sama o sebe a ke střele se nedostala
47:34 Lucie Klepalová zkouší nahrát na Pavlínu Soukupovou, míček zachytává obrana Ostravy
46:43 Lída Luklynská sama před brankou, střela jde těsně vedle pravé tyče
45:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #14 Karolína Sigmundová (5:7)
45:52 Ostrava dále navyšuje skóre, pokud chce Bohemka bodík, musí zabrat
44:34 Linda Pudišková podél mantinelu přešla přes Lídu Luklynskou a snaží se i přejít přes Nelu Kočvarovou, tam ale narazila
43:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #77 Kristýna Klubalová (5:6)
43:30 Tohle byly  tzv. "housle"
42:31 Lída Luklynská během útoku je nedovoleně zastavena, na trestnou lavici to není, ale hra je přerušena, rozehrávat bude Bohemians
41:57 Do akce se dostává i Kateřina Ciblová za Bohemians a hned je u míčku
41:10 Natálie Hurníková zasáhla pouze hruď brankářky Bohemians
40:00 Nela Kočvarová na buly se nezdala a míček vybojovala pro svůj tým
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #71 Karolína Bínová (5:5)
39:14 Necelou minutu před koncem je zápas opět vyrovnán
38:09 Pavlína Soupuková vypíchla míček Terezii Gálové a Marie Čápová může jít na branku Ostravy
37:04 GÓL FbŠ Bohemians! 5:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lucie Klepalová, asistoval #27 Zuzana Tuncelová (5:4)
37:04 Příjmení střelkyně gólu je výstižné - Lucie Klepalová to tam prostě doklepala
34:49 Markéta Seidlerová doslova vypíchla míček z branky těsně před brankovou čarou - toto tedy zavánělo gólem ze strany Ostravy jako vánoční punč na Staroměstském náměstí o vánočních trzích
32:04 Lucie Čermáková svým tělem zabránila střele těsně před svojí brankou
31:36 GÓL FbŠ Bohemians! 4:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Anežka Smočková, asistoval #91 Lidija Luklynska (4:4)
31:27 Vyloučen hráč #65 Radka Niemczyková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
31:27 9 vteřin stačilo holkám z Bohemians pro srovnání stavu skóre
30:33 Nádherné proplutí téměř celý hříštěm a rána jak z děla od Báry Šimůnkové,ale brankářka Ostravy je pozorná a chytá
29:44 Vysoký lob od Lucie Seifertové se už k Lídě Luklynské nedostal - do dlaní ho chytá Hrišková Magdaléna
28:49 Anežka Smočková v rohu mantinelu nejdříve vyzrála nad Nelou Blažkovou a po té ještě zkušeně oběhla i Radku Niemczykovou
27:52 B8ra Šimůnková na Lucii Seifertovou - ta je dnes na hřišti opravdu vidět - střílí a jen těsně míjí
27:01 GÓL FbŠ Bohemians! 3:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #29 Lucie Seifertová (3:4)
27:01 V rohu hřiště dostává na svou čepel přihrávku od Lucie Seifertové Pavlína Soukupová, probíhá podél mantinelu celé hřiště a neskutečně zavěšuje
25:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #18 Lenka Červená, asistoval #33 Adéla Červenková (2:4)
24:05 Na Terezii Gálovou se jak vosy sesypaly Zuzka Tuncelová a Lucie Čermáková - míček bude Bohemky
22:46 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová z trestného střílení (2:3)
22:46 Zkřížené ruce nad hlavou rozhodčích a hvizd znamenají,že uvidíme trestné střílení, Bohemians na nájezd mění brankářku - chytat bude Tereza Kučerová
22:01 Na Lídu Luklynskou si dobře zakřičela Lucie Vodičková, protože stála v úplném osamění před ostravskou brankou, nahrávka bohužel však přes obranu Ostravy neprošla
21:12 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Natalie Hurníková, asistoval #18 Lenka Červená (2:2)
21:12 Ztráta míčku před vlastní brankou znamená vyrovnání stavu
20:11 Bára Šimůnková svým  nátlakem vyloženě donutila Nelu Blažkovou pinknout míčet za mantinel
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:01 Boj u mantinelu mezi Markétou Seidlerovou a Adélou Červenkovou vychází lépe pro hráčku v zelenobílém.
17:11 Hezkou nahrávku od Niemczykové Radky Blažková Nela nezachytila, škoda pro Ostravu, protože by pálila skoro do prázdné
15:55 Galnorová Kateřina kombinuje s druhou obránkyní Ostravy, ale Nela Kočvarová a Lidija Luklynská jim to nedovolují
14:24 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #39 Lucie Klepalová, asistoval #34 Tereza Spoustová (2:1)
14:24 Povedlo se, tentokrát je autorkou gólu Lucie Klepalová a nahrálava Tereza Spoustová
13:55 Před brankou Ostravy se to neustále v poslední minutě mele, dokáží hráčky Bohemians prostrčit děrovanou kuličku za záda brankářky Ostravy?
11:59 Gálová Terezie chtěla přehrát Lucii Seifertovou, ale použila trošku násilí, je pískáno,míček zůstane u Bohemky
10:40 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Lucie Seifertová, asistoval #39 Lucie Klepalová (1:1)
10:40 Zbývají 4 vteřiny do konce přesilovky a Lucie nahrála Lucii a stav je vyrovnán - (Seifertová - Klepalová)
09:45 I přes vlastní oslabení mají hráčky z Ostravy možnost navýšit skóre, ovšem Štěpánka Růžičková střelu chytá
08:44 Vyloučen hráč #14 Karolína Sigmundová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
07:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #23 Nela Blažková (0:1)
05:55 Nela Kočvarová se u mantinelu zapřela tak před Sigmundovou Karolínou až spadly mantinely
04:00 Prozatím jsou na míčku více ostravské hráčky, ale Bohemka se snaží využít každou jejich nepřesnost
02:11 Niemczyková Radka při rozehrávce posouvá míček k Nele Blažkové, míček však zachytává Nela Kočvarová
01:10 Zuzana Tuncelová rozehrává z rohu hřiště u branky Ostravy, během chvilky je faulována Adrianou Středulovou a u míčku zůstávají Bohemačky
00:00 Máme tady 1, hvizd tohoto utkání a míčku se ujímají hráčky Ostravy
00:00 Dobrý den, vítáme Vás v  hale v Dolních Břežanech, kde se utkají hráčky týmu FbŠ Bohemians a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava při 13. kole 1. ligy juniorek