12:5
    Adam KLIMEŠ
    (Lorenc)

1.MVIL Ostrava - FAT PIPE Aligators Klobouky 12:5
branky: 1. Jiří Šebesta, 8. Jan Adamík, 16. Jan Adamík, 17. Velen Hlavatý, 20. Marek Gaščík, 22. Jan Adamík, 23. Jan Lacina, 28. Jan Adamík, 33. Matěj Sokol, 42. Velen Hlavatý, 56. Patrik Němec, 59. David Štirba - 28. Mikuláš Svoboda, 37. Roman Svoboda, 51. Tomáš Líznar, 57. Mikuláš Svoboda, 60. Adam Klimeš; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 28, Jiří Michálka 6 - Patrik Rychlý -2, Aleš Padalík 10; po třetinách: 5:0, 4:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí): V první řadě se omlouváme našim fanouškům. Musíme si uvědomit, že video a fix trenérů nám zápasy nevyhrají. Výkony všech degradují a na hřišti je to znát. Tréninková morálka za poslední 2 týdny se dnes promítla ve výledku. Tento tým nezvládl tlak, který na něj byl při současné situaci vyvinut. V listopadu jsme hledali centra, dnes hledáme všechny posty a role. Děkujeme soupeři za radu, možná že video skutečně nepotřebujeme. Máte hezkou halu, to je jediná pozitivní věc z dnešního zápasu. Děkuji za zápas. HOU.....
60:00 Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér): Dnešní utkání jsme zvládli parádně, dali jsme i pěkné góly a vypracovali jsme si náskok, který nešel ztratit. Kluky chválím za pohodový zápas, jen mě mrzí naše nekoncetrovanost, a v některých pasážích výrazné vypadnutí z tempa. Soupeři děkujeme a trenérovi hostů přeji krátký čas u videa. Díky divákům a zveme všechny na čtvrteční utkání s Hranicema.
60:00 Střely ve 3. části: 11:17
59:59 Hráči utkání Domácí: Jan Adamík Hosté: Roman Svoboda
59:40 Mvil si jjde pro další body tabulky
59:26 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 12:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #99 Adam Klimeš, asistoval #68 Ondřej Lorenc (12:5)
58:52 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 12:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #11 Daniel Kotzur (12:4)
58:52 Daviiiiiiiiiiiiiiid Štirbaaaaaaaaaaa nám ukazal svoje umění s hokejkou a přidáva další branku domacího týmu.
58:16 Velen utočí na hattrick ale netrefil branku
57:00 Zbořiluv několikatý střelecky pokus, ale zase vedle
56:37 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 11:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #17 Filip Konstant (11:4)
56:09 Adamík dneska čaruje na hřišti krom golu si připisuje taky asistenci
55:45 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 11:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #92 Jan Adamík (11:3)
54:34 šebesta poslal na párek dva napadající hráče
53:36 Domáci mohli přidat další gol, střela nad branku
53:00 Svačovi dneska není dáno, golman vychytal jeho střelu příklepem
50:59 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 10:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #35 Viktor Kejík (10:3)
50:10 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Jiří Michálka družstva 1.MVIL Ostrava
46:27 Aligators se snaží kombinovat ale přichazejí o balonek
45:57 Kořen tedka haškovským stylem zachránil svůj tým od dalšího golu
44:38 Aligators v přesilovce krom střel do bloku obrany Mvilu zatím nic nepředvedli
43:53 Štirba sekl soupeře přes hůl a půjde si na chvílí sednout.
43:44 Vyloučen hráč #7 David Štirba družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
43:12 Mvil brání osobní obranou a trošku zatápí Aligatorum
42:52 Zbořil hledal spoluhrače ale jeho přihravka šla za mantinel
42:05 Máme tady desáty gol domácího týmu. To aby si Velen připravill hotovost do týmové kasy.
41:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 10:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Velen Hlavatý, asistoval #11 Daniel Kotzur (10:2)
40:10 Aligators vrthli do 3. třetiny jak uragán a snaží se byt více aktivní než minule třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 9:15
38:15 Trener hostu, je opřeny o stěnu haly a přemyšlí co vyčaruje za taktiku do další třetiny. Hostům se absolutně nic nedaří
36:56 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 9:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #69 Roman Svoboda, asistoval #99 Adam Klimeš (9:2)
36:56 Svoboboda vytřelil a míček za Kořínkem
36:48 zblokovana střela hostujícího týmu
35:46 další nevyužita přesilovka hostu
34:28 Osobní souboje se začinaji přiostřovat ale rozhodčí zatím nevylučuje
34:21 Lacina si pujde sednout za špatné střídaní. Jako výmluvu rozhodčímu řekl " Já jsem uhýbal spoluhrači" Neůspěl
33:45 Vyloučen hráč #20 Jan Lacina družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
33:45 Když už Sváče nemuže dát gol tak aspon nahraje.Když komentátor řekl jeho jmeno oslavným gestem pozdravil diváky
32:21 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 9:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #55 Matěj Sokol, asistoval #70 Lukáš Svačinka (9:1)
31:09 Sváča se už radoval z golu ale rozhodči mu tu jeho radost překazil.
30:23 David Štirba bojuje jako lev u mantinelu aby získal balonek a mohl  nám předvést svoje kouzla
29:34 Aligators si neuměji nahrat a zbytečně ztráceji balonky nepřesnou nahravkou
28:32 Lacina obraným zákrokem čiště sebral balonek soupeři který měl už možnost střílet ale neučinil tak.
27:58 První branka soupeře je tady.
27:53 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 8:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #8 Mikuláš Svoboda, asistoval #21 Tomáš Hos (8:1)
27:10 Adamík se dneska asi krásně vyspal a posíla bálonek do kasy soupeře opět
27:07 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 8:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jan Adamík, asistoval #10 Adam Tesárek (8:0)
26:35 domácí tým v plném počtu
25:36 Hosté hrají dobrou přesilovku ale nepřesná střelba brání bohužel golu
25:13 Aligators sice střili ale Kořínek pozorný
25:00 Uvídíme pokud trener hostu nakreslil taktiku jak střelit gol Kořinkovi.
24:34 Vyloučen hráč #16 Filip Krčmář družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
24:03 Stav máme 7:0 a to už smrdí debaklem. Aligators střídají golmana
22:26 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Aleš Padalík družstva FAT PIPE Aligators Klobouky
22:25 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #6 Marek Gaščík (7:0)
22:05 tesárek crossem našel Adamíka ktery si připisuje hattrick
21:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:0
20:30 Mvilek drží v kleci aligators, kombinují a hledají se na vzajem, chybí tomu jenom finalní střelba
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:59 Máme tady konec 1.třetiny
19:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (5:0)
19:17 Kořínek dlouhým náhozem našel spoluhrače který z voleje trefil bránku
18:50 Trener hostu už si píše změny do 2. třetiny a nechamé se překvapit co se změní
18:30 Sváča vystřelil příklepem z půlky hřistě a golman pozorný
17:59 nejprve tady bylo pravidlo: bracha na brachu kde Adamík prostřelil golmana. Potom se krásnou souhrou prosadila 3.lajna domácich kde David Štirba dával ukazkovou přihravku pod nos a Velen tomu dal třešničku na dort.
16:11 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Velen Hlavatý, asistoval #7 David Štirba (4:0)
15:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:0
15:13 výborny blok Lukaše Svačinky
14:00 nebezpečná střela hráče hostí ale těsně vedle
13:32 střela nad branku Kořínka
13:10 Gabča zkoušel prostřelit dva hráče ale trefil jenom blok obrany hostu
12:02 David Štirba krásně udělal dva hráče, došel do brankového prostoru a gol nevstřelil
11:18 Přihravkou jednou rukou se snažil hostující hráč nalézt spoluhrače ale neuspěl.
10:36 špatná přihravky Aligators a svojí vlastní chybou ztratili utočnou polovinu
09:56 výborný zákrok domácího brankaře
08:53 Nacvičene signaly hostu dneska nějak nefungují
07:18 Tesárek našel Adamíka a ten se neplete a posíla domácí tým na rozdíl 2 golu
07:14 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:0
05:53 pokus o nacvičený signal Aligators ale hráči se neumělo domluvit kdo kám pobeží
05:10 Obrance hostu vyzkoušel pozornost golmana ale Vojta Kořínek připraveny
04:31 Lukaš Svačinka stříli ale střela je zblokovaná
03:24 domáci se snaží kombinovat na útočné polovině ale obrana hostu výborně připravena na nápor
02:30 Adam tesárek si hezky prohodil hráče, vystřelil tahem ale golman byl na správnem místě
00:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:0
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #12 Velen Hlavatý (1:0)
00:57 Máme tady první brnku domácích kterou střelil krásnou střelou hráč Jiří Šebesta
00:30 Aligators se snaži o rychlou rozehravku ale nedaři se jim dostat na utočnou polovinu.
00:01 úvodní buly pro tým hostu
00:01 Dobrý večer dámy a pánové. Vítame vás u online přenosu 20.kola Národní ligy mezi domácim Mvilem a hostujícím týmem Aligators Klobouky. Domací tým se nachází na 7.místě tabulky a Aligators na 6.mistě.