(Pešavová)
  • 58 57:24
    FA MB

FBS Olomouc - Florbalová akademie MB 10:1
branky: 8. Veronika Mrázková, 12. Michaela Kacelová, 14. Michaela Kacelová, 16. Klára Horčičková, 44. Michaela Zmrzlá, 46. Veronika Mrázková, 49. Barbora Soušková, 54. Eliška Pešavová, 57. Michaela Kacelová, 58. Tereza Brančíková - 50. Veronika Kolářová; rozhodčí: Šimon Chovanec - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Klára Hodulíková 3, Kristýna Keclíková 1 - Klára Šimonová 24; po třetinách: 4:0, 0:0, 6:1
60:00 Komentář trenéra Florbalové akademie MB: Ve hře byla vidět fyzická nerovnováha, která zapříčinila některé poziční chyby, které soupeř trestal. Tým v sestavě 10 hráčů se snažil zůstat ve hře celých 60 minut, což bylo cílem utkání, který se podařil naplnit.
60:00 Komentář trenéra FBS Olomouc: Poprvé jsme měli možnost hrát v téměř kompletní sestavě a na naší hře to bylo patrné. Dařilo se nám držet míček na našich čepelích a soupeře jsme nepouštěli do závažnějších šancí. Holkám z Boleslavi děkujeme za hezký zápas a přejeme klidnou cestu domů!
57:24 Timeout Florbalová akademie MB
57:24 GÓL FBS Olomouc! 10:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #19 Tereza Brančíková, asistoval #33 Eliška Pešavová (10:1)
56:26 GÓL FBS Olomouc! 9:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Michaela Kacelová, asistoval #19 Tereza Brančíková (9:1)
56:26 Michaela Kacelová z týmu FBS Olomouc dovršila svůj hattrick.
53:26 GÓL FBS Olomouc! 8:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #15 Klára Folková (8:1)
51:44 Vstřelený gól hráčky Mladé Boleslavi nabudil a jde na nich vidět, že chtějí přidat ještě jeden. Olomoucké hráčky jsou však proti.
49:03 GÓL Florbalová akademie MB! 7:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #30 Veronika Kolářová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (7:1)
48:51 GÓL FBS Olomouc! 7:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Barbora Soušková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (7:0)
45:45 GÓL FBS Olomouc! 6:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Veronika Mrázková, asistoval #47 Michaela Zmrzlá (6:0)
45:04 Gabriela Vaculová měla nebezpečnou střelu na soupeřovu bránu. Bohužel pro ni však míček skončil 2 metry nad bránou Mladé Boleslavi.
43:00 GÓL FBS Olomouc! 5:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Michaela Zmrzlá, asistoval #12 Barbora Soušková (5:0)
40:00 Střely po první třetině: FBS Olomouc: 11, Florbalová akademie MB: 1
37:47 Ostrý souboj se odehrál v rohu mezi Lucií Mrázovou z Mladé Boleslavi a Terezou Dvořákovou z Olomouce. Tereza Dvořáková sice skončila na zemi, ale naštěstí nikdo nebyl zraněn.
35:49 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Kristýna Keclíková družstva FBS Olomouc
32:47 Hra se přelévá ze strany na stranu.
25:14 Hráčky týmu FBS Olomouc se opět ujímají kormidla v řízení tempa hry. Jejich úsilí však v druhé třetině zatím gól nepřineslo.
21:13 Michaela Bauerová z Florbalové akademie MB unikla olomouckým obánkyním přímo před olomouckou brankářku Kláru Hodulíkovou. Její samostatný únik však nebyl proměněn.
20:00 Střely po první třetině: FBS Olomouc: 11, Florbalová akademie MB: 2
18:06 Eliška Pešavová z týmu FBS Olomouc měla velkou šanci z předbrankového prostoru. Ta zůstala však neproměněna.
15:04 GÓL FBS Olomouc! 4:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #68 Gabriela Vaculová (4:0)
13:57 GÓL FBS Olomouc! 3:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Michaela Kacelová, asistoval #12 Barbora Soušková (3:0)
11:16 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Michaela Kacelová, asistoval #84 Šárka Zhébalová (2:0)
10:00 V prvních desíti minutách hráčky z Olomouce určovaly tempo hry a soupeřky téměř nepustily k míčku.
07:27 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #24 Veronika Mrázková, asistoval #19 Tereza Brančíková (1:0)
01:47 Tereza Dvořáková z týmu FBS Olomouc projela obranou Mladé Boleslavi jako nůž máslem.