• 42 41:33
    2
    Anna JÍLKOVÁ

FBC Liberec - TEXAS LONGHORNS 3:0
branky: 16. Aneta Abrtová, 18. Dominika Plichtová, 42. Kateřina Novotná; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Kristýna Klabanová ? - Nicol Götzová ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 1:0
44:15 Texas to zkouší bez brankáře
44:00 Texas se snaží ale každá střela končí v bloku Liberce
42:38 Tohle pro Texas už nevypadá dobře
41:36 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #25 Anna Kabeláková (3:0)
41:33 Vyloučen hráč #21 Anna Jílková družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za hrubost
30:01 Buly pro Texas
26:42 zápas provází hodně nepřesností, hra se kouskuje na velké části a pro diváka to není to pravé ořechové
24:26 zápas je takový nemastný neslaný
21:47 Brankářka Texasu může být ráda za to kde má postavenou svojí branku, balonek z florbalek Liberce jí totiž označkoval
20:48 Liberec v tlaku
18:25 Hezká individuální akce v podání Liberecké hráčky, se štěstím neskončila brankou
17:44 Branka v oslabení v podání Liberce vypadala skvěle
17:23 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Dominika Plichtová, asistoval #74 Karolína Nováková (2:0)
16:54 Vyloučen hráč #19 Aneta Foffová družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování
15:20 A máme tu první branku kterou dává Liberec, ukrytou střelou skoro z půlky hřiště
15:19 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #12 Aneta Abrtová, asistoval #79 Zdeňka Sluková (1:0)
13:55 zatím žádná tutovka, hráčky se nejspíš rozehřívají a jejich čas přijde v 2 a 3 třetině
11:53 Velká šance Plichtové, už tam skoro byl
09:45 Ani jeden z týmů zatím ne a ne dostat míček do branky
07:37 skvělá střela, Liberecké hráčky s číslem 25
06:05 Pohotový zákrok, Liberecké golmanky
03:14 Teď střela od Longhornů ale brankářka Liberce byla pozorná
01:16 Zatím žádná velká šance, vše končí v bloku a nebo mimo
00:01 Buly pro Texas