10:4
    Daniel OPATŘIL
    (Vávra)

FBC Vikings Kopřivnice - FbK TJ Svitavy 10:4
branky: 2. Jan Toman, 7. Robert Socha, 8. Jakub Kostelník, 24. Lukáš Vávra, 28. Ondřej Monsport, 54. Lukáš Michna, 55. Lukáš Michna, 55. Lukáš Vávra, 59. Ondřej Holaň, 59. Daniel Opatřil - 12. Ondřej Husák, 20. Ondřej Pakosta, 27. Ondřej Mach, 32. Ondřej Pakosta; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Adam Strouhal 11 - Jiří Skácelík 24; po třetinách: 3:2, 2:2, 5:0
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): V první řadě bych chtěl pochválit rozhodčí. Takhle dobře zvládnuté utkání jsem v Národní lize dlouho neviděl. Dále budu komentovat pouze 52 minut dnešního zápasu, kdy jsme rychle střídali a hráči měli dost energie, o zbytku nemá smysl mluvit. Na začátku nám chvilku trvalo, než jsme si zvykli na aktivní styl soupeře. Pak jsme se zvedli a hráli jsme dost vyrovnaně. Bohužel rozhodly individuální chyby, které nás můžou stát playdown. Ještě jednou děkuji rozhodčím, dále celkému počtu diváků a nakonec soupeři, kterému přeji štěstí v playoff.
60:00 Komentář domácích Fojtík Libor (Trenér): Vstup do zápasu se nám povedl nadmíru a rychle se ujali vedení 3:0. Soupeře jsme dostali do hry ryze po našich chybách a zbytečně si utkání zdramatizovali. I přes rádoby jednoznačný výsledek s námi soupeř po dobu čtyřiceti minut držel krok. Zápas jsme zlomili až v poslení části zvýšenou prouktivitou v zakončení. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 20:1
59:00 Právě probíhá poslední minuta zápasu.
58:49 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 10:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Lukáš Vávra (10:4)
58:34 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 9:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #10 Ondřej Holaň, asistoval #20 Lukáš Michna (9:4)
57:21 Michna se ted´ šikovně vymotal ze sevření tří hráčů.
55:22 Kopřivnice sice podcenila druhou třetinu ale nyní hrajou fantasticky.
54:27 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #4 Ondřej Kubátko (8:4)
54:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 7:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #19 Vítězslav Kríž (7:4)
53:45 Domácí jsou ted´ opravdu lepší.
53:00 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 6:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #4 Ondřej Kubátko (6:4)
51:05 A znovu vynikající zákrok golmana Svitav.
50:00 Ted´opravdu krásná souhra Sochy a Tomana. Bohužel golman svitavy fantastický.
46:30 Hned potom co jsem to dopsal se tempo dost zrychlilo.
45:10 Hra je oproti minulým třetinám dost klidná.
43:15 Obrana domácích ted´zlikvidovala break Svitav a založila svůj.
42:55 Krásná střela Kostelníka byla stečovaná mimo branku.
42:02 Socha se ted´ocitl s míčkem sám před bráno ale trefil jen golmana.
40:01 Po buly jsou na míčku Svitavy.
40:00 Střely ve 2. části: 3:8
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:22 Domácí ted´pěkně kombinují v přesilovce ale zatím ani jedna střela na bránu.
35:40 Vyloučen hráč #13 Ondřej Husák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
35:14 Standartní situace před bránou hostů zkončila v bloku.
33:10 Socha se krásně vymotal a zakončil backhandem ale asi mu štěstíčko nepřálo.
31:10 Hosté krásně překombinovali Vikings a dávají gól.
31:09 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #16 Ondřej Mach (5:4)
29:55 Kostelník vyslal Sochu dopředu ale ten trefil jenbrankáře.
27:45 Monsport střílí z otočky a je to GÓÓL.
27:44 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Monsport, asistoval #10 Ondřej Holaň (5:3)
27:10 Socha krásně našel Tomana ale nahrávka šla na paty.
26:24 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #11 Josef Prudil (4:3)
25:15 V průběhu přestávky proběhly nějaké změny a Vašek Štefánek se přesunul do třetí lajny.
23:42 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 4:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (4:2)
23:20 Opatřilova střela zbokována.
23:15 Ondřej Monsport na míčku.
22:15 Štefánek střílí, ale minul.
21:15 Souhra Vávry a Opatřila končí na vrchu branky.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:08 Hosté z dorážky skórují.
19:07 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #25 Ladislav Vašák (3:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:30 Kopřivnická druhá lajna se dnes ocitá v pěkných šancích.
16:23 Klasický Vávrův únik zakončený backhandem a míček se těsně odráží od nohy golmana Svitav.
14:20 Domácí si ted´ chivíli pinkali ze brankou hostů, ale nic z toho nevzešlo.
11:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák bez asistence (3:1)
11:59 Domácí nepřesně rozehrávají a hosté tak využívají break.
10:15 Domácí hezke kombinují při rozehrávce.
09:12 Hosté se také umí dostat k míčku ale šance nevyužívají.
07:06 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Robert Socha (3:0)
07:06 Opět sehraná dvojka Kostelník a Socha.
06:11 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #7 Robert Socha, asistoval #5 Jakub Kostelník (2:0)
06:11 Krásná souhra domácích a gól.
05:55 Domácí opět pálí pěknou šanci.
04:55 První střela hostů končí na boční sítce branky.
04:20 Aktivnější zápas dnes rozehrál tým FBC Vikings Kopřivnice.
03:20 Domácí opěk krásně rozehrávají. Střela bohužel končí u golmana hostů.
02:15 Krásná šance Ondřeje Monsporta ale jde vidět jeho nervozita na začátk zápasu.
01:13 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:0
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman, asistoval #5 Jakub Kostelník (1:0)
01:13 První povedená rozehrávka domácích a hned gol.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté. A u online zápisu vás zdraví Benjamín Janek.