1:5
    Jakub SLUNEČKO
    (Ulrich)

FbC Panthers B - BLACK ANGELS 1:5
branky: 32. David Ebenstreit - 5. Michal Uher, 6. Pavel Soukup, 23. Jan Faldus, 29. Jan Faldus, 34. Jakub Slunečko; rozhodčí: Filip Leibl - Tomáš Cimrman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Petr Nepraš 23 - Pavel Soukup 12; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:2
36:00 poměr střel 13:28 (3:11; 4:8; 6:9)
36:00 Ukončení 3. části
35:21 Hanzl ve velké příležitosti netrefuje branku
35:01 Hlaváček působí jakoby se do dnešního dne ještě neprobudil!
33:12 GÓL BLACK ANGELS! 1:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #13 Jakub Slunečko, asistoval #85 Siegfried Ulrich (1:5)
33:12 Po sérii dobrých šancí domacích se prosazují hosté díky nedůrazu
31:30 Timeout BLACK ANGELS
31:30 GÓL FbC Panthers B! 1:4
Branku družstva FbC Panthers B vstřelil #62 David Ebenstreit, asistoval #21 Jakub Havlík (1:4)
31:30 Hosté si berou timeout, aby nejspíš uklidnili svojí hru a domácím přerušil tlak
31:30 Po slušné akci se prosazuje obránce Ebestreit dobrou střelou tahem
31:22 Domácím se nedaří, ale snaží se to prolomit
28:58 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #16 Jakub Zalubil (0:4)
28:58 Hosté u míčků častěji dřív a z volného míčku vsíťili další gól
27:28 Domácí zvýšili svojí aktivitu a byli hned několikrát blízko ke skórování
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:45 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Jan Faldus, asistoval #87 Daniel Šonský (0:3)
22:45 O chvíli později se již hosté prosazují, když domácí nemají na těsno obsazené hráče v blízkosti branky
21:47 Hosté ve vyložené šanci netrefují míček do prázdné brány
20:42 Hra 4:4 nepřinesla žádné šance, pouze souboje o míček
18:44 Hloupá prahloupá chyba domácích v přesilovce, špatné střídání a za hru v šesti následuje vyloučení
18:15 Domácí se snaží v přesilovce kombinovat, ale jsou daleko od brány
17:20 Nyní k vidění šance na obou stranách, ve větší ale hosté, které vykombinovali domácí. Nepraš naštěstí chytá
15:23 Domácí zkouší zvrátit stav zdá se každý sám, k vidění hodně tahaných míčků a bez úspěchu
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:43 Domácí se snaží zvrátit nepříznivý stav, ale do dobré šance se nedokázali dostat
10:07 Aktivnější na hřišti jsou hosté, více drží míček na hokejkách a prověřují Nepraše i střelbou z dálky
05:00 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #8 Pavel Soukup, asistoval #10 Daniel Ludvík (0:2)
05:00 Hned po buly domácí neaktivní, nechali soupeře jednoduše vystřelit a ten se nemýlil
04:56 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #35 Michal Uher, asistoval #16 Jakub Zalubil (0:1)
04:56 Z nahození od půlky na bránu se prosazují první hosté
03:40 První minuty probíhají stylem nahoru dolů a k vidění je několik šancí na obou stranách, vyložených však nikoliv