1:8
    Jakub PEŠKA
    (Pavla)

FBK Spartak Hluk - TROOPERS 1:8
branky: 35. Adam Cileček - 7. Petr Kadlec, 10. Martin Vespalec, 30. Jakub Peška, 42. Daniel Budík, 43. Jiří Knotek, 54. Jiří Knotek, 56. Daniel Budík, 57. Jakub Peška; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 5 + David Vlachopulos OS + Pavel Krchňáček OS:1 + Ivo Bartek OS; využití: 0:3; diváků: 44; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 34 - Michal Melichar 17; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:5
60:00 Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér): Dnes hodně zvláštní zápas, kdy byl florbal tak nějak bokem... Soupeř byl ve všem lepší a vyhrál zaslouženě. Ale dvě třetiny jsme nesehráli zase tak špatně a rozdíl nebyl velký. Ve zbývajících zápasech se pokusíme posbírat nějaké body a pak se uvidí.
60:00 Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér): Velmi nervózní utkání, které bohužel nemělo ani florbalovou úroveň. Byli jsme 2 třetiny lepším týmem, proto je výsledek takový, jaký je. Děkuju hráčům za zvládnutí tohoto psychicky náročného zápasu.
60:00 Střely ve 3. části: 4:14
59:56 Ještě poslední nához Hluku.
58:10 Zápas stále vyhrocený, nedivím se, že divákům se to vůbec nelíbí.
56:42 GÓL TROOPERS! 1:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #37 Tomáš Pavla (1:8)
55:52 GÓL TROOPERS! 1:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #6 Daniel Minich (1:7)
55:52 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
55:52 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
55:36 Pan rozhodčí si očividně rád povídá s lavičkou hostů.
53:08 GÓL TROOPERS! 1:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #27 Petr Kadlec (1:6)
51:25 Tentokrát obě již zmíněné věci dohromady, dva hosté sami spadli na zem a pak si ještě stěžovali. Samozřejmě to skončilo dvojnásobným vyloučením domácích...
51:24 Vyloučen hráč #95 Michal Kundrata družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:24 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:09 Daler střílí vysoko nad.
48:02 Hosté těží hlavně z dobré defenzívy, hráči Hluku na půlce soupeře nedokáží udělat vůbec nic.
45:06 Krchňáčkova střela backhandem od mantinelu skoro překvapila golmana hostů.
42:53 Jednoduchá kombinace Troopers vede k dalšímu gólu.
42:52 GÓL TROOPERS! 1:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Jiří Knotek, asistoval #31 Tomáš Suchomel (1:5)
41:02 Hned z prvního útoku dávají hosté jejich čtvrtý gól.
41:01 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #31 Tomáš Suchomel (1:4)
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
39:51 Hosté si neustále na něco stěžují.
37:48 Klasické vyhrocené utkání.
35:35 Hostující hráči padají na zem jak hrušky a rozhodčí to ochotně pískají.
34:48 Konečně vidíme i gól Hluku po sólové akci Cilečka.
34:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček bez asistence (1:3)
33:32 Velká šance Hluku zakončena opět střelou mimo bránu.
31:35 Krásná kombinace Hluku končí střelou o pár centimetrů vedle.
29:56 GÓL TROOPERS! 0:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #18 Jakub Peška, asistoval #27 Petr Kadlec (0:3)
28:47 Pokus o útok domácích bohužel končí na florbalkách hostů.
25:56 Po nepřesné rozehrávce domácích trefují hosté pouze tyč.
24:05 Domácí jsou aktivnější než v první třetině.
20:30 Obrovská šance hostů hned v první minutě nekončí gólem.
20:01 Buly druhé třetiny opět vyhrávají domácí
20:00 Střely v 1. části: 6:13
19:13 Domácí jsou ve své rozehrávce velmi nepřesní.
18:15 Hosté si tvoří mnohem více šancí.
17:04 Nahození Váni málem skončilo gólem.
15:20 Konečně si i domácí užili hru na polovině soupeře.
13:10 Krásný zákrok domácího golmana po protiútoku hostů.
11:58 Hosté jsou jistější na míčku a utkání mají ve své režii.
10:03 Střela Tuhého pouze do golmana Troopers.
09:02 Tlak hostů přinesl druhý gól utkání.
09:01 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #17 Martin Vespalec, asistoval #3 Marek Horáček (0:2)
07:22 Zatím můžeme vidět velmi zmatený a nepřehledný zápas.
06:28 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #28 Jiří Knotek (0:1)
05:50 Vyhrocený zápas hned od začátku.
05:48 Vyloučen trenér Ivo Bartek družstva TROOPERS - osobní trest
05:48 Vyloučen trenér David Vlachopulos družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
05:48 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Potáček družstva TROOPERS na 2 minuty za nesportovní chování
05:48 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
05:48 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
03:30 Hosté mají od začátku utkání mírnou převahu.
02:30 Zatím opatrná hra od obou týmů.
00:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.