• 63 62:26
    4:3
    (Vochyán)

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 4:3p
branky: 4. Michal Machálek, 20. Adam Benáček, 25. Jan Vochyán, 63. Michal Machálek - 4. Lukáš Vávra, 12. Lukáš Vávra, 41. Lukáš Vávra; rozhodčí: Martin Ležák - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 103; zásahy brankářů: Petr Brestovský ? - Michal Bartoň ?; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Fojtík Libor (Trenér): V dnešním předvánočním utkání jsme se bohužel nedokázali celý zápas dostat do tempa. Soupeř dnes vyhrával vetšinu soubojů a i díky tomu bere o bod více. Děkujeme divákům a soupeři a přejeme štastné a veselé.
65:00 Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér): Máme radost z vítězství, i když pouze za 2 body. Závěr zápasu jsme hráli v oslabení, které jsme ustáli a rozhodli v prodloužení. Kopřivnice nebyl lehký soupeř, o to více naás těší získané body. Všem pěkné svátky, soupeři děkuji a přeji šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: 4:0
62:26 GÓL Snipers Třebíč! 4:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #47 Jan Vochyán (4:3)
61:54 Po neproměněném trestném střílení si domácí drží míček na vlastní polovině a snaží se něco vymyslet.
61:18 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #22 Lukáš Mátl.
61:18 Následuje trestné střílení domácích!!!
60:35 To se jim také daří a pokračuje posledních pár minut prodloužení při hře 3 na 3.
60:01 Domácí si ještě musí odbýt posledních pár vteřin ve vlastním oslabení.
60:00 Střely ve 3. části: 6:4
59:14 Domácí se zatím úspěšně snaží držet míček na své útočné polovině a pozdržet tak lehce čas ve své početní nevýhodě.
58:35 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
58:35 K ještě dramatičtějšímu závěru utkání přispívá vyloučení domácího Machálka.
58:06 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
58:00 Probíhají poslední dvě minuty poslední třetiny.
57:22 Hosté se po lehce delší dobu umísťují na své útočné polovině, kde se snaži vytvořit si nebezpečné šance.
55:41 Štveráček posílá míček střelou nápřahem na branku hostů, se kterou si však Vikingové poradili.
55:15 Oba týmy dnes také mimo jiné skvěle brání a blokují střely, to je také hlavním důvodem takto nižšího skóre.
54:34 Karty se obrátili a ještě k nebezpečnější standartce se dostávají hosté, ti jí však také nevyužívají.
53:50 Snipeři se po pokažené rozehrávce Vikingů dostávají ke standartní situaci blízko branky.
53:00 Sedm minut před koncem je děj hry víceméně stejný, na akčnosti však s ubývajícím časem lehce přibývá.
50:02 Vikingové se dnes ukazují jako mistři na dorážky, naštěstí pro Snipery však z žádné ještě gól nedali, Vávrovi k tomu však nyní moc nechybělo.
48:23 Druhá polovina zápasu opravdu připomíná spíše taktickou bitvu s titulem "Kdo si počká, ten se dočká".
46:45 Žákova střela nebyla pro brankáře Bartoně nijak problémová.
45:53 Vávra měl na hokejce čtvrtý gól, Brestovský však zkušeně chytá.
45:01 Síly a nebezpečnost akcí se srovnávají, čeká nás velice zajímavý závěr třetí třetiny.
43:03 Domácí Benáček si těsně v souladu s pravidly přehodil hostujícího obránce a dostal se ke střele, gól z této hezké akce to však není.
41:39 Aktivnějším týmem na úvodu poslední třetiny jsou jednoznačně hosté.
40:23 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #14 Daniel Opatřil (3:3)
40:23 Svůj hattrick Lukáš Vávra kompletuje tak prudkou střelou, že se míček zasekl mezi sítí a zadní tyčí.
40:01 Úvodní buly vyhrávají i do třetice hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:22 Domácí ještě hrozí nějakými akcemi před brankou Vikingů.
38:03 Styl hry se aktuálně změnil spíše na taktické vyčkávání, kde při těsném skóre nechce ani jeden tým zbytečně riskovat.
36:33 Hlavní děj se poslední dvě a půl minuty odehrává na středu hřiště.
35:03 Vikingský obránce Socha na poslední chvíli zasáhl do Jahodovi krosové přihrávky, která mohla jednoduše zařídit další gól domácích.
33:42 Už po několikáté v tomto zápase musel domácí brankář likvidovat nebezpečné tečování míčku těsně před bránou.
32:27 Po akční úvodní desetiminutovce se hra opět uklidňuje, vidíme více kombinační hru.
30:31 Domácí Brestovský krásným přesunem zastavil střelu z první, následně nebezpečnou dorážku vyráží helmou.
28:18 Hosté opět velmi dlouho využívají početní výhody 6 na 5.
28:18 Nebezpečnou střelou teď pohrozili také hosté, když těsně minuli domácí bránu.
26:34 Hosté jsou v posledních čtyřech minutách pod veliký tlakem, svědčí o tom i Mátlova střela, která míříla pouhých pár centimetrů vedle branku Vikingů.
24:40 GÓL Snipers Třebíč! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (3:2)
24:40 Pouhých 20 vteřin stačilo domácím pro vstřelení gólu, který krásnou střelou do levého horního rohu zařídil Vochyán.
24:20 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:38 Začátek této třetiny je opravdu velmi aktivní, a to z obou stran.
22:38 Po velice nