• 60 59:05
    2
    Kristýna MLČOUŠKOVÁ

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 6:8
branky: 22. Blanka Gajdošová, 43. Karolína Sovadinová, 48. Nikola Liberdová, 48. Tereza Matýsková, 56. Jana Horečková, 60. Karolína Sovadinová - 1. Veronika Stuchlíková, 1. Anna Brucháčková, 1. Karolína Vaněčková, 2. Veronika Machálková, 25. Anna Brucháčková, 36. Anna Brucháčková, 36. Gabriela Králová, 44. Anna Brucháčková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Barbora Plačková 17, Simona Pytlíková 12 - Jana Prátová 50; po třetinách: 0:4, 1:3, 5:1
60:00 Komentář trenéra domácích Jana Šebesty: Těžko se mi hodnotí zápas, kdy po minutě a půl prohráváte o čtyři góly. Tohle se nám nesmí stávat a doufám, že už ani nestane. Za zbytek zápasu chci holky pochválit, semkly se a bojovaly a nakonec se rvaly až do konce. Děkuji kvalitnímu soupeři za zápas a jedeme dále.
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 81 Karolína Sovadinová, Bulldogs - 36 Anna Brucháčková
60:00 Vyjádření trenéra Bulldogs Brno, Martina Broučka: Úvod zápasu z říše snů, který zápas rozhodl. Rozhodl, zbývalo ještě 59 minut, ale tento naskok byl klíčový ohledně výsledku. Třetí třetinu jsme prohrali, už nám nezbyvalo mnoho sil po náročných 5 třetinách víkendu. Ustáli jsme to a odvážime z Ostravy všech 6 bodu, což nikdo asi nečekal. Klobouček, protože sem přijelo jen to co je zdravé .
60:00 Střely ve 3. třetině 23:9, celkem 56:37
59:59 Drtivý finiš domácích přišel bohužel too late
59:37 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #5 Jana Horečková (6:8)
59:37 Sova doráží z brankoviště
59:20 Domácí v šesti
59:05 Vyloučen hráč #24 Kristýna Mlčoušková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání
58:59 Prátová vychytala Gajdošovou i Matýskovou
57:55 Ve velké šanci netrefuje přesně Vaněčková
57:01 Sovina florbalka je na hadry
55:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #31 Vendula Podsedníková (5:8)
55:22 Jana se nejlépe zorientovala před kasou a snižuje
54:42 Ani Barča Mozdřenová zblízka netrefuje přesně
53:58 Bekhend Martinely v kase neskončil
52:50 Sova těsně míjí vinkl
52:25 Domácí zvládli oslabení s přehledem a jdou zase do náporu
50:21 Vyloučen hráč #96 Nela Kubalčíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
49:32 Klidnější pasáž hry střídá zběsilá pasáž
47:51 Timeout Bulldogs Brno
47:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Tereza Matýsková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (4:8)
47:51 A hned vzápětí přidává Mates další gól střelou z první
47:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Nikola Liberdová, asistoval #31 Vendula Podsedníková (3:8)
47:40 Trochu kostrbatá kombinace na jejímž konci Liberdová prostřeluje Prátovou
47:02 Doby pouze do helmy brněnské gólmanky
46:21 Vítky v tlaku ale ňák jim to nelepí
45:33 Gajdošová střílí pouze do bloků
44:28 Velký tlak domácích teď nebyl zakončen ani střelou
43:31 GÓL Bulldogs Brno! 2:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #55 Veronika Machálková (2:8)
43:31 Brucháčková mladší zdrhla po křídle a trefuje taky pod břevno
42:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #12 Barbora Mozdřenová (2:7)
35:17 GÓL Bulldogs Brno! 1:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #95 Gabriela Králová bez asistence (1:7)
35:17 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Simona Pytlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
35:01 GÓL Bulldogs Brno! 1:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #20 Ema Brucháčková (1:6)
35:01 Anna Brucháčková dává gól snad z nulového úhlu
34:33 Liberdová míček do branky nedotlačila
33:35 Vyloučen hráč #17 Tereza Smetanová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
33:15 Aktivita Vítkovic zatím není odměněna dalším gólem
30:17 Buldočky v plném počtu
30:00 V přesilovce palí Gajdošová, ale jeji střela končí mimo branku
28:20 Vítkovice uzamkly bulldočky na vlastní polovině
28:16 Vyloučen hráč #30 Veronika Stuchlíková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování florbalky
27:40 Hra přerušena Horečková zůstavá ležet na hrišti - vyražený dech a odchazí na střídačku
25:20 Stuchlíková pálí vedle
24:19 GÓL Bulldogs Brno! 1:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #7 Lea Bělohoubková (1:5)
23:07 Oplatková rozehrala standarku a její střela skončila
21:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #55 Nela Martiníková (1:4)
20:01 Úvodní buly pro Vítkovice
20:00 Střely na branku 14:17 po první třetině
19:34 Kubalčíková se dostala do dobré příležitosti, ale jeji pokus skončil těsně nad brněnskou brankou
18:00 Hrá se odehráva ve středu hriště
15:58 Martiníková se dostala do šance, ale skvělý zákrok hostující brankářky
14:42 Střelu Vaněčkové zblokovala Prusková
12:45 Vyloučen hráč #78 Adéla Mozdřenová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
12:05 Průnik Stuchlíkové přes celé hriště končí střelou vysoko nad
10:52 Buldočky oslabení zvládly bez úhony
09:21 Střela Horečkové v přesilovce končí těsně vedle brněnské branky
08:51 Vyloučen hráč #95 Gabriela Králová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
08:01 Domácí Dobešová poprvé ohrozila brněnskou branku
06:40 Vítkovice po střele brněnské Brucháčkové zahcránilo břevno
05:00 Vítkovice přežily oslabení bez úhoby
02:23 Buldočky i po time outu pokračují v náporu
01:25 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
01:23 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Veronika Machálková, asistoval #36 Anna Brucháčková (0:4)
00:59 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #5 Karolína Vaněčková, asistoval #30 Veronika Stuchlíková (0:3)
00:51 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Anna Brucháčková, asistoval #24 Kristýna Mlčoušková (0:2)
00:21 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #30 Veronika Stuchlíková, asistoval #55 Veronika Machálková (0:1)
00:00 Hráčky Vítkovic vyhrály úvdní buly