44
  • 44 43:31
    FA MB

Start98 Kunratice - MITEL Florbalová akademie MB 4:3
branky: 18. Monika Škorpová, 30. Kristina Zlatníková, 37. Hana Chaloupková, 39. Kristina Zlatníková - 9. Petra Beránková, 17. Barbora Doležálková, 26. Monika Žapková; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 16 - Adéla Malkusová 21; po třetinách: 0:1, 2:2, 2:0
45:00 Vyjádření trenérů a nejlepších hráček
45:00 Střely ve třetí třetině Start - 7, Boleslav - 6.
44:33 Kunratice drží balónek a Boleslavi se tak nedaří dostat domácí pod tlak.
43:31 Timeout Florbalová akademie MB
43:31 Hostující tým si vybírá timeout a můžeme očekávat, že se pokusí o hru v 6 hráčkách.
43:10 Kunratice teď drží Boleslav v tlaku na jejich polovině.
42:20 Hra se přelévá ze strany na sranu.
40:20 Trestné střílení družstva Start98 neproměnil #32 Monika Škorpová.
40:20 Škorpová neproměnuje trestné střílení a nezvyšuje tak stav utkání, takže můžeme očekávat drama do poslední minuty.
38:02 GÓL Start98 Kunratice! 4:3
Branku družstva Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (4:3)
38:02 Zlatníková přecejen skóruje do branky hostujících.
37:51 Zlatníkové přeskočila nahrávka od Křečkové čepel.
37:09 Škorpová vyslala dělovku na bránu hostů, ta se ovšem nepříznivě stočila a nakonec skončila nad brankou Malkusové.
36:08 GÓL Start98 Kunratice! 3:3
Branku družstva Start98 vstřelil #35 Hana Chaloupková, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:3)
36:08 Domácí vyrovnávají stav utkání.
35:11 Doležálková se v souboji se Špačkovou kácí k zemi a vypadá to na lehčí zranění kotníku, snad bude v pořádku.
34:13 Rozhodčí si zavolal kapitánku Vejvodou po tvrdším zákroku uprostřed hřiště.
32:27 Domácí v plném počtu.
32:19 Zlatníková unikla obraně Boleslavi, bohužel její únik skončil v rohu hostů.
30:27 Vyloučen hráč #12 Sabina Šnajberková družstva Start98 na 2 minuty za zvedání florbalky
30:27 A máme tu i první vyločení domácích.
30:00 Stav střel po druhé třetine Start - 11, Boleslav - 6.
29:09 GÓL Start98 Kunratice! 2:3
Branku družstva Start98 vstřelil #63 Kristina Zlatníková, asistoval #32 Monika Škorpová (2:3)
28:11 Kunratice teď zamkly Boleslav v jejich pásmu během přesiové hry, střela Vejvodové však sjela z čepele, a tak se musí pokoušet dál.
27:45 Vyloučen hráč #24 Kateřina Kvapilová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
27:09 Domácí drží balónek a hrají bez gólmanky, protože rozhodčí signalizují že se bude vylučovat.
25:13 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (1:3)
25:13 Žapková natáhla z mantinelu u střídačky domácího týmu a její střela doplachtila až za záda Janglové.
25:00 Janatková znovu v prostoru velkého brankoviště domácích, tentokrát trefila brankovou konstrukci domácích.
24:10 Hráčky Boleslavi se teď snaží hru trochu zklidnit, protože byla posledních pár minut chaotická.
20:53 Kovaříková zprvní ze středu hříště pouze do gólmanky hostí.
19:35 Janatková opět důrazná na brankovišti domácích, stále bezúspěšně.
18:05 Hradcová teď mohla znovu poslat svůj tým do dvoubrankového náskoku, ale Mervartová její pokus zblokovala mimo hřiště.
17:28 Míčku se dotklo všech 5 hráček domácích a tato akce nakonec skončila gólem. Domácí tak snižují stav utkání na rozdíl jedné branky.
17:20 GÓL Start98 Kunratice! 1:2
Branku družstva Start98 vstřelil #32 Monika Škorpová, asistoval #28 Kristýna Vejvodová (1:2)
16:16 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #63 Barbora Doležálková, asistoval #76 Marcela Urbanová (0:2)
16:16 Doležálková natáhla zhruba na polovině hřiště a prostřeluje domácí gólmanku Janglovou.
15:27 Škorpová prověřila hostující gólmanku Malkusovou.
15:00 Střely po první třetine Start - 7, Boleslav - 7.
14:10 Chaloupková znovu dorážela tentokrát v polopádu.
13:40 Janatková dostala hit od jedné z obránkyň Startu, rozhodčí tento zákrok neposoudil jako faul a hraje se dál.
12:30 Křečková teď krosem před bránu hledala některou ze svých spoluhráček, avšak nikdo se v tomto prostoru nenacházel.
11:23 Kapitánka domácích Vejvodová teď hezkým lobíkem vyslala svojí spoluhráčku Kovaříkovou, té bouhžel míček utekl a dostihla ho až v rohu.
10:45 Prozatím je utkání z obou stran poměrně opatrné, čemuž nasvědčuje i zatím pouze jednobrankový rozdíl ve skóre
08:39 První gól dnešního utkání střílí tým hostí.
08:26 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #95 Alena Machačová (0:1)
06:33 Teď první větší šance domácích, bohužel pro ně z dorážky Chaloupkové nebyl gól.
02:45 Ve velké šanci teď hostující Janatková, balónek jí však přeskočil florbalku.
00:49 Hned v první minutě vidíme první zranění. Hostující hráčka s číslem 33 se drží za hlavu, ale naštěstí odchází po svých na střídačku.