59
  • 59 58:12
    Start98

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - BLACK ANGELS 2:4
branky: 24. Monika Halamová, 53. Zuzana Hájková - 27. Anna Vinklerová, 30. Agáta Procházková, 40. Anna Staňková, 41. Adriana Fricová; rozhodčí: Jan Hejsler - Tadeáš Provazník; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 67; zásahy brankářů: Šárka Černá 18 - Aneta Fryčová 19; po třetinách: 0:0, 1:3, 1:1
60:03 Komentář trenéra domácích Jiřího Petra: Dnešní zápas pro nás byl hodně náročný a bohužel se to podepsalo na našem zakončení. V relativně vyrovnaném utkání nás soupeř porazil tím, že on své šance dokázal proměnit. Zítra budeme lepší. Díky soupeři za utkání.
60:02 Komentář trenéra hostí Pavla Fryče: Odpovědně odehraný zápas do obrany, dopředu potřebujeme zlepšit produktivitu. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:01 Střely celkem: Tigers Start 98 - 21; Black Angels - 22
60:00 Střely ve 3. třetině: Tigers Start 98 - 11, Black Angels - 5
58:15 Tigers zkouší hru bez brankářky.
58:12 Timeout FATPIPE Tigers Start98 Kunratice
56:32 Black Angels snad ještě zvýšily tempo a Tigers se nedaří trefit branku.
55:35 Špačková, provedla výborný obranný zákrok.
52:44 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 2:4
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #85 Zuzana Hájková, asistoval #97 Veronika Křečková (2:4)
52:44 Hájková konečně prolomila smůlu a trefila míček do branky z velkého brankoviště.
50:01 Bratschová se pokusila snížit skore střelou od mantinelu.
48:12 Tigers se snaží  dorovnat utkání, ale stále se jim nedaří trefit branku.
46:47 Zápas se nám dostává do zběsilého tempa.
43:46 Špačková v šanci na ose hřiště, golmanka hostů byla jistá.
42:43 Fialková dobře odbránila, zachytila míček a běžela do protiútoku, střela byla jen do bloku.
41:16 Křečková byla ve vyložené šanci, ale míček jí sklouzl.
40:13 GÓL BLACK ANGELS! 1:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #15 Zuzana Kuchařová (1:4)
40:13 Nečekaná střela a Black Angels jdou do trháku.
40:00 Střely ve 2. třetině: Tigers Start 98 - 5; Black Angels - 7
39:42 GÓL BLACK ANGELS! 1:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #76 Vendula Kolkusová (1:3)
38:39 Black Angels se přesilovka také moc nedaří.
37:41 Vyloučen hráč #14 Barbora Špačková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za bránění ve hře
35:56 Viděli jsme úsek hry, kdy Tigers Start točily míček kolem postavené obrany Blacků.
34:36 Němcová vystřelila z dálky, ale golmanka Black Angels střelu krásně viděla.
32:34 Špačková netrefila míček ve slibné šanci před brankou.
31:34 Halamová vyváží míček po mantinelu, ale akce končí v rohu.
30:42 Black Angels povzbuzené golem teď hodně svírají hráčky Startu.
29:51 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #31 Agáta Procházková, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:2)
29:51 Procházková prostřelila Černou hezky umístěnou střelou nad nohu Černé.
28:08 Fialková předvedla výborný obranný zákrok.
27:11 Vinklerová vystřelila ze střední vzdálenosti dalekonosnou střelu, kterou Černá pravděpodobně neviděla.
26:14 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #82 Anna Vinklerová, asistoval #54 Ema Košťálová (1:1)
23:23 GÓL FATPIPE Tigers Start98 Kunratice! 1:0
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #26 Monika Halamová, asistoval #14 Barbora Špačková (1:0)
23:23 Halamová zakončuje do odkryté branky
21:57 Vinklerová pálí od půlící čáry. Černá chytá v pohodě.
21:07 Křečková motá soupeřky kličkami, ale střela žádná.
20:25 Hned ze začátku třetiny do toho Black Angels pěkně vlítly.
20:00 Střely v 1.třetině: Tigers Start 98 - 5; Black Angels - 10
19:40 Fialková z velkého úhlu prověřila golmanku hostů.
17:38 Kuchařová vyslala slušnou střelu od mantinelu, Černá chytá.
16:36 Black Angels se v pohodě brání.
15:50 KOnečně střela z přesilovky, Halamová vypálila od mantinelu.
15:10 Vyloučen hráč #5 Karolína Majerová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře
13:45 Tigers se přesilovka příliš nedaří.
12:47 Vyloučen hráč #15 Zuzana Kuchařová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování florbalky
12:16 Black Angels tlačí na domácí
10:29 Black Angels předvedly pěknou kombinaci , ale střela letěla mimo branku.
08:44 Mervartová v souboji, byla úspěšná.
07:45 Majerová trefila  tyč.
05:09 Špačková vyslala do úniku Halamovou, té bohužel skočil míček přes čepel a k zakončení se nedostala.
03:50 Bartschová důrazně odstavila hráčku a vystřelila od mantinelu.
02:40 Halamová se prosmýkla po mantinelu, její střela byla zblokovaná.
02:16 Fricová se vykličkovala z rohu a pokusila se zakočit k tyči.
00:50 Zápas začal ve vysokém tempu. Black Angels se usadily na polovině soupeřek.