• 64 63:23
    6:5
    (Němeček)

FbK Horní Suchá - FbK TJ Svitavy 6:5p
branky: 10. Daniel Tychtl, 30. Denis Tomančák, 41. Ondřej Melník, 56. Lukáš Kraina, 57. Tomáš Kasinec, 64. Lukáš Kraina - 2. Ondřej Mach, 5. Ondřej Pakosta, 20. Ondřej Pakosta, 42. Ladislav Vašák, 58. Dominik Kovář; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Filip Plíhal 23 - Miroslav Kalina 33; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Opět nepodařená 1. třetina a následné dohánění manka. Bohužel nás trápila také produktivita a závěr utkání jsme si nepohlídali. Zíslat dva body v tomto souboji o play off je málo. Díky soupeři za kvalitní zápas.
65:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Dnešní zápas měl s florbalem něco společného možná první třetinu. Pak se začalo běhat nahoru dolů, do toho špatně posouzené fauly na obou stranách a prodloužení bylo na světě. Musíme doufat, že v playdown zápasy ukončíme v základní hrací době. Musím taky vzdát hold našem narychlo sehnanému golmanovi, které předvedl neskutečný výkon a oprávněně byl hráčem zápasu. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
65:00 Střely v prodloužení: 7:0
63:23 GÓL FbK Horní Suchá! 6:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #10 Jan Němeček (6:5)
62:42 Krainovu střelu Kalina vyráží.
62:05 Ale přišli o něj a hrají hosté.
61:40 Domácí jsou na míčku.
61:22 Hra přerušena, pokračovat budeme 3 na 3.
61:11 Hosté jsou ve čtyřech.
60:50 Pískán nedovolená hra domácích, hosté budou rozehrávat od své branky.
60:03 Suchá pokračuje v přesilovce, tentokrát ve verzi 4 na 3.
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:40 Němeček trefuje tyč hostující branky!
59:12 Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za opakované přestupky
58:59 Timeout FbK Horní Suchá
58:30 Závěr zápasu je hodně bouřlivý a emotivní, oba týmy se snaží strhnout výhru na svou stranu.
57:55 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Dominik Kovář, asistoval #21 Vojtěch Kužela (5:5)
56:29 GÓL FbK Horní Suchá! 5:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec z trestného střílení (5:4)
56:29 Hosté sice proti uznání branky z TS protestovali, ale rozhodčí mají naprosto jasno. Branka platí a Horní Suchá poprvé v zápase vede.
55:55 Tychtl před brankou tečoval Třineckého nahození, Kalina odolal.
55:19 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #74 Filip Mocek (4:4)
54:48 Na druhé straně se odražený míček dostal k Němečkovi, ten z blízka netrefil branku.
53:50 Motl čekal za domácí obranou na přihrávku, dostal ji, ale při zakončení už byl z úhlu a Plíhala napropálil.
53:27 Na druhé straně Krainova bomba zblokována.
52:46 Střela hostujícího obránce Kužely míjí horní část domácí klece.
51:58 Tychtl zachytil přihrávku hostů, následně byl na polovině hřiště faulován, volný úder pro Suchou.
50:54 Domácí se sice snaží o vyrovnání, ale Svitavy je chytrou hrou nepouští do vyložených šancí.
49:50 Volný úder pro Horní Suchou v rohu útočné poloviny.
48:06 Hosté oslabení přežili a už jsou v plném počtu.
47:30 Domácí obléhají a ostřelují hostující branku, ale nejsou schopni dostat míček do síťky.
46:06 Vyloučen hráč #22 Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za držení
45:38 Hostující brankář Kalina zasažen hokejkou do ruky, hra přerušena. Vypadá ale, že bude OK.
45:10 Na druhé straně pálil Tychtl a po něm Stolecki, bez brankového efektu.
44:44 Rychlá akce Svitav, Anýž se snažil tečovat před brankou, Plíhal si míček pohlídal.
43:55 Po chybě Suché v rozehře se dostal do zakončení Kovář, Plíhala nepropálil.
42:42 Domácí po získání míčku v obraně rychle přenesli hru na útočnou polovinu, ale do zakončení se nedostali.
41:18 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #21 Vojtěch Kužela (3:4)
40:27 GÓL FbK Horní Suchá! 3:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #74 Filip Mocek (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:28 Domácí Hensler se prohnal po pravém křídle a v běhu vystřelil tesně mimo. Následně domácí reklamovali u rozhodčích vysokou hůl hostů v brankovišti, ale ti byli proti.
38:48 Volný úder Suché, zakončoval Třinecký přesně do horního růžku, ale brankář Kalina zakročil rukou a vyrazil.
37:58 Hraje se obouśtranně svižně, šance však ubyly.
36:50 Hosté i díky přesilovce opticky srovnali obraz hry.
35:20 Rychlá akce a souhra Suché, zakončení na sebe vzal Mocek, do cesty se míčku postavil Kovář, který teď s bolestivou grimasou odhalil, že jej míček trefil do ruky.
33:50 Další střelecký pokus hostů míjí domácí branku, a Horní Suchá už je v plném počtu.
33:05 Svitavský Pakosta střílel z pravé strany, minul vzdálenější tyč.
31:50 Vyloučen hráč #24 Radek Minařík družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
31:36 Domácí začínají mít viditelně fyzicky navrch a z toho pramení jejich další a další šance. Minařík a pak i Němeček však minuli v dobrých pozicích branku.
30:27 Pohledná kombinace Suché, zakončena Kasincem těsně nad.
29:31 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #70 Denis Tomančák, asistoval #21 Patrik Kaláb (2:3)
28:43 Obléhání hostující branky zakončila Tychtlova střela z pozice pravého beka, minula vzdálenější tyč.
27:38 Tomáš Kasinec předvedl pěkný individuální průnik, ale následnou přihrávku do zakončení spoluhráči nevyužili.
26:14 Volný úder i na druhé straně, domácí jej rozehráli kombinačně, zakončení vzal na sebe ze střední vzdálenosti Třinecký, ale těsně minul pravou tyč.
25:24 Kaláb zastavil nedovoleně soupeře u levého mantinelu, hosté budou rozehrávat.
24:32 Na druhé straně Kuželova střela z levého křídla trefuje Plíhala do hrudi.
22:20 Domácí mají míček na svých holích, kombinují, ale do šancí je pozorně bránící svitavští nepouštějí.
20:36 Domácí Vojta Kopia se po tvrdém souboji u mantinelu "podíval" až ke stolku časoměřičky. Naštěstí všechna technika přežila.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:33 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #16 Ondřej Mach (1:3)
18:02 A další gólovka Horní Suché, Kopiu vychytal Kalina levým ramenem.
17:40 Velká šance domácích, Melnik však netrefuje branku.
16:02 Rychlá akce Horní Suché, Třinecký dostal nabito v dobré pozici, netrefil však míček, jak by potřeboval. Následně svým opakovaným pokusem gólmana nepropálil.
15:10 Vzápětí na druhé straně poskakoval míček v domácím brankovišti, obrana jej však včas dostala (z domácího pohledu) do bezpečí.
14:50 Až teď Jan Němeček střílel bez bloku, ale z pravého křídla netrefil bližší horní růžek.
13:55 Domácí jsou teď více na míčku, do vyložených šancí se ale nedostávají.
11:55 Chyba domácích v rozehrávce, následně před hostujícím Sauerem zívala prakticky prázdná brána, ale jeho střela se mezi tři tyče nevešla!
10:13 Husákova střela sražena nad domácí branku, hosté zůstanou na míčku.
09:35 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #38 Jiří Třinecký (1:2)
08:44 Tvrdý souboj Mocka a Pešla v rohu domácí poloviny, hostující útočník skončil na mantinelu, ale hra pokračuje.
07:45 Hostující Pakosta trefuje z pravé strany tyč domácí branky!
06:36 Rychlý přechod domácích do útoku, Krajina střílel z levého křídla, svitavský brankář Kalina vyráží.
05:25 Volný úder pro hosty z levé strany útočné poloviny, nic z něj však nevytěžili.
04:48 Domácí Minařík zakončoval z velké dálky, jeho pokus mířil nad horní tyč.
04:12 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Josef Prudil (0:2)
03:38 Hosté byli za svou úvodní aktivitu odměněni vedoucí brankou, teď je tedy řada na domácích, aby se i oni předvedli.
01:58 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #11 Josef Prudil (0:1)
01:22 Teď byli hosté v dobré šanci, ale ani natřikrát nedokázali z blízlka překonat Plíhala.
00:32 První útok zápasu vedli hosté, střela Ondřeje Husáka končí po teči za mantinelem.