(Němec)
  • 60 59:42
    2

FbK Horní Suchá - 1.MVIL Ostrava  1:13
branky: 33. Tomáš Kasinec - 1. Radim Valigůra, 1. Adam Tesárek, 4. Jan Lacina, 9. Jan Lacina, 13. Jiří Šebesta, 15. Martin Buganský, 38. Filip Krčmář, 39. Vojtěch Valigůra, 40. Adam Tesárek, 42. Vojtěch Valigůra, 49. Marek Gaščík, 54. Marek Gaščík, 60. Adam Tesárek; rozhodčí: Michal Prouza - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Filip Plíhal 7 - Vojtěch Kořínek 37; po třetinách: 0:6, 1:3, 0:4
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Co k tomu říci, velmi vlažný a ospalý začátek. Bez koncentrace na konci první třetiny,střelecká impotence a děravá obrana. nSpokojený můžeme být jen za to že to kluci nezabalili a makali až do konce. Bohužel s efektivitou nula a soupeř nám jen dával hřebíčky do rakve. Doufám, že tohle odstartuje hráče do větší práce na treninku a pokračovat ve vylepšování postavení v tabulce. nVšem přejeme krásné svátky děkujeme soupeři, divákům, rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Kořínek Vojtěch (Trenér): Myslím si, že dneska jsme byli ve všech činnosti lepší než soupeř a utkání jsme zvládli vyhrát s vysokým rozdílem. Jsem rád, že se dohrála zimní část sezóny a doufám, že i celá sezona se řádně dohraje. Díky soupeřům a divákům, všem přeji pohodové svátky a hlavně to zdraví.
60:00 Střely ve 3. části: 11:5
59:42 Vyloučen hráč #12 Martin Buganský družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za blokování florbalky
59:19 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:13
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #79 Patrik Němec (1:13)
57:20 Vyloučen hráč #74 Filip Mocek družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
53:06 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:12
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík, asistoval #70 Lukáš Svačinka (1:12)
48:02 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:11
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #6 Marek Gaščík, asistoval #31 Vojtěch Valigůra (1:11)
44:20 Jiří Třincký  opět neproměnil svou čtvrtou gólovou šanci dnešního utkání .
43:30 Většinu času teď tráví domácí na polovině hostů .
41:15 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #31 Vojtěch Valigůra, asistoval #6 Marek Gaščík (1:10)
40:00 Střely ve 2. části: 19:5
39:15 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Adam Tesárek, asistoval #92 Jan Adamík (1:9)
38:31 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:8
37:56 Timeout FbK Horní Suchá
37:56 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Filip Krčmář, asistoval #10 Adam Tesárek (1:7)
33:31 Vyloučen hráč #55 Matěj Sokol družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:32 GÓL FbK Horní Suchá! 1:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #25 Lukáš Kraina (1:6)
20:56 Hráč s číslem #38 Jiří Třinecký po třetí zahodil svou šanci na gól .
20:00 Střely v 1. části: 8:10
14:44 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #12 Martin Buganský, asistoval #44 Radim Valigůra (0:6)
14:01 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
12:03 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #79 Patrik Němec (0:5)
08:27 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #55 Matěj Sokol (0:4)
03:57 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #10 Adam Tesárek (0:3)
00:11 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:2
00:03 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 0:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #7 David Štirba (0:1)