60
  • 60 59:19
    Pelhřimov

Spartak Pelhřimov - Snipers Třebíč 7:4
branky: 8. Patrik Mynařík, 11. Viktor Vlach, 26. Viktor Vlach, 28. Dan Kalina, 31. Patrik Mynařík, 33. Tomáš Kocián, 49. Patrik Mynařík - 5. Zdeněk Malich, 29. Zdeněk Malich, 51. Michal Machálek, 58. Jan Vochyán; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 3:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Libor Domkář 21 - Jan Bazala 25; po třetinách: 2:1, 4:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Utkání jsme měli pod kontrolou, dokázali jsme dobře bránit individuality soupeře. V cestě za vyším skóre nám dnes stálo 4x v cestě břevno. Pozitivní jsou určitě využité přesilovky i taktické pojetí určitých fází utkání. Škoda nabídnutých šancí soupeři, který je trestal. Díky divákům za vynikající kulisu. Soupeři díky za utkání.
60:00 Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér): Dnes jsme byli ve všem o krok pozadu a nic se nám nedařilo. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:19 Timeout Spartak Pelhřimov
57:18 GÓL Snipers Třebíč! 7:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (7:4)
56:53 Domkář momentálně předvádí jede skvělý zákrok za druhým.
55:59 Vyloučen hráč #7 Dan Kalina družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
54:58 Hra je stále velmi aktivní. Vidíme zde hodně tvrdých zákroků.
52:12 Vyloučen hráč #88 Patrik Mynařík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vysoká florbalka
50:15 GÓL Snipers Třebíč! 7:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek bez asistence (7:3)
50:15 Tečovaná Michálkova střela zaplula za Domkáře. Nový stav utkání 7:3 pro Pelhřimov.
48:46 GÓL Spartak Pelhřimov! 7:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (7:2)
48:46 Hattrick v podání Mynaříka a čepice létají vzduchem.
44:24 Hra je plná tvrdých zákroků.
42:40 Mynařík láme břevno Bazalovi branky.
40:01 Úvodní buly vyhrávají hosté a pokračují v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:33 Skvělý Knězů získává balónek pro Pelhřimov.
39:06 Vyloučen hráč #33 Milan Hendrych družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře
37:26 Třebíč zatím neví jak na skvělou Pelhřimovskou obranu, zato Pelhřimov prověřuje Bazalu jednou střelou za druhou.
36:31 Fanoušci v naší Poutník aréně jsou skvělí jako vždy.
35:36 Vlach svou aktivitou útočí na hattrick.
33:17 Pelhřimovská druhá lajna zatlačila Třebíč do jejich obranného pásma.
32:42 Timeout Snipers Třebíč
32:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 6:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #7 Dan Kalina (6:2)
31:40 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády
31:40 Tvrdý faul Štveráčka na Mozra končí dvěmi minutami pro Třebíč.
30:52 GÓL Spartak Pelhřimov! 5:2
30:32 Krosovou nahrávku Fučíka trefil Mynařík a zvyšuje tak skóre na 5:2.
29:30 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády
28:09 GÓL Snipers Třebíč! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #20 Tomáš Sýkora (4:2)
28:09 Velikou chybu Fučíka trestá Malich a snižuje tak na 4:2 pro domácí.
27:07 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #88 Patrik Mynařík (4:1)
27:07 Kalina po několikáté střílí na Bazalu. Tato střela však skončila v třebíčské síti. Skóre zápasu tak 4:1.
25:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #37 Kryštof Smejkal (3:1)
25:14 Střala 20 nad led, kterou vyslal Vlach zapadla do Bazalovi branky. Zvyšuje tak skóre na 3:1.
23:10 Rychlé protiútoky na obou stranách zrychlují hru.
21:01 Třebíč se na začátku druhé třetiny jen brání. Pelhřimov po přestávce dál prověřuje Bazalu.
20:00 Úvodní buly vyhrávají hosté, ale hned strácejí míček.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:20 Třebíč chvíli kombinovala na útočné polivině, skvělí Smejkal však vybojoval míček a uklidnil hru.
17:21 Švrkala skvělím backhandem prověřuje Bazalu.
15:13 Hra se začíná vyhrocovat.
13:56 Velikou šanci momentálně zahodil Vlach. Třebíč začíná přivrzovat.
12:09 Třebíč z rozehry dokázala jen odevzdat míček domácím.
10:52 Pelhřimov ostřeluje Bazalovu Branku. V první třetině je zatím Pelhřimov více aktivní.
10:27 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (2:1)
07:57 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
07:57 Střílenou nahrávku dokázal zakončit Mynařík a srovnává tak na 1:1.
07:09 Pelhřimov vybojoval přesilovku a kombinuje na útočné polovině.
06:53 Vyloučen hráč #20 Tomáš Sýkora družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
05:38 Skělá střela Vlacha jen těsně minula Bazalovu branku.
04:11 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
04:11 Odražený balónek trefil Malich a posouvá Třebíč do jednobrankového vedení.
01:50 Třebíč kombinuje na vlastní polovině. Dnešní zápas bude ve znamení kvalitní obranné činnosti.
00:10 Pelhřimov rychle získává míček a začíná protiútok.
00:01 Úvodní buly vyhrávájí hosté.
00:00 Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat na online zápisu 18. kola Národní ligy.