Lada Hana LOGROVÁ
  • 58 57:26
    Start98

FBS Olomouc - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 7:6
branky: 6. Klára Horčičková, 6. Valentýna Zerzánová, 14. Klára Folková, 22. Anna Ševčíková, 22. Tereza Hlaviznová, 29. Tereza Hlaviznová, 42. Veronika Mrázková - 15. Alžběta Pěnkavová, 20. Veronika Balejová, 20. Klára Němcová, 45. Sabina Šnajberková, 50. Kristina Zlatníková, 55. Barbora Špačková; rozhodčí: Matěj Vrablík - Dominik Prosický; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 27 - Šárka Černá 11; po třetinách: 3:3, 3:0, 1:3
60:00 Komentář trenéra domácí (O.Čoček): Nejtežší a zároveň nejhezčí zápas, který jsme v lize odehráli. Soupeř byl neuvěřitelně silný a zkušený, pro naše mladé dorostenky obrovská škola. Holky se lepší s každým takovým utkáním a to je pro nás příslibem do budoucna. Víc takových zápasů... Děkuji soupeři za krásný zápas a férovou hru! Našim holkám děkuji za předvedený výkon, obětavost a vůli po vítězství.
60:00 komentář trenérky hostů: Dnes jsme hodně zklamané z prohy, protože jsme nebyly horším týmem. Nedokázaly jsme se přizpůsobit tvrdé a důrazné hře soupeřek. Navíc jsme chybovaly v situacích, na které jsme se zaměřovaly. Měly jsme hodně šancí, ale výborně chytající gólmanka soupeřek nám vychytala většinu našich střel a bylo těžké se gólově prosadit. Soupeřkám gratulujeme a děkujeme za zápas.
60:00 Skončilo nám utkání 4. kola 1. ligy juniorek, které vyhrálo domácí družstvo FBS Olomouc poměrem 7:6. střely na bránu po třetí třetině: 13:12 střely na bránu celkem: 35:45
59:54 Obrovský tlak Kunratic přerušil útočný faul.
59:27 Domácí v plném počtu.
58:57 Olomoucké hráčky drží míč v útočném rohu.
58:29 Zmrzlá faulovaná a na míč jde Olomouc.
57:37 Balejová ve velké šanci nepřekonala Hodulíkovou. Na balónu Kunratice.
57:26 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
57:26 Vyloučen hráč #81 Lada Hana Logrová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
57:26 Domácí hráčky čekají teď náročné necelé tři minuty. Kunratice budou po poradě hrát v šesti.
57:01 Hlasatel ohlásil poslední tři minuty třetí třetiny.
56:14 Dobrá akce olomouckých hráček zakončená Mrázkovou, ale její střela nezapadla mezi tři tyče.
55:35 Hodulíková znovu podržela svůj tým. Kunratice jsou nyní na koni a mají dost šancí.
54:29 Timeout FBS Olomouc
54:29 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:6
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #14 Barbora Špačková, asistoval #84 Veronika Balejová (7:6)
54:29 Tohle bude ještě hodně napínavé. Kunratice snižují na rozdíl jedné branky.
53:57 Zerzánová opět faulovaná, tentokrát Pěnkavovou.
53:13 Další hráčka na zemi, tentokrát domácí Horčičková.
52:19 Zerzánová byla faulována a po souboji se s Balejovou ocitla na zemi.
51:06 Šnajberková vyslala dělovku z velkého brankoviště, ale Hodulíková předvedla další skvělý zákrok.
49:32 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:5
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (7:5)
49:32 Zlatníková proměnila samostatný únik a snižuje na 7:5.
48:52 Brančíková vyslala dobrou střelu, ale Černá ji dokázala vychytat.
47:33 Dobrý blok Souškové, od které se balón odrazil mimo hřiště.
46:20 Domácí díky dobrému pressu nedávají Kunratickým hráčkám moc prostoru.
44:26 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 7:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #12 Sabina Šnajberková, asistoval #26 Monika Halamová (7:4)
44:26 Šnajberková se prosadila ze středu hřiště a snižuje stav utkání.
43:58 Poprvé v zápase se do hry zapojuje trio Zmrzlá-Soušková-Brančíková.
41:16 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Veronika Mrázková, asistoval #75 Klára Hodulíková (7:3)
41:16 "Uničov" v podání domácích vyšel a další gól si připisuje Mrázková.
41:09 Zerzánová se provinila sekáním a hrát budou Kunratice.
40:00 Ve druhé třetině jsme viděli tři branky z holí olomouckých hráček a stav utkání je tedy 6:3. střely na bránu po druhé třetině: 9:19
39:35 Kontakt tam byl, říká jeden z pořadatelů.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:56 Hosté se provinili vysokou holí a rozehrávat budou domácí.
36:44 Vaculová zblokovala střelu připisuje další bod do "Radegast indexu".
35:54 Hosté mají převahu, ale zatím ji nedokázali zúročit.
34:50 Obrovská minela domácích při střídání, ale Hodulíková opět podržela svůj tým.
33:27 Kunratické hráčky vyslaly již 14 střel za tuto třetinu, ake ani jedna se neujala.
