• 56 55:45
    3:6
    (Šimůnková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:6
branky: 31. Lidija Luklynska, 55. Pavlína Soukupová, 56. Lidija Luklynska - 13. Nela Kubalčíková, 33. Blanka Gajdošová, 40. Tereza Matýsková, 46. Natálie Jedličková, 55. Nela Martiníková, 55. Karolína Sovadinová; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 21 - Simona Pytlíková 23; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Cabejšek Daniel (Asistent trenéra): Dnes pěkný, bojovný zápas z obou stran. Zápas nám opět ukázal na čem ještě musíme pracovat. Holky musím pochválit, že posledních 5 minut, kde to už vypadalo rozhodnutě, zabojovaly a ještě jsme zvládli zápas trochu zdramatizovat. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů: Ubojovaný a nepřesný zápas se třemi body. Bohužel jsme některé situace řešili špatně a dávali soupeři prostor k brejkům a šancím. Nicméně musím holky za konec pochválit, kdy výsledek si relativně zkušeně pohlídali. Máme stále na čem pracovat a zápas nám leccos ukázal. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. třetině FbŠ Bohemians x SC TEMPISH Vítkovice 6 x 9
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:01 Bohemka se snaží ukořistit, alespoň ještě jeden gól, ale nedaří se
57:32 Konec třetí třetiny má tedy náboj, hráčky jezdí jako by neměly za sebou již skoro 60 minut hry
55:45 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #65 Barbora Šimůnková (3:6)
54:54 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #39 Lucie Klepalová (2:6)
54:30 Timeout FbŠ Bohemians
54:30 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #14 Karolína Šimková (1:6)
54:30 Po pátém gólu to zkouší FbŠ Bohemians v 6 bez brankářky, to ovšem hráčky Vítkovic hned trestají
54:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #89 Blanka Gajdošová (1:5)
53:55 Nahrávka Anežky Smočkové byla moc okatá, Blanka Gajdošová vytušila směr a zachytila ji na svojí čepeli
52:20 Rozběhnutá Anna Dobešová je rozběhnutá až příliš a tak snadno ztrácí míček za přispění Terezy Spoustové
51:11 Lucie Klepalová hodně znepříjemňuje hráčkám z Vítkovic úspěšnou rozehrávku
50:32 Spoustová Tereza to zkouší z dálky na Pytlíkovou Simonu, ani tentokrát rána není přesná
50:01 100 % gólová šance Nely Martiníkové, spaluje ji však úplně sama střelou vysoko nad
49:11 Bára Šimůnková 2x za sebou zabraňuje střele z čepelí vítkovických hráček
47:56 Krásná kombinace Seifertová, Seidlerová,Soukupová - to přesné zakončení chybí
46:33 Bára Šimůnková vyzrála nad Blankou Gajdošovou u mantinelu a získává míček pro Bohemians
46:02 Nemuselo to trvat dlouho a mohlo to být o branku víc, Nikola Liberdová se zčistajasna objevila sama před brankou Štěpánky Růžičkové
45:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #28 Natálie Jedličková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:4)
45:05 Lucie Seifertová drží míček za svojí branou a čeká až její tým celý vystřídá
44:34 Kateřina Ciblová bohužel poslala přihrávku na Lucii Klepalovou příliš dlouhou a míčku se zmocňují vítkovické hráčky
42:59 Pavlína Soupuková po přihrávce od Zuzky Tuncelové bude mít šanci změnit skóre
41:11 Anežka Smočková v kombinaci s Lucií Seifertovou projíždí přes půl hřiště
40:21 Anežka Smočková dlouhou přihrávkou podél mantinelu přihrává Lucii Vodičkové
40:00 Střely na branku v 2. třetině FbŠ Bohemians x SC TEMPISH Vítkovice 11 x 9
40:00 Střely ve 2. části: 11:9
39:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková bez asistence (1:3)
39:04 Nepřesná nahrávka Mandíkové na střed, kterou zachytila Tereza Matýsková
37:44 Nela Kočvarová a Nikola Liberdová v boji o míček se snaží tak vehementně, že rozhodčí tento souboj raději ukončují hvizdem
36:56 Kateřina Ciblová zachytává vítkovickou přihrávku a zakládá další útok
35:21 Lucie Seidlerová zastavuje Blanku Gajdošovou a přihrává Pavlíně Soukupové
32:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #25 Laura Prusková (1:2)
32:32 Pouhých 14 vteřin stačilo, aby Blanka Gajdošová neomylně zavěsila
32:08 Vyloučen hráč #93 Pavlína Soukupová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za špatné střídání
32:08 Hráčky Bohemians hrály v 6 a rozhodčí dávají prostor zvýšit skóre hráčkám Vítkovic v podobě jejich přesilovky
30:29 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #77 Veronika Mandíková (1:1)
30:29 Střela Mandíkové byla brankářkou odražena, doraz Lídy Luklynské však už ne a stav je vyrovnán
28:11 Kubalčíková Nela dost často používá při hře ruce, bohužel moc ne ke hře podle pravidel
26:55 Pětice Faltová, Hernandezová, Luklynská, Mandíková, Vodičková se snaží rozebrat pětku Vítkovic, Vodičková se dostává před branku - Simona Pytlíková vyráží hlavou mimo
25:13 Krásný únik Markéty Seidlerové, ale opět bez úspěšného zakončení
24:21 Rychlá rozehrávka v podání Sovadinové a Podsedníkové, ale brankářka Bohemky likviduje
23:21 Půlka přesilovky Bohemky je za námi, střel pomálu z čepelí zelenobílých
22:21 Vyloučen hráč #25 Laura Prusková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
22:21 V rohu hřiště je slyšet cinkot hokejek, po té hvizd rozhodčích a na trestnou půjde nyní hráčka Vítkovic
21:55 Lucie Vodičková zabraňuje střele Anny Dobešové
20:43 Aneta Faltová má 1.střelu 2. třetiny, ale brankářky 'skalp' si na střídačku neponese
20:00 I ve druhé třetině jsou na buly úspěšnější hráčky z Vítkovic
20:00 Střely na branku v 1. třetině FbŠ Bohemians x SC TEMPISH Vítkovice 9 x 8
20:00 Střely v 1. části: 9:8
18:56 Prusková Laura má zatím jako jediná nebezpečnou střelu na branku, kterou Štěpánka Růžičková helmou vyráží
17:50 Vyloučen hráč #21 Aneta Faltová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
17:50 První přesilovou hru si zahraje tým z Vítkovic a na trestné lavici si odpočine Aneta Faltová za sekání
16:33 Adéla Částečková jen těsně minula branku
15:01 Aneta Faltová zkouší pozornost brankářky Vítkovic z dálky - je ve střehu
12:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #96 Nela Kubalčíková, asistoval #55 Nela Martiníková (0:1)
12:54 První gólík na světelné tabuli bude svítit pro tým SC TEMPISH Vítkovice
12:10 Matýsková Tereza zachraňuje brankářku Vítkovic od další střely a míček doslova vydloubla z čepele Mandíkové za mantinel
11:55 Ze souboje mezi Bárou Šimůnkovou a Vendulou Podsedníkovou vychází jako vítěz Bára a zakládá útok
11:02 Dobešová Anna posouvá dopředu míček ke Karolíně Sovadinové, ale obrana Bohemians zatím nepolevuje
09:01 Lída Luklynská střílí vysoko nad branku, tato nahrávka jí nesedla
07:11 Nela Kočvarová v obrovské šanci,ale přesun brankářky Vítkovic byl neskutečný
06:13 Nela Kočvarová faulována, míček patří Bohemians
05:06 Sikorová Nela v modrém dresu je na Lucku Hernandezovou krátká, s přehledem Lucie sbírá míček a jde za svojí branku do bezpečí
03:44 Kubalčíková Nela na druhé straně hřiště nadvakrát zkouší prostřelit Štěpánku Růžičkovou v brance Bohemky, ale také prozatím bez úspěchu
01:59 V další šanci Lucie Klepalová, ale trefuje pouze brankářku Vítkovic Simonu Pytlíkovou
01:12 Zuzana Tuncelová přesně nahrála Pavlíně Soukupové a ta prochází přes půl hřiště,zakončuje ale nepřesně, střela jde mimo branku, ale těsně
00:29 První střela na branku jde z hole hráčky Vítkovic Nikoly Liberdové
00:00 Dobrý den, vítáme Vás u 12. kola 1.ligy juniorek. Dnes si v pražské hale na Pankráci zahrají týmy FbŠ Bohemians a SC TEMPISH Vítkovice.