58
  • 58 57:22
    Horní Suchá

FbK Horní Suchá - Spartak Pelhřimov 5:6
branky: 6. Václav Večeřa, 29. Jiří Třinecký, 38. Lukáš Kraina, 45. Tomasz Cielecki, 51. Daniel Tychtl - 5. Vít Papež, 11. Václav Fučík, 15. Tomáš Kocián, 24. Kryštof Smejkal, 38. Viktor Vlach, 42. Tomáš Kocián; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vrablík; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Daniel Fukala 25 - Libor Domkář 30; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Další těžké utkání, které se odehrálo ve vyském tempu a myslím, že se muselo divákům líbit. Bohužel jsme nedokázali dotáhnout ztrátu z první třetiny a získat nějaký bod. Nemůžeme plýtvat góly a proto nám ten neuznaný gól ze 48. minuty v konečném součtu chyběl. S předvedenou hrou můžeme být spokojeni, ale v dalších zápasech musíme zabrat.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Do utkání jsme vstoupili dobře, nechyběl pohyb, šance ani góly. Soupeř ve druhé třetině přidal na tempu a to nám začalo dělat problémy. Ve třetí třetině soupeř snížil, závěr se nám povedl a vezeme domů 3 body. Škoda neproměněných šancí ve fázích utkání, kdy jsme měli herně navrch. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:00 Hosté rozehrávají od vlastní branky, Fukala se vrací do klece FbK.
58:40 Hostující Mynařík netrefuje prázdnou domácí branku.
57:25 FbK to zkouší v šesti hráčích bez brankáře.
57:22 Timeout FbK Horní Suchá
57:20 Domácí si vyžádali oddechový čas.
56:16 Hostující Patrik Mynyřík se dostal zcela sám před Fukalu, ale ten v leže zabránil téměř jistému gólu.
54:15 Večeřa to zkusil z otočky po vyběhnutí z poza branky, Domkář byl na místě.
53:31 Domácí jsou v plném počtu.
51:50 Fukala přilbou vyráží střelu Kociána.
51:31 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
50:48 GÓL FbK Horní Suchá! 5:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #38 Jiří Třinecký (5:6)
50:22 Třinecký zakončoval z blízka, ale jednoruč přehodil branku.
48:58 Tlak FbK pokračuje, nyní ho přerušil hvizd rozhodčího, který viděl nedovolené bránění brankáři.
47:44 Cielecki zkusil šikovně překonat Diomkáře z poza branky, domácí se už už radovali, ale podle rozhodčích míček nepřešel brankovou čáru.
46:12 Ondřej Melnik trefil střelou z otočky břevno pelhřimovské branky!
44:07 GÓL FbK Horní Suchá! 4:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #98 Tomasz Cielecki, asistoval #93 Tomáš Kasinec (4:6)
43:55 Domácí ostřelují pelhřimovskou branku, ale zatím se jim nedaří míček dostat za záda Domkáře.
43:03 Vyloučen hráč #92 Ladislav Běhounek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
41:20 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #17 Jan Knězů (3:6)
40:45 Hosté pokračují v přesilové hře.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:44 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
38:45 Skvělý zákrok Fukaly proti střele Knězů.
37:45 GÓL FbK Horní Suchá! 3:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #38 Jiří Třinecký (3:5)
37:33 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #37 Kryštof Smejkal (2:5)
36:55 FbK je nyní hodně aktivní, Karski v dobré šanci, ale ani on neuspěl.
36:10 Další volný úder pro Fbk, míček se vysokým obloukem dostal k Domkářovi, který jej zkrotil ve svých rukavicích.
35:09 Volný úder pro domácí ve slušné střelecké pozici, zakončení na sebe vzal Mocek, ale netrefil bránu.
34:27 Ani tuto přesilovku domácí nevyužili, Spartak už je v plném počtu.
33:20 Kasinec pálil z otočky v dobré pozici, Domkář vyráží.
32:26 Vyloučen hráč #11 Martin Sviták družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
32:10 Hosté faulovali, domácí mají poskytnutou výhodu.
31:31 Rychlý útok Spartaku zakončoval z levé strany Sviták, mířil však nad branku.
30:23 Domácí výborně napadali pelhřimovskou rozehrávku, vyústilo to v šanci Krainy, který ale mířil těsně vedle levé tyče.
28:26 GÓL FbK Horní Suchá! 2:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #14 Michael Mrózek (2:4)
27:58 Hosté jsou v plném počtu a hned měli velkou šanci. Fukala však Papeže vychytal.
26:56 Domácím se zatím přesilovka moc nedaří, Pelhřimov se celkem s přehledem brání.
25:48 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za hrubost
24:45 FbK je delší dobu na míčku, hosté však pozorně brání a nepouští domácí do šancí.
23:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal, asistoval #8 Tomáš Kocián (1:4)
22:18 Tychtl se prezentoval pěknou individuální akcí zakončenou střelou, ale brankáře Domkáře nepřekonal.
20:59 Domácí zahájili druhou třetinu hned dvěma velkými šancemi. Kasincovu střelu vyrazil gólman skvěle ramenem, a chvíli poté Třinecký poslal míček nad odkrytou soupeřovu bránu!
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:55 Hosté rozehrávali pozvolna od své branky, ale pak se po rychlé přihrávce na pravé křídlo zjevil ve velké příležitosti Knězů, nedokázal ji však využít.
17:50 Na druhé straně to zkusil z levé strany Cielecki, střela sražena mimo hřiště.
16:58 Rychlá akce Spartaku po levém křídle, následovala přihrávka na střed a Papežova střela těsně mimo.
16:09 Domácí jsou v posledních minutách o něco více na míčku, hostující obrana je ale do šancí nepouští. Třineckého pokus byl nyní zblokován.
14:48 Po chybě domácích v rozehrávce se do velké šance dostal pelhřimovský Běhounek, ale Daniel Fukala v domácí brance oba jeho pokusy vychytal.
14:00 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #37 Kryštof Smejkal (1:3)
12:30 Domácí Tomančák to zkusil střelou z velké dálky, jeho prudký pokus však nemířil mezi tři tyče.
10:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #88 Patrik Mynařík (1:2)
10:35 Velká šance domácího Večeři, skvělý zákrok Domkáře.
10:04 Volný úder pro domácí od pravého mantinelu. Krajíčkova střela míří mimo.
09:03 Domácí hráči vystihli pelhřimovskou rozehrávku a šli do rychlého brejku, ale hostující obrana se včas zformovala a zabránila zakončení.
07:28 Střela hostujícího Mozra ze střední vzdálenosti jen těsně minula branku Horní Suché.
05:57 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #93 Tomáš Kasinec (1:1)
04:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #26 Vojtěch Martínek (0:1)
04:18 Akce hostů skončila míčkem na domácí brance. Následně se dostal do šance domácí Krajíček, ale neprostřelil brankáře.
03:38 Přihrávka hostujícího Smejkala sražena domácí obranou mimo hřiště. Hra přerušena.
02:50 Domácí Kraina unikal po pravém křídle, byl nedovoleně atakován, výhoda pro domácí.
00:58 Na míčku se více drží domácí, ale první střelu zápasu vyslal hostující Běhounek. Byla však zblokována.