32:09 Zlatníková šla sama na Hodulíkovou, ale tuto velkou šanci nevyužila.
31:41 Domácí brankářka dostala sekeru přes prsty, ale je v pořádku a bude v zápase pokračovat.
30:12 Hodulíková čapla balón a ihned vyhazovala dlouhý míč na Mrázkovou, avšak neúspěšně.
28:50 GÓL FBS Olomouc! 6:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová bez asistence (6:3)
28:50 Hlaviznová zůstala na ose nepokrytá a nádherně poslala balónek nad rameno Černé.
27:52 Vyloučen hráč #20 Nicol Červenková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
27:52 Další špatné střídaní hostu a domácí mají znovu přesilovku.
27:32 Razantní střelu teď vyslala Šnajberková, ale Kunratice nedokáží překonat domácí zeď v bráně.
26:21 Hostující Němcová teď svou střelou z výběhu ohrozila basketbalový koš.
25:47 Bartschová od mantinelu na bližší tyč, ale Hodulíková si připsala další zákrok.
24:35 Mrázková tečovala pokus Logrové od modré, ale Černá zasahovat nemusela, bo balón neletěl směrem na hostující bránu.
24:18 Balejová to zkoušela, ale nevyzrála na Hodulíkovou.
22:47 Logrová dobře vystoupila, ale sekla protihráčku a Kunratice budou rozehrávat z osy hřiště na obranné polovině domácích.
21:55 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Tereza Hlaviznová, asistoval #68 Gabriela Vaculová (5:3)
21:55 Teď už to Hlaviznové vyšlo a máme tu další změnu skóre.
21:36 Nebezpečná střílená nahrávka na Hlaviznovou ale ta nedokázala překonat brankářku hostů.
21:05 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Anna Ševčíková, asistoval #33 Veronika Mrázková (4:3)
20:44 První střela druhé třetiny byla velice jedovatá, ale olomoucká Hodulíková si z ní dokázala poradit.
20:00 V první třetině měly navíc domácí hráčky, ale Kunratice dokázaly v závěru vstřelit dvě branky a díky tomu je stav utkání vyrovnaný 3:3. střely na branku po první třetině: 14:13
19:32 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #32 Klára Němcová, asistoval #11 Veronika Křečková (3:3)
19:32 Hosté vsítili hned dvě branky do šatny a vyrovnali stav utkání na 3:3.
19:11 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:2
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #63 Kristina Zlatníková (3:2)
18:58 Kunratice v plném počtu a běží nám poslední minuta první periody.
18:02 Kunratice mají míček a sbírají cenné vteřinky.
16:58 Vyloučen hráč #11 Veronika Křečková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání
16:45 Ukázková dvoječka Kunratic a domácí mají výhodu.
15:38 "Uničov" v podání domácích, ale ani na druhé straně to nevyšlo.
14:33 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 3:1
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #6 Alžběta Pěnkavová bez asistence (3:1)
14:33 Nához Pěnkavové z půlky zapadl za záda Hodulíkové. Tohle byl pro domácí brankářku smolný moment.
14:16 Vaculová to zkoušela backhandem, ale neúspěšně.
13:10 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Klára Folková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (3:0)
13:10 Folková zůstala úplně volná před hostující svatyní a odražený balón trefila přesně nad nohu Černé.
12:20 Kunratickým se nedaří rozehrát a domácí přebírají otěže zápasu.
11:14 Střela Křečkové nadělala Hodulíkové mírné problémy, ale balón za záda domácí golmanky dostat nedokázala.
10:37 Hosté v plném počtu.
10:00 Kunratické hráčky to zkusily "uničovským nákopem" ale Zerzánová si dlouhý balón pohlídala.
09:27 Střela Hlaviznové zblokována Zlatníkovou.
09:05 Domácí hráčky postavily deštník a rozehrávají přesilovku.
08:37 Vyloučen hráč #13 Adéla Kučerová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za špatné střídání
08:21 Hodulíková vytáhla opět skvělé dva zákroky proti střelám Zlatníkové.
07:48 Hlaviznová se dobře vrátila a po faulu hostující hráčky bude hrát Olomouc.
07:27 Hlaviznová dobře nahrávala na Čočkovou, jenže ta nedokázala trefit balón.
05:53 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #49 Kateřina Čočková (2:0)
05:53 Zerzánová to zkusila od pravého mantinelu a její střela proklouzla za záda brankářky Černé.
05:32 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #15 Klára Folková (1:0)
05:32 Střela Horčičkové z hranice velkého brankoviště se ujala a máme tu první gól utkání.
05:15 Balejová to zkusila z brankové čáry, ale na domácí golmanku nevyzrála.
04:48 Hodulíková vychatala pokus Pěnkavové od půlící čáry.
04:11 Střela Mrázkové letěla vysoko nad bránu.
03:26 Hodulíková vytáhla neskutečný zákrok proti střele Mervartové.
03:09 Kunratice mají více ze hry a domácím nedávají téměř žádný prostor.
00:37 Kunratice se dostaly k balónu, ale po špatné rozehrávce se na míček dostává Olomouc.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.