7:4
    Pavel ROCHOVANSKÝ
    (Cileček)

FbK Horní Suchá - FBK Spartak Hluk 7:4
branky: 7. Lukáš Kraina, 33. Lukáš Kraina, 34. Piotr Stolecki, 35. Václav Večeřa, 47. Filip Mocek, 51. Daniel Tychtl, 54. Lukáš Kraina - 9. Martin Tuhý, 10. Michal Kundrata, 37. Michal Kundrata, 56. Pavel Rochovanský; rozhodčí: Pavel Hála - Roman Sladký; vyloučení: 2 + Daniel Tychtl 5:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Daniel Fukala 33 - Lukáš Kolečkář 24, Ctibor Tichopádek 8; po třetinách: 1:2, 3:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Jochman Ivo (Trenér): Zápas, který se hrál o šest bodů jsme nezačali nejlépe. Od druhé třetiny jsme zlepšili pohyb a zápas otočili. Rozhodující moment zápasu bylo neproměnění přesilové hry soupeře 5:3 v závěru zápasu. Třetí třetinu jsme odblokovali, odmakali a zaslouženě vyhráli. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér): Co k tomu říct, pro nás dnes extrémně důležitý zápas, abychom udrželi šance na ply off. Začali jsme dobře, ale postupně jsme se ze hřiště vytráceli a opět se potvrdilo, že prostě neumíme bránit. Když se k tomu přidá i naše střelecká impotence, je z toho další prohra. Ztráta se nám bude již těžko dohánět, ale ještě se pokusíme s tím něco udělat.
55:04 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #44 Pavel Rochovanský, asistoval #96 Adam Cileček (7:4)
53:29 GÓL FbK Horní Suchá! 7:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #17 Václav Večeřa (7:3)
53:29 Mohli jsme vidět krásný gol Krajiny
53:15 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
51:23 Henslerova bota  vyletěla do vzduchu
51:00 Trenér hostujících začíná být neklidný z dnešního utkání
50:35 GÓL FbK Horní Suchá! 6:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #25 Lukáš Kraina (6:3)
47:50 Hluk se marně snaží otočit skore
46:06 GÓL FbK Horní Suchá! 5:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #74 Filip Mocek, asistoval #8 Michał Karski (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 14:10
38:23 I přes svou hru ve třech hru domácí tým hru zvládá
37:50 Suchá je zpocená až na prdeli
37:33 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
36:30 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #53 Pavel Krchňáček (4:3)
36:30 Hluk využil svou přesilovou hru
35:54 Vyloučen hráč #91 Daniel Tychtl družstva FbK Horní Suchá na 5 minuty za hrubost
34:58 Hluk ve své hře polevil
34:55 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #93 Tomáš Kasinec (4:2)
33:26 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #31 Piotr Stolecki, asistoval #38 Jiří Třinecký (3:2)
32:50 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #74 Filip Mocek (2:2)
19:59 Krajíčkův skvělý gol v poslední sekundě ,bohužel neuznán
16:05 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře
15:00 I v přesilové hře FbK Horní Suché se hostující tým dostal na polovinu domácich
14:45 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky
13:29 Třinecký promarnil svou šanci
12:46 Brankář hostujcích vychytal prudkou střelu Krajiny
11:53 Hosté hrají opět v plném počtu
10:57 Hra je velice napjatá
09:48 Vyloučen hráč #84 David Váňa družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
09:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata bez asistence (1:2)
08:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (1:1)
08:28 Hráči si očividně spletli sport a hrají kuželky
07:16 Fukala vychytal střelu Kundraty
06:14 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
06:14 Krajina využil svou šanci a střelil zahajováci gol
04:00 Karski střílel na bránu ,ale svou šanci neproměnil
03:47 Uvodní buly vyhrál FBK Spartak Hluk