• 60 59:52
    8:2
    ()

FBC Hranice - FbK Horní Suchá 8:2
branky: 11. Jan Kolajta, 20. René Mikel, 22. Jan Kolajta, 45. Michal Štěpán, 51. Jaroslav Orel, 55. René Mikel, 58. René Mikel, 60. Jaromír Šenkeřík - 35. Lukáš Kraina, 54. Lukáš Kraina; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 3:5 + Filip Mocek OS; využití: 0:0; diváků: 71; zásahy brankářů: Ondřej Kolajta 17 - Daniel Fukala 16; po třetinách: 2:0, 1:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Hloch Marek (Trenér): Dnes z naší strany skvěle odmakanej zápas. Bylo na nás vidět, že víme, o co hrajem a šli jsme si za svým cílem. Udrželi jsme koncentraci po celý zápas a chtěli jsme to víc než soupeř. Děkuju všem klukům za dnešní výkon, divákům za podporu a zdravím Aničku a malého Tobiáška, kterého jdeme teď pořádně zapít.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:59 Play-off je naše!!!!!!!!!!!!!
59:52 GÓL FBC Hranice! 8:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #92 Jaromír Šenkeřík bez asistence (8:2)
58:00 Horni Suchá to ještě zkouší , ale neúspěšně
57:03 Mikel trafuje prazdou bránu, už to vapada na dobře!!!
57:02 GÓL FBC Hranice! 7:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (7:2)
56:30 Hráč hostí vychytl střelu kolajty.
54:50 Golman hostí se stihl vrátit do své svatyně, ale kombinace první hranické formace byla nad jeho síly
54:49 GÓL FBC Hranice! 6:2
54:00 Hranice zvládají tlak hostů, ti jim však pomahají nepřesnou koncovkou
53:09 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina bez asistence (5:2)
53:00 Hosté to zkoušejí v šesti.
52:38 Timeout FbK Horní Suchá
52:10 Kolajta září! Tygřím sokem chytl další přečislení hostí
50:53 Dobeš si teď proběhl celé hřiště a našel Orla
50:52 GÓL FBC Hranice! 5:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #70 Jaroslav Orel, asistoval #6 Ondřej Dobeš (5:1)
49:42 Šenkeřík našel krasnou křižnou nahrávkou svého spoluhráče, ten však svou šanci nevyužil.
48:30 Další standatka hostí z velkého brankoviště, dopadla stejně jak ta předešlá.
47:50 Hosté rozehrávali standartu z velkého brankoviště, která skončil je střelou do bloku.
46:00 Hranice si ve své přesilovce vytvořily pár šancí, ale gol neoadl:
45:08 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za zdržování hry
44:16 GÓL FBC Hranice! 4:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #10 Michal Štěpán, asistoval #28 Lubomír Kratochvíl (4:1)
44:16 Kratochvíl našel Štěpána a ten neměl už jen uklidil miček do sítě!
44:00 Hranice stříli, ale nepřesně:
42:00 Krasný zákrok po střele ze středu předvaní Kolajta:
41:00 Hranice drží míček a rozvažně postupují do předu.
40:01 Úvodní buly pro hranice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
38:50 Po chybné rozehrávce šel hráč hostí sám na Kolajtu, ale neuspěl.
37:40 Po ztrátě Novosada hosté neproměňují přečíslení 3 na 1
34:52 GÓL FbK Horní Suchá! 3:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #17 Václav Večeřa (3:1)
33:56 Hráči hostí číslo 74 se už asi nelíbí na trestné lavici, tak se pokoušel utéci, ale byl okamžitě poslán zpět.
32:03 Vyloučen hráč #10 Jan Němeček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
31:49 Hranice zvládly další oslabení
29:50 Armosféra utkání houste!
29:44 Vyloučen hráč #92 Jaromír Šenkeřík družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
29:44 Šenkeřík přitvzuje na plochu je povolán i zdravotník, ale vše je v pořádku.
24:18 Vyloučen hráč #8 René Mikel družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost
21:40 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nesportovní chování
21:40 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá - osobní trest
21:40 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
21:01 GÓL FBC Hranice! 3:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #46 Jiří Vraj (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:01 GÓL FBC Hranice! 2:0
10:09 GÓL FBC Hranice! 1:0
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #92 Jaromír Šenkeřík (1:0)
04:43 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra rukou