4:8
    Marek KLEČKA
    ()

FBK Spartak Hluk - S.K. P.E.M.A. OPAVA 4:8
branky: 11. Michal Kundrata, 27. Pavel Krchňáček, 28. Michal Kundrata, 29. Vojtěch Duda - 3. Karel Boželník, 15. Patrik Posselt, 22. Oldřich Sova, 26. Karel Boželník, 32. Oldřich Sova, 35. Karel Boželník, 50. David Zwinger, 59. Marek Klečka; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Erik Hauerland 24 - Vojtěch Černohorský 23; po třetinách: 1:2, 3:4, 0:2
60:00 Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér): Chtěli jsme se dnes odrazit, zabrat, vyhrát, získat více sebevědomí, ale opět se to nepovedlo. Bylo tam pár lepších momentů, ale většina zápasu byla opět v křeči. Třeba se to povedeným zápasem otočí. Opavě přejeme hodně štěstí v play off.
60:00 Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér): Ikdyž jsme hráli o playoff, tak začátek utkání byl z obou stran velmi vlažný. Místy i pochodové cvičení. Přízpůsobili jsme se hře soupeře, který je momentálně ve špatném rozpoložení, ale naštěstí jsme soupeři nasázeli více branek. Třetí třetina byla takticky dobře zvládnutá. Těšíme se na další část sezóny ve které můžeme jenom překvapit. Soupeři přejeme hodně štěstí k zachránění soutěže. Zdravím na oslavu ahojčau.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
58:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:8
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka bez asistence (4:8)
57:17 Domácí to zkoušejí nyní v 6
56:58 Timeout FBK Spartak Hluk
52:50 Opava dnes hraje o všechno, to se na hře velmi výrazně projevuje. Buďto vyhrají a postoupí do play-off, v případě porážky je čeká play-down
50:34 Vyloučen hráč #11 Lukáš Rychlý družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vysoká florbalka
49:32 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:7
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #22 David Zwinger, asistoval #44 Marek Vylegala (4:7)
48:52 Tempo hry se poměrně stupňuje
47:50 Na hřišti se teď válelo několik hráčů i téměř všechny mantinely
45:19 Velmi dobře teď kombinují i bratři Krchňáčkové, ale střel na branku Černohorského je pořád hodně málo
44:41 ROchovanský u mantinelu ztratil míček a tak to zkoušel ještě na způsb MMA a uspěl, domácí získávají výhodu
43:40 Teď ta střela Šimery musela domácího brankáře i pořádně štípnout
42:21 Duda teď ve velké šanci! Černohorský chytá!
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
39:52 Domácí nyní ve velkých šancí, ale na několikrát se jim nepodařilo překonat obranu hostů
38:00 Hlucká obrana není úplně kompaktní a tak opavští většinou střílí na Hauerlanda úplně beztrestně osamocení
36:27 Posselt při nepříjemném střetu zůstal ležet na palubovce, nicméně není to nic vážného a tak bude moct pokračovat v utkání dál.
34:55 Zbytečné chyby a fauly hráčů Hluku je brzdí před lepším skóre
34:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:6
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #62 Filip Kocur (4:6)
33:51 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
33:24 Tyčka hostů!
31:28 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:5
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #7 Oldřich Sova, asistoval #22 David Zwinger (4:5)
31:28 Ale staré dobré pravidlo říká: ,,Nedáš - dostaneš"
31:20 Váňa příkladně vybojoval míček na půlce a poslal Krchňáčka do velké šance
28:33 Domácí mají teď velmi povedenou pasáž utkání.
28:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #44 Pavel Rochovanský (4:4)
27:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (3:4)
27:56 Velmi dobře sehrána přesilová hra domácích, Kundrata pozemní střelou dává branku
27:17 Vyloučen hráč #62 Filip Kocur družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #84 David Váňa (2:4)
25:26 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník, asistoval #36 Marek Klečka (1:4)
25:26 Nicméně opět jsou to hosté, kteří hrají velmi efektivně.
24:46 Tuhý s Kelíškem teď dobře kombinovali před brankou Černohorského
21:56 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
21:56 Stejně jako v první třetině i ta druhá nezačala pro domácí úplně nejlépe. Sova střelou do pravého horního růžku branky zvyšuje vedení hostů.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
18:15 Opavští zatím ve hře výrazně aktivnějším týmem
17:12 Hlučtí teď dobře odbránili hru v oslabení
15:11 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
15:11 Dobré bloky bratrů Krchňáčkových teď zastavuje standardní situaci hostů
14:06 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #36 Marek Klečka (1:2)
14:06 Posselt teď ale brankáři domácích nedal žádnou šanci a zvyšuje skóre na 1:2
13:55 Před brankou teď dobře stál Tuhý, který se dostal až k zakončení, ale brankář chytá
10:22 Domácí svou hru lehce zpřesnili a ihned z toho těží v podobě vyrovnávací branky.
10:00 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
06:50 Klečka teď úplně napohodičku prošel celé hřiště s míčkem na holi bez většího ohrožení a pohodlně zakončil na bránu. Hauerland jeho střelu však dobře viděl.
04:21 Opava kombinuje přes celé hřiště a postupně zakládají útok
03:57 Kundratova střela na branku zblokována
02:13 Z první střely se prosazuje Boželník.
02:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #21 Karel Boželník bez asistence (0:1)