• 36 35:22
    5:6
    (Borovský)

FBC GYMNÁZIUM Český Těšín - FBC Letka Toman Finance Group 5:6
branky: 13. Tobias Czudek, 18. Martin Šenkýř, 19. Martin Šenkýř, 20. Tobias Czudek, 20. Tobias Czudek - 5. Luboš Babiš, 8. Matěj Janeček, 16. Nikol Wawrzinková, 27. Tobiáš Prasek, 34. Tobiáš Prasek, 36. Tobiáš Prasek; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - David Musial; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Karas ? - Antonín Persich ?; po třetinách: 0:2, 5:1, 0:3
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Tboiáš Prasek přispěl na otočení zápasu hatrickem. Štěpánkovický spasiťjel.
35:22 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:6
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek, asistoval #12 Jonáš Borovský (5:6)
35:00 Timeout FBC GYMNÁZIUM Český Těšín
34:21 Vyloučen hráč #88 Samuel Kotajny družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání
33:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:5
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #32 Tobiáš Prasek, asistoval #94 Matěj Kostřica (5:5)
31:30 Vyloučen hráč #72 Martin Šenkýř družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání
30:52 Vyloučen hráč #56 Jiří Rusz družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
29:09 Vyloučen hráč #5 Matěj Šoltys družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
26:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 5:4
25:19 Vyloučen hráč #5 Matěj Šoltys družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hrubost
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:59 Druhá třetina nedopadla pro Letku valně, nicméně stále věříme že marťa déner namotivuje svůj tým k výhře.
19:52 Timeout FBC Letka Toman Finance Group
19:52 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 5:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #93 Tobias Czudek, asistoval #56 Jiří Rusz (5:3)
19:27 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 4:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #93 Tobias Czudek, asistoval #72 Martin Šenkýř (4:3)
18:14 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 3:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #72 Martin Šenkýř, asistoval #9 Robin Kenický (3:3)
17:31 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 2:3
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #72 Martin Šenkýř, asistoval #40 Jakub Brija (2:3)
15:29 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 1:3
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #69 Nikol Wawrzinková, asistoval #57 Matěj Janeček (1:3)
12:18 GÓL FBC GYMNÁZIUM Český Těšín! 1:2
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil #93 Tobias Czudek bez asistence (1:2)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:59 Kapitán týmu FBC Letka Friťák #23 si tuto třetinu zahrál spíše na playmakera a za prvních 12 minut si připsal na konto dvě asistence... jen tak dál marťo!!!
07:36 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:2
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #57 Matěj Janeček, asistoval #23 Martin Döhner (0:2)
04:14 GÓL FBC Letka Toman Finance Group! 0:1
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 Luboš Babiš, asistoval #23 Martin Döhner (0:1)