59
  • 59 58:28
    MVIL

1.MVIL Ostrava - FBC Hranice 4:5
branky: 35. Radim Valigůra, 43. Jan Lacina, 44. Jan Adamík, 47. Jiří Šebesta - 25. Tomáš Václavík, 33. Tomáš Václavík, 35. Ondřej Dobeš, 51. Jaroslav Orel, 56. Jan Kolajta; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2 + Matěj Sokol OS:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 19 - Jakub Kosar 12; po třetinách: 0:0, 1:3, 3:2
60:00 Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér): Už od rozcvičky to vypadalo, že jsme si přišli jen tak pinknout a mysleli jsme si, že to půjde samo. Dvě třetiny jsme nepředvedli nic. Soupeř nám tam doplácal tři branky a my museli dotahovat. Třetí třetinu jsme začli od znova a vypadalo to mnohem lépe, skóre jsme otočili. Bohužel, se trápíme v zakončení a soupeř tečovanou střelou rozhodl. No nic v sobotu se těšme na Opavu.
60:00 Komentář hostů Hloch Marek (Trenér): První polovina od nás nervozní, zbytečné ztráty v útočném pásku, nicméně jsme vedli myslim si zaslouženě o tři branky. Poté jsme soupeře nechali zbytečně vyrovnat, ale nepoložili jsme se a na konci jsme chtěli více než soupeř. Díky soupeřům za fér hru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
59:59 Nejlepší hráčí utkání: Hosté: Václavík Tomáš Domácí: Kořínek Vojtěch
59:59 Tři body do tabulky si budou odvážet hráčí Hranic
59:49 Nepřesná Tesárková přihravka na Lacinu
59:00 Domací hrajou v šesti lidech ale jejih nepřesné přihravky je stojí čás na střelení gólu.
58:28 Timeout 1.MVIL Ostrava
57:56 Kořínek odbíha na střídačku a domácí to budou zkoušet v šesti lidech na hřišti.
55:47 Nejprve Mikel neproměnil svůj samostatný nájezd proti Kořinkovi, ale potom po krátké chvílí posíla Jan Kolajta svůj tým opět do vedení.
55:45 GÓL FBC Hranice! 4:5
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #93 Jaroslav Král (4:5)
55:40 Kořínek drží svůj tým od dalšího inkasovaného gólu.
53:10 Patrik Němec si myslel, že vstřelil gól. Taky to tak vypadalo, ale míček do branky nespadnul a tak se hraje dál.
51:42 Další střelecký pokus Mikela, ale trefil jenom Kotzura.
50:27 Vyloučen hráč #55 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava - osobní trest
50:27 Vyloučen hráč #55 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
50:09 GÓL FBC Hranice! 4:4
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #70 Jaroslav Orel, asistoval #33 Jan Kolajta (4:4)
50:09 Svačinka vyslal další svoji střelu, ale nebyl úspěšný.
49:30 Němec dávál přihrávku na volného Šebestu, ten ale střílí mimo.
48:35 Hranice se nevzdávají a snaží se být více střelecky aktvní než Mvil. Ale Mikel netrefil optimalně balonek, jeho střela šla úplně mimo domácího brankáře.
46:24 Tesárek našel Šebestu na středu, který propálil brankaře. Mvil se v přesilové hře ujímá vedení v zápase.
46:23 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #10 Adam Tesárek (4:3)
45:52 Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání
45:52 Dobeš si půjde odpočinout na trestnou lavici
43:30 Tesárek předložil ukázkovou příhravku na volného Adamíka, který měl už jednoduchou úlohu, vstřelit gól a to se taky povedlo.
43:19 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #92 Jan Adamík, asistoval #10 Adam Tesárek (3:3)
42:58 Lacina snižuje náskok Hranic na rozdíl jednoho gólu.
42:46 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina bez asistence (2:3)
42:30 Štirba svojim střeleckým pokusem ohrozil brankáře Hranic, ale ten byl připravený
41:30 Svačinky čekal na Krčmáře až si přiběhne pro bálonek aby mohl v pohodě střídat.
40:01 Buly pro Kolajtu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
39:55 Nevim jestli Kotzur střílel nebo nahrával ale jeho myšlenka byla nepřesná.
39:21 Standartní situace Mvilu nic nepřineslo.
38:52 Mikel střelou z první ze vzduchu, trenuje boční síť branky
36:56 Hra se začina na obou stranách přiostřovat.
35:13 Lacina vystřelil ale jeho střelu blokuje obrana hostů.
34:57 Valigůra snižuje, stav utkání na 1:3
34:27 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #16 Filip Krčmář (1:3)
34:02 GÓL FBC Hranice! 0:3
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #6 Ondřej Dobeš, asistoval #70 Jaroslav Orel (0:3)
33:23 2.třetina zatím v jasné režii Hranic, přičemž domácí mají šance,ale zatím jim chybí štěstí střelit kontaktní gól.
32:10 Václavík svým dalším střeleckým pokusem opět překonává Kořínka
32:02 GÓL FBC Hranice! 0:2
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #70 Jaroslav Orel (0:2)
28:57 Štirba zblokoval střelu Grygara
27:37 Svačinka se snaží být střelecky aktivní aby protrhnul svojí gólovou smůlu, ale zatím mu pořád není přáno.
26:30 Adamík bojovoval o balonék s golmanem Hranic, z tohotu duelu vyšel vítězně brankář
25:45 Šebestova střela z půlky hřiště, kterou vyslal ze svoji hokejky šla vysoko nad branku Hranic
24:53 Hranice otvírají gólový účet tohoto zápasu.
24:26 GÓL FBC Hranice! 0:1
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (0:1)
23:50 Svačinky si křičel o křížovou přihrávku jenomže ta k němu nedošla
23:05 Opakuje se nám zase situace z 1.třetiny hráčí napadají jak mužou. Hraje se zase od první chvíle ve vysokém tempu.
22:10 Valigůra ve velké šanci ale gól nedáva.
20:50 Kolajta proklouzl kolem obráncu, ale jeho střela šla těsně vedla branky.
20:01 Laciná vítězně na buly proti Kolajtovi
20:00 Střely v 1. části: 3:2
19:00 Šebesta byl zdvojen u mantinelu, ale zkušeně proklouzl.
18:20 Kolajta posílal přihravku na Mikela, kterému se odkrývala volná půlka Kořínkové branky ale svojí střelu posíla vedle branky.
16:40 Nyní se hra více uklidnila, hráči tolik nenapadají a čekají jenom na svoji vlastní obranné polovině.
15:50 Tesárek se snažil najít Adamíka, jenomže přihravka byla velmi nepřesná.
14:15 Hranice nevyuživají přesilové hry, která jim byla nabídnuta a domácí jsou v plném počtu.
13:31 Hranice se snaží kombinovat, ale o bálonek přicházejí a Mvil jde do protiútoku.
12:22 Vyloučen hráč #7 David Štirba družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:22 David Štirba nedovoleným zákrokem odzbrojil hráče a půjde si na chvílí odpočinout.
11:38 Hranice šly do útoku, ale útočník Hranic se nechal zavřít a o bálonek přišel
11:10 Svačinka posílal přihrávku po mantinelu, která našla Lacinu u mantinelu jenže o bálonek přišel.
09:32 Kotzurova nepřesná střela myjí branku
08:06 Adamík vystřelil jenom do bloku obráncu.
07:50 Kolajta křížem nachazí Mikela, ale Kořínek chytá jeho střelu
06:57 Lacina skvělé zablokoval střelu Hranic
06:20 Šebesta takovou žabkou zkoušel překvapit golmana Hranic, ale ten byl pozorný.
04:47 Domácí napadají rozehrávku Hranic aby měli problémy rozehrat a daří se jim to.
03:58 První střela Lukaše Svačinky, jenže trefuje tyč
02:43 Kolajta posílal přihravku na Mikela, který ještě dával kříž na spoluhrače jenže bálonek byl rychlejší jak on
01:34 Mvil vysokým napadáním získává balonek, střela kterou vystřelil Radim Valigůra šla nad.
00:30 Svačinka se snažil crossem najit Patrika Němce ale přihrávku zachytila obrana Hranic
00:01 Úvodní buly pro Hranice