7:2
    Adéla FEIKOVÁ
    (Mozdřenová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:2
branky: 5. Adéla Mozdřenová, 9. Nikola Liberdová, 16. Nikola Liberdová, 20. Vendula Podsedníková, 40. Vendula Podsedníková, 42. Vendula Podsedníková, 59. Adéla Feiková - 1. Kristýna Jirásková, 3. Andrea Břeská; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Simona Pytlíková 34 - Karolina Bačková 22; po třetinách: 4:2, 1:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Neuman Ondřej (Trenér): Dnes střet s realitou a TOP úrovní, která nás letos ještě nepotkala a asi už nepotká (možná v play-off). Jsme za tu zkušenost rádi a nemůžeme jinak, než-li se zlepšit.
60:00 Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér): Velice kvalitní zápas, který jsme zvládli. I přes špatný vstup do zápasu jsme se zvedli a holky předvedly výborný týmový výkon. Obrana fungovala na 100% a v útoku se nám dařilo se prosadit. Děkuji soupeřům za utkání a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 31 Vendula Podsedníková, Chodov - 31 Kristýna Jirásková
60:00 Střely celkem 29:36
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Adéla Feiková, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (7:2)
58:48 Matýsková s Mozdřenovou držely míček za brankou, následovalo další sólo jako v první třetině, akorát místo střely přihrávka na volnou Fifinu a rána pod břevno
51:38 Jirásková opět jen do Pytlíkové
50:24 Gajdošová seřezána v rohu Bohumínskou, z následné standardky ale nic nebylo
48:06 Sova zase nahání Skalíkovou, no proč ne, když už to jednou vyšlo
46:11 Horáčková střílí vedle a jde střídat
44:44 Kubalčíková na Feikovou ale Bačková zasahuje
43:20 Jednička domácích teď drtí Chodov, ke gólu moc nechybělo
41:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková bez asistence (6:2)
41:14 Nedáš, dostaneš.. Vendy Podsedníková se dneska zbláznila. Dostala se na středu k míčku a posílá ho do víka
40:40 Jirásková nastřeluje boční tyč a komentuje to slovem na pět písmen, které začíná na "K"
40:16 Začátek jako obvykle, velká šance Chodova ale hostující hráčka byla v brankovišti
40:00 Vítky - Chodov, dějství třetí
40:00 Střely ve 2. části: 4:15
39:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #31 Vendula Podsedníková, asistoval #20 Nela Sikorová (5:2)
39:12 Teď ale tatáž hráčka udělala celkem blbost, Sova a Siki získávají míček a Podsedníková ho posílá pod břevno
37:41 Feiková se nacpala před branku ale S. Skalíková nebezpečí hasí
36:23 Sprinterský souboj Dobešové s Bohumínskou končí ziskem Vítkovic
34:50 Další souboj Jirásková-Pytlíková. Vítkovická gólmanka opět úspěšnější
33:16 Bačková zasahuje proti střele Dobešové
32:58 Fight na vítkovickém brankovišti končí odpískaným faulem Chodova
31:25 Domácí zvládli oslabení výborně
29:19 Vyloučen hráč #20 Nela Sikorová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi
29:19 Trochu sporné vyloučení na straně Vítek
28:26 Jednička domácích teď konečně hraje více s míčkem
26:08 Sova se dobře vytočila na středu ale i její střela je zblokována
25:22 A je tu další sejv Pytlíkové
24:47 Domácí teď zblokovali tak šest střel hostí
23:37 Šodov začíná druhou třetinu náporem, vedle střílí Jirásková a pak i Moravcová
19:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:2
19:22 Siki zvládla dostat míček k Vendy Podsedníkové a ta zvyšuje!
18:16 Gajdošová se vymotala z rohu a trefuje boční síť
16:40 Skoková místo střely volí kličku a končí v rohu
15:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #25 Laura Prusková (3:2)
15:12 Prusková prostrčila na Liberdovou a ta trefuje nad nohu Bačkové
14:24 Mates a Fifina kouzlí za brankou Chodova a obě jsou pak po zásluze faulovány v rohu
13:49 Siki i Skoky teď pálily vedle
11:49 Martinela ani Liberdová teď ve svých šancích neuspěly
10:25 Bohumínská vysoko nad
08:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #18 Tereza Matýsková (2:2)
08:53 Mates dvakrát z křídla neúspěšně, tak napotřetí dává na Liberdovou a ta uklízí do prázdné
07:19 Vyloučen hráč #77 Denisa Bubeníková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vysoká florbalka
07:19 Bačková si napětkrát poradila se střelou Gajdošové ale Chodov půjde do čtyř
06:09 Skoková sebou švihla o zem před brankou Vítkovic
04:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová, asistoval #18 Tereza Matýsková (1:2)
04:42 Astonishing!! Sólo Adi Mozdřenové zakončené střelou na zadní!
03:28 Teď si vítkovická gólmanka našla lob Baldreichové
02:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Andrea Břeská, asistoval #55 Emilie Skalíková (0:2)
02:16 Břeská nějakým záhadným způsobem dostala míček za Pytlíkovou
01:24 Na druhé straně se Siki dostala málem k vyrovnání
00:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (0:1)
00:38 Jelikož mi svítí do xichtu slunko, tak jsem toho teď moc neviděl. Nicméně podobný začátek už jsme tu nedávno měli, tak snad to nebude pokračovat podobně.
00:00 Dobrý den. Hala na Dopravce, která byla svědkem takových legendárních zápasů jako bylo finále extraligy mezi Vítkovicemi a Tatranem v roce raz dva nebo třeba zápasu Pivingu se Starou Vsí bude dnes dějištěm utkání 1. ligy juniorek mezi Vítkovicemi  Chodovem.