• 59 58:40
    7:3
    (Kundrata)

1. FBK Sršni Rožnov p/R - FBK Spartak Hluk 7:3
branky: 8. Daniel Prašivka, 12. Petr Krhut, 42. Pavel Barabáš, 45. Ondřej Smékal, 46. Petr Krhut, 51. Richard Plandor, 57. Petr Krhut - 28. Pavel Rochovanský, 35. Adam Cileček, 59. Adam Cileček; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 95; zásahy brankářů: Jiří Škrobák 12 - Ctibor Tichopádek 30; po třetinách: 2:0, 0:2, 5:1
60:00 Komentář domácích Barabáš Pavel (Asistent trenéra): V první třetině kluci vycítili, že dnes vyhrajem, a tak jsme dvě třetiny bojovali s udržením nasazení. Třicet minut se hrál nepohledný florbal, ve kterém jsme byli sice lepší, ale soupeři jsme zbytečně dovolili mít nebezpečné šance. Pak přišel slepený gól, nějaké vyloučení, vyrovnání a najednou jsme se začali zbytečně bát o náš osud v tomto utkání. Ve třetí třetině jsme to stáhli na zkušenout a aktuální formu a nedopustili jsme překvapení. Škoda že jsme celý zápas neodehráli v plném počtu, mohlo to jít. Děkuji soupeři za utkání a dívákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Rochovanský Pavel (Trenér): Bez osmi hráčů a s brankářem na hrotu velmi slusně odmakané utkání. Až nečekaně jsme dokázali držet krok s domácími dvě třetiny. Ve třetí třetině domácí nenachali nic náhodě a svou kvalitou dovedli utkání do vítězného konce. Gratulujeme soupeři a přejeme hodně štěstí v playoff.
60:00 Střely ve 3. části: 17:4
59:59 Dominance domácích v třetí třetině se odráží i na poměru střel, který Rožnovští jednoznačně ovládli.
58:40 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #95 Michal Kundrata (7:3)
58:40 Vyloučen hráč #1 Jiří Škrobák družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
58:40 Cileček využil mezery ve zdi domácích a snižuje po standartní situaci.
58:40 Kundrata šel sám na Škrobáka, ten mu chtěl vyrazit míček, ale trefil pouze nohy útočícího.
58:00 Právě začaly poslední dvě minuty základní hrací doby.
56:36 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 7:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #8 David Friedel (7:2)
56:36 Friedel nejprve krásně prošel kolem dvou hráčů, jeho střelu následně dorazil Krhut.
55:44 Rožnov opět zatápí hostím. Zatím bez gólu.
53:43 Friedel se dostal do šance po příhrávce kapitána Barabáše. Tichopádek byl připraven.
52:50 Hluk se na chvíli dostal z tlaku domácích a Škrobák měl hned práci.
52:23 Timeout FBK Spartak Hluk
50:27 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 6:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #3 Ondřej Smékal (6:2)
50:27 Tak tentokrát už to vyšlo! Smékal opět našel osamoceného Plandora a ten už tentokrát minout nemohl.
48:47 Štěrba a Friedel se chytlli v souboji a oba dva si pujdou odpočinout na trestnou lavici.
48:46 Vyloučen hráč #69 Adam Štěrba družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
48:46 Vyloučen hráč #8 David Friedel družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost
48:40 Tyč! Smékal opět vybídl Plandora do prázdné brány, ten ale trefuje pouze brankovou konstrukci Tcihopádkovy brány.
48:08 Zvoní tyč! Smékal se krásně uvolnil na středu hřiště a nastřeluje břevno.
47:49 Souboje se začínají přiostřovat.
46:35 Kundrata pálí z velké dálky. Střela šla nad brankovou konstrukci a Škrobák je bez práce.
46:01 Rožnov se vrátil zpět do první třetiny a opět začal napadat.
45:08 Studená sprcha pro Hluk, Smékal našel Krhuta před bránou hostí a ten navyšuje.
45:01 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 5:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #3 Ondřej Smékal (5:2)
44:51 Ať už trenér domácích řekl o přestávce svým svěřencům cokoliv, tak to funguje. Rožnov je mnohem produktivnější.
44:08 Rychlovlak Smékal-Plandor se konečně dostal ke gólu! Nejdříve se Smékal krásně uvolnil a nabídl Plandorovi do prázdné brány, přihrávka šla ovšem dozadu a Pladorovi se zavěsti nepodařilo. Následně ale Plandor vracel z rohu zpět na Smékala před bránu a ten se nemýlil.
44:07 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 4:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #69 Richard Plandor (4:2)
42:46 Kundrata střílel z nebezpečné vzálenost. Vystřelil ovšem pouze do středu brány a usnadnil tak práci domácímu Škrobákovi.
41:34 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:2
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #73 Pavel Barabáš, asistoval #8 David Friedel (3:2)
41:34 Barabáš si zkušeně najel na střed hřiště a střelu poslal nad noho Tichopádkovi.
40:25 Smékal se dostal k nebezpečné střéle kterou Tichopádek opět pokryl a následné dorážky Plandora a opět Smékala šly těsně nad brankovou konstrukci.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:59 Převaha hostí z první třetiny jakoby vymizela a z druhé třetiny odchází vítězně Hluk.
39:00 Začala nám poslední minuta druhého dějství.
37:59 Rožnovu se opět nedaří nic vymyslet i přesto, že hrajou v početní výhodě.
37:05 Kloss si mazácky došel pro vyloučení a Rožnov bude hrát přesilovku,
37:02 Vyloučen hráč #62 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
36:18 Hru v pěti na tři hráči Hluku rychle zužitkovali, následnou téměř dvou minutovou hru proti čtyřem se jim využít už nepodařilo.
35:30 Rožnov zažívá krušné chvíle při bránění devíti členného týmu hostí.
34:55 Škrobák prvně předvedl famózní zákrok, když vychytal střelu do poloodkryté brány, následně Barabáš skvěle vyblokoval střelu z velkého brankoviště. Dorážku už bohužel neměl ani jeden z nich.
34:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #14 Jiří Petlan (2:2)
34:21 Najvar se snažil vyhodit míček z obraného pásma, neudržel se ale na nohách a Rožnov bude hrát minutu ve třech.
33:27 Vyloučen hráč #11 Patrik Hegar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:41 Rožnov možná v tomto utkání vládne na střely, skvělý Tichopádek Hluk ale drží ve hře.
31:11 Výkon Rožnovských je oproti první třetiny mnohem vlažnější.
30:04 Plandor vyslal jedovatou střelu nad rameno Tichopádka, ten svůj tým opět podržel.
29:15 Hluk se dostal do nebezpečného úniku v oslabení, Plandor ovšem ukázal co mu jde nejlépe a celou situaci zvládl doběhnout.
28:08 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:03 Sudí zvedají ruce po zákroku hráče Hluku, Rožnov bude hrát přesilovou hru.
27:30 Rochovanskému se podařilo snížit po dorážce střely Cilečka.
27:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #96 Adam Cileček (2:1)
26:41 Smékal poslal nebezpečnou střelu z pravé strany hriště, Tichopádek byl, ale připraven a stihl se přesunout.
25:54 Hluk se dostal do nebezpečného přečíslení 3 na 2. Cileček ale promáchl a Škrobáka tak neohrozil.
24:19 Druhá třetina zatím probíhá bez žádných větších akcí.
22:49 Obráncům Hluku nezbývá nic jiného než míčky nahazovat do obrany Rožnova.
21:13 Rožnov pokračuje ve sném aktivním napadání a znepříjemňuje tak rozehrávku hostím, kterým se zatím nedaří nic vymyslet.
21:08 Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi
20:16 Kloss otestoval Tichopádka technickou střelou ze středu hřiště, ten byl ovšem připraven a střelu pokryl.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
19:59 Zápas se zatím obešel bez vyloučení. Duo Kloss-Hegar se zdá být v dobrém mentálním rozpoložení.
19:00 Právě začala poslendí minuta prvního dějství.
18:59 Kundrata se dostal do zajímavé střelecké pozice na středu hřiště, Škrobák střelu viděl a bez problémů zneškodnil.
15:55 Hluku se začínají dařit úniky po nepovedených útocích Rožnova, Zatím bez odměny.
13:48 Krhut hledal Plandora, který před prázdnou bránou míček pouze promáchl.
12:03 Smékal z rohu poslal přihrávku do velké brankoviště, kde se míčku ujal zkušený kanonýr Krhut,
11:59 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:0
11:34 Hluk dnes zatím sází pouze na brejky.
09:39 Prvně se na straně Hluku předvedl Tichopádek, když zneškodnil zákařnou střelu Rožnova a na druhé straně se svým prvním zákrokem ukázal brankář domácích Škrobák, kterému se podařilo tečovanou střelu v poslední chvíli zvednout nad brankovou konstrukci.
09:00 Rožnovští aktivně napadají a devíti členné družstvou Hluku zatím pouze brání.
07:08 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 1:0
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #57 Marek Polášek (1:0)
07:08 Tichopádek opět podržel Hluk, když vychytal nebezpečnou střelu Poláška, na následnou dorážku už byl ale krátký.
06:29 Rožnovští zatápějí Tichopdkovi, který je Hluku zatím oporou.
02:00 Utkání začalo v mírnějším tempu.
00:02 Právě začalo utkání mezi druhým Rožnovem a jedenáctým Hlukem.
00:01 Rožnov se bude v dnešním utkání snažit pojistit si druhou pozici v tabulce před blížícím se playoff, zatímco jedenáctý Hluk bojuje o body, které by mu polepšily postavení před playdown.