• 60 59:30
    4:8
    (Prátová)

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno 4:8
branky: 43. Barbora Špačková, 51. Zuzana Mervartová, 53. Barbora Špačková, 56. Kristina Zlatníková - 1. Anna Machálková, 3. Veronika Stuchlíková, 6. Markéta Vlčková, 13. Anna Machálková, 32. Veronika Machálková, 43. Anna Machálková, 57. Karolína Vaněčková, 60. Veronika Stuchlíková; rozhodčí: Jan Sysel - Vojtěch Kos; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Šárka Černá 28 - Jana Prátová 34; po třetinách: 0:4, 0:1, 4:3
60:00 Komentář domácích Šatalíková Karolína (Trenér): Bohužel jsme prospalli začátek zápasu a celou první třetinu nevěděli, jestli chceme hrát. Od druhé třetiny se naše hra zlepšila a vytvářeli jsme si šance. Díky tlaku, který jsme si vytvořili,  jsme vstřelili branky a zatlačili soupeře. Na obrat to bohužel nestačilo. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Brouček Martin (Trenér): Dnešní zápas bych zhodnotil po třetinách. Vstup do zápasu se nám povedl na jedničku rychle jsme vedli poholdným rozdílem a dělali jsme to co jsme měli. V druhé třetině náš výkon polevil, neproměnili jsme dost šancí a soupeře jsme začali pomalu dostávat do zápasu. Ve třetí třetině jsme už byli asi v aoutobusu. Naštětí se holky semkly a dovedli jsem zápas do vítězného konce. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:30 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
59:30 GÓL Bulldogs Brno! 4:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #85 Jana Prátová (4:8)
58:16 Vyloučen hráč #74 Kristýna Černá družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
58:16 Tigers to zkouší bez brankářky.
56:36 Domácí se usadily na polovině soupeře, Drápalová vypálila z pozice beka. Obránkyně hostů na poslední chvíli zasáhla.
56:01 GÓL Bulldogs Brno! 4:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #92 Barbora Machálková (4:7)
55:41 Timeout Bulldogs Brno
55:41 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 4:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #84 Veronika Balejová (4:6)
53:30 Černá absolutně neuvěřitelně vychytala hráčky hostů.
52:40 Chaloupková trefuje horní tyčku.
52:12 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #84 Veronika Balejová (3:6)
51:50 Machálková trefila tyčku.
50:04 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #5 Zuzana Mervartová bez asistence (2:6)
50:04 Nejprve si Škorpová při zasekávačce a přihrávce vyhodila kotník, pak Mervartová po křižné nahrávce dala gol.
49:13 Proběhla série tří nebezpečných standartek v podání hostů.
47:29 Špačková rychlou střelou vyzkoušela pozornost Prátové.
43:58 Bulldočky sevřely domácí na polovině a rychlými přihrávkami vyšachovaly obranu domácích. Černá vyšvihla opět skvělý zákrok.
42:58 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #74 Kristýna Černá (1:6)
42:36 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková bez asistence (1:5)
42:10 Drápalová předvedla ukázkovou práci tělem v předbrankovém prostoru. Buldočka se od ní odrazila jak od míče.
40:10 Třetí třetina začala rychlým útokem domácích, zakončovala Zlatníková. Prátová chytá.
40:00 Střely ve 2. části: 11:12
35:26 Krásná souhra Škorpové s Chaloupkovou. Chaloupkovou vychytala ve skoku Prátová.
33:10 Bělohoubková je neuvěřitelně rychlá a motá hlavu všem hráčkám domácích.
31:40 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:5)
29:07 Dlouhá křižná přihrávka na Zlatníkovou, bohužel dneska se nedaří. Zlatníková netrefila odkrytou branku.
27:07 Brejk hostů do situace 2 na 1 zakončovala Oplatková, vedle.
25:30 Krásná kombinace domácích  skončila u Mervartové, proti ní zasáhla nohama Prátová.
23:54 Kenderová výbornou hrou tělem odstavila a uzemnila hráčku hostů, rychlým sprintem se dostala k zakončení, ale obránkyně hostů jí zastavila faulem.
23:08 Černá předvedla excelentní zákrok proti přečíslení 2 na 1.
21:22 Kerzelová zkusila prostřelit obranu hostů, byla z toho další zblokovaná střela.
20:38 Červenková zahasila brejk hostů.
20:01 Vhazování pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:12 Špačková orazítkovala boční síťku velkou ránou od mantinelu.
17:30 Domácí si trpělivě přihrávají.
17:24 Vyloučen hráč #77 Daniela Oplatková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
15:48 Mervartová naskočila z trestné lavice  a dostala se brejku. Prátová je dneska výtečná.
14:07 Špačková v oslabení překvapila rozehrávající soupeřky a na hraně malého brankoviště zachytila míček. Prátová proti ní dobře vyjela a znemožnila střelu.
13:37 Vyloučen hráč #5 Zuzana Mervartová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za nesportovní chování
12:11 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (0:4)
11:45 Drápalová se vykličkovala od mantinelu na střed hřiště. Střela byla zblokovaná.
10:13 Škorpová napálila překvapivou dělovku, Prátová míček ve skoku chytila.
09:03 Po sérii nepochopitelných pádů se ke střele dostala Němcová, její střela byla zblokovaná brněnskou obránkyní.
06:30 Domácí se pokusily přejít do útoku, ale nepřesná přihrávka po mantinelu je zastavila.
05:00 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Markéta Vlčková, asistoval #24 Kristýna Mlčoušková (0:3)
05:00 Vlčková dostala příliš mnoho prostoru přímo před Černou, poslala míček nad skákající golmanku.
02:45 Mervartová prověřila golmanku hostů z hranice velkého brankoviště.
02:24 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #5 Karolína Vaněčková (0:2)
01:49 Chaloupková našla přihrávkou od mantinelu  volnou Balejovou. Balejová míček přeběhla, škoda.
00:20 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #28 Anna Machálková, asistoval #64 Liliana Bolfová (0:1)
00:20 Machálková se trefila po dobře rozehrané standartce.
00:01 Úvodní vhazování vyhrál tým hostů.