1

0

3.

Spartak Pelhřimov - FBK Spartak Hluk 5:4pn
branky: 8. Vít Papež, 18. Vojtěch Mozr, 31. Maxmilián Škoda, 51. Václav Fučík, N Maxmilián Škoda - 7. Radim Jílek, 22. Martin Tuhý, 46. Martin Krchňáček, 49. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 137; zásahy brankářů: Libor Domkář 36 - Erik Hauerland 22; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:2, 0:0
Komentář domácích Koten Jan (Trenér): Dva body se počítají. Náš dnešní přístup a nasazení nebyly na odpovídající úrovni a skvělé diváky občas doslova museli bolet oči. Nezbývá než se jim omluvit a věřit, že si to hráči správně přeberou a vkročí do příštího domácího utkání úplně jinak. Díky soupeři za utkání. díky i všem divákůma přejeme jim za celý tým bohatého Ježíška.
Komentář hostů Vlachopulos David (Trenér): Dnes to byl vyrovnaný zápas od začátku do konce. Po základní hrací době asi zasloužená remíza, v prodloužení už chyběly síly a nájezdy jsou vždy loterie. Jsem ale rád, že jsme zápas odmakali od začátku do konce, kluci chtěli vyhrát a ten bod z Pelhřimova není špatný. Snad se vrátíme na vítěznou vlnu a v novém roce přidáme výhry v základní hrací době a do play off se nějak dostaneme. Díky za fér zápas a přejeme domácím, aby se jim dařilo.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #83 Martin Krchňáček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #27 Václav Fučík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #44 Pavel Rochovanský , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #46 Maxmilián Škoda a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Spartak Hluk hráč #14 Jiří Petlan , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 0:2
64:48 Domkář skvělým zákrokem zachraňuje prodloužení.
62:50 Hosté ze standartní situace přestřelují branku.
61:34 Hra se přelévá stále ze strany na stranu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
59:25 Timeout FBK Spartak Hluk
58:05 Domácí skvěle brání a nedávají hostům šanci vystřelit.
56:02 Skvělá kombinace domácích končí špatnou nahrávkou.
52:54 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #96 Adam Cileček.
52:54 Domkář přečetl Cilečka a nedal mu vůbec šanci.
52:27 Knězů obětavě blokuje svým tělem.
50:09 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #27 Václav Fučík, asistoval #46 Maxmilián Škoda (4:4)
50:09 Škodův nához trefuje Fučik ze vzduchu.
48:47 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #98 Martin Tuhý (3:4)
48:10 Hra se přelévá ze strany na stranu.
45:28 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček bez asistence (3:3)
45:28 Krchňáček z rozehry střílí a trefuje šibenici.
44:15 Domkář dalším krásným zákrokem chytá.
41:16 Škoda zachytává nahrávku a zabraňuje tak break hostů.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:15
39:50 Vyloučen hráč #24 Martin Kelíšek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
38:22 Hra se hodně zintenzivněla co se týče hry tělem.
35:17 Kalina po krásné kombinaci střílí, ale bohužel jen nad branku.
34:05 Break hostů pokazila nepřesná poslední přihrávka.
30:50 GÓL Spartak Pelhřimov! 3:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda, asistoval #27 Václav Fučík (3:2)
30:50 Po skvělé kombinaci Škoda střelou k bližší tyčce proměňuje
28:36 Domácí sice kombinují, ale bez zakončení.
26:30 Martínkovu střelu od mantinelu chytá Hauerland nohou.
23:55 Standartní situace domácích končí pouze tyčí.
21:39 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #53 Pavel Krchňáček (2:2)
21:39 Ze standartní situace hosté proměňují střelou nad Domkářovu ruku.
20:01 Buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:47 Domácí si v klidu nahrávají na svojí polovině a čekají na konec.
17:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #24 Vojtěch Mozr, asistoval #26 Vojtěch Martínek (2:1)
17:55 Martínek skvěle nahodil a Mozr ještě lépe ze vzduchu trefuje.
16:52 Domácí kombinují, ale Hauerland předvádí skvělé zákroky.
15:59 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za zdržování hry
15:40 Nához hostů bezproblému zpracovává Vlach.
14:49 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
14:00 Break domácích překazila  finální přihrávka.
11:55 Škoda skvěle nahodil míček na Běhounka, ale Hauerland předvedl skvělý zákrok nohou a zachránil tím svůj team.
10:25 Domácí  skvěle kombinují, ale bez zakončení.
07:46 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #12 Vít Papež, asistoval #46 Maxmilián Škoda (1:1)
07:46 Nedůraz v předbrankovém prostoru využil Papež a připisuje si první branku za A tým.
06:21 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Jílek, asistoval #24 Martin Kelíšek (0:1)
06:21 Nedůrazným bráněním si Jílek připisuje první branku utkání.
05:12 Knězů předvedl krásný blok.
02:58 Domkář si připisuje na své konto skvělý zákrok.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.