1:14
    Kristýna JIRÁSKOVÁ
    (Bohumínská)

FBC Liberec - FLORBAL CHODOV 1:14
branky: 19. Aneta Foffová - 10. Eliška Chudá, 15. Kristýna Lechnerová, 17. Adéla Polívková, 23. Klára Pabiánová, 26. Marie Havlíčková, 28. Eliška Chudá, 30. Kristýna Lechnerová, 36. Markéta Prontekerová, 38. Marie Havlíčková, 40. Kristýna Rondošová, 41. Karolína Suchá, 41. Marie Havlíčková, 45. Markéta Prontekerová, 45. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Tomáš Miksánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 50; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 14, Kateřina Dlouhá 4 - Jana Christianová 7; po třetinách: 0:2, 1:5, 0:7
45:01 Komentář trenéra domácích Petra  Nováka: Dokážeme zahrát pěkné pasáže, ale je jich příliš málo na to, abychom uhráli lepší výsledek. Mrzí nás především posledních 20 minutek, protože umíme hrát lépe. Ale neumíme své kvality prodat v zápase. Florbalu zdar.
45:00 Komentář trenéra hostí (Lukáš Procházka): Jsem moc rád za to, jak holky zápas zvládly. Přeci jen jsme měli většinu týmu na EFT, takže jsem měl lehké obavy, ale až na drobný výpadek na začátku druhé třetiny to bylo z naší strany fajn. Musím pochválit i Liberec, snažil se hrát aktivně a párkrát nás dostal do problémů.
45:00 Nejlepší hráčky dnešního zápasu: Liberec: Aneta Foffová ; Chodov: Marie Havlíčková
45:00 Střely celkem: Liberec: 8 ; Chodov: 32
45:00 Střely po třetí třetině: Liberec: 2 ; Chodov: 11
44:46 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:14
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #31 Kristýna Jirásková, asistoval #97 Lucie Bohumínská (1:14)
44:23 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:13
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #11 Marie Havlíčková (1:13)
44:23 Prontekerová uklízí hezky pěkně po zemi.
44:01 Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
42:46 Chodovské lvice se snaží i za rozhodnutého stavu vstřelit další branky.
40:44 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:12
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:12)
40:08 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:11
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #3 Karolína Suchá, asistoval #99 Klára Pabiánová (1:11)
40:00 Dnešní pohárové utkání navštívilo 50 diváků.
39:05 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:10
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová (1:10)
39:05 Rondošová vlastním tělem nasměrovala míček za záda Dlouhé.
37:11 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:9
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #11 Marie Havlíčková, asistoval #44 Sofie Skalíková (1:9)
37:11 Cinknutí zadní tyčky a gól.
35:36 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Markéta Prontekerová, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (1:8)
35:36 Prontekerová využívá krátkou pořetní výhodu.
34:56 Chodovu teď začíná přesilová hra.
34:12 Vyloučen hráč #22 Pavla Bárková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra rukou
34:12 Uvidíme krátkou hru 4 na 4.
32:56 Vyloučen hráč #64 Adéla Polívková družstva FLORBAL CHODOV na 2 minuty za blokování florbalky
32:56 I Liberec si vyzkouší přesilovou hru.
32:30 Domácí se poprvé v zápase usídlil před brankou Chodova.
31:45 Prontekerová trefuje tyč.
30:01 Třetí úvodní bule tentokrát pro Liberec.
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #23 Kateřina Dlouhá družstva FBC Liberec
30:00 Střely po druhé třetině: Liberec: 4 ; Chodov: 11
29:48 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:7
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #3 Karolína Suchá (1:7)
29:48 Branku do šatny vsítila Lechnerová.
29:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:33 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:6
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #8 Markéta Prontekerová (1:6)
27:33 Chodovská přesilovková pětice proměnuje početní výhodu.
27:33 Osamocená Havlíčková trefuje prázdnou bránu.
26:51 Vyloučen hráč #16 Kristýna Rondošová družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
26:10 Odložené vyloučení, výhoda pro Chodov.
25:49 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:5
24:23 Chudá zablokova střelu Foffové.
24:11 Hánová se střelou Bohumínské neměla sebemenší problém.
22:47 GÓL FLORBAL CHODOV! 1:4
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #99 Klára Pabiánová, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (1:4)
22:47 Pabiánová výstavní střelou do horní části brány vstřelila čtvrtou branku Chodova.
21:06 Timeout FLORBAL CHODOV
19:30 Liberecká střídačka po vstřelené brankce ožila.
18:31 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #13 Markéta Rumlová (1:3)
18:31 Ze standardní situace se střelou po zemi trefuje Foffová.
16:40 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Adéla Polívková, asistoval #31 Kristýna Jirásková (0:3)
16:40 Akce nedáš - dostaneš. Krosová akce mezi Jiráskovou a Polívkovou, druhá jmenová navyšuje brankový rozdíl.
16:38 Nováková se snažila obejít sama chodovskou obranu.
15:10 Chudá zkoušela svoje štěstí střelou ze vzduchu, její pokus se se zlou potácel.
15:01 Druhá třetina začala a na míčku začal znovu Chodov.
15:00 Střely po první třetině: Liberec: 2 ; Chodov: 10
14:35 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #33 Kristýna Lechnerová, asistoval #99 Klára Pabiánová (0:2)
14:35 Další střela od mantinelu a opět je to branka. Tentokrát na zadní tyč a podle jednoho z rozhodčích míček dokonce cinknul o tyčku.
14:05 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:21 Plichtová se neprocpala přes chodovskou kapitánku Štolbovou.
11:21 Liberecké přečíslení se nepotkalo s úspěchem.
09:23 GÓL FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #33 Kristýna Lechnerová (0:1)
09:23 Chudá svoji střelou od mantinelu do středu brány otevírá dnešní zápasové skóre.
08:40 První vážnou gólovou situaci měla na holi Nováková, její střela skončila mimo hřiště.
07:30 Prontekerová prováhala ideální pozici na střelu.
06:03 Chádá svoji trefou od mantinelu trefila boční síťku.
04:20 Po delší době na míčku Liberec, který se sanží o kombinaci.
01:40 Nepovedenou střelu Horáčkové má v rukou Hánová.
00:05 Liberec se ničeho nebojí a ihned napadá chodovakou rozehrávku.
00:01 Úvodní bule pro Chodov.