5:4
    Zuzana MERVARTOVÁ
    (Špačková)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Florbalová akademie MB 5:4p
branky: 13. Barbora Špačková, 21. Barbora Špačková, 24. Nicol Jakešová, 40. Barbora Špačková, 64. Zuzana Mervartová - 6. Marie Jirková, 31. Kateřina Skřivánková, 34. Marie Jirková, 42. Zuzana Kábrtová; rozhodčí: Tomáš Tóth - Šimon Kořínek; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Šárka Černá 15 - Adéla Malkusová 46; po třetinách: 1:1, 3:2, 0:1, 1:0
65:00 Komentář domácích Šatalíková Karolína (Trenér): Nejsme spokojeni se vstupem do zápasu, hra na půl plynu nestačí na žádného soupeře. Nebyla to hra, kterou bychom chtěly hrát. V dalších třetinách jsme sice měly herní převahu, ale střelecky jsme se nebyly schopné prosadit. S dnešním výkonem tedy nemůžeme být spokojení.
65:00 Komentář hostů Kovačík Jan (Trenér): Další vyrovnaný zápas. Opět jsme si do něj nepřinesli ponaučení z předchozích utkáních. Opět jsme byli 100% až ve třetí třetině. V začátku utkání se u nás objevila řada nepřesností. Holkám Děkuji za bojovnost, která se zdá být nejsilnější stránkou našeho týmu. Gratuluji soupeři za jeho výkon.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
63:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 5:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová, asistoval #14 Barbora Špačková (5:4)
60:00 Střely ve 3. části: 14:7
59:25 Vyloučen hráč #84 Veronika Balejová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
55:25 Timeout Florbalová akademie MB
49:14 Vyloučen hráč #36 Ema Mlatečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
46:28 Vacardová trefila tyčku.
44:30 Domácí jsou hodně aktivní a tlačí na soupeřky. Získané míčky se stále nedaří přetavit v branku.
41:13 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #3 Zuzana Kábrtová, asistoval #45 Michaela Bauerová (4:4)
40:40 Černá  zachránila domácí od golu. Míček už směřoval do odkryté branky a Šárka v poslední chvíli vyrazila míček rukou.
40:00 Střely ve 2. části: 19:5
39:27 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (4:3)
35:01 Závar před brankou hostů zakončila Chaloupková vysoko nad branku.
33:51 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #7 Eliška Pivoňková (3:3)
33:51 Jirková zavěsila pod horní tyčku po individuální akci.
30:08 GÓL Florbalová akademie MB! 3:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:2)
29:44 Balejová je dneska hodně akční, další střela v jejím podání trošku překvapila Malkusovou.
25:43 Trestné střílení družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice neproměnil #35 Hana Chaloupková.
25:43 Vyloučen hráč #19 Nela Bártová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
25:00 Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
23:15 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #87 Nicol Jakešová, asistoval #32 Monika Škorpová (3:1)
23:15 Jakešová natáhla a dalekonosnou střelou k tyči zvyšuje skore.
22:33 Bětka Pěnkavová chytře získala míček u mantinelu a krátkým výběhem se dostala k zakončení, jají střela způsobila zmatek před brankou soupeřek.
20:59 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:1
20:00 Střely v 1. části: 16:5
19:05 Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
16:50 Zlatníková poslala  křižnou přihrávku na Balejovou. Balejová trefuje pouze Malkusovou.
13:13 Jakešová se ocitla v šanci poté, co jí Mervartová šikovně prostrčila míček mezi dvěma boleslavskýma obránkyněma.
12:07 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:1
09:43 Pěnkavová Anežka vystřelila prudkou střelu z pozice obránce. Malkusová chytá.
05:25 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
05:25 Pivoňková vyslala střílenou přihrávku na JIrkovou. Jirková byla trestuhodně nedůrazně pokrytá a skorovala.
04:31 Bauerová se ocitla sama před Černou. Černá  zasáhla jistým zákrokem.
02:41 Balejová se Zlatníkovou vysunují agresivní presing. Téměř získaly míček.
01:05 První šance domácích. Chaloupková se vymotala ze sevření soupeřek. Němcová se snažila dorážet.
00:01 Vítejte u on line přenosu 11. kola 1.ligy juniorek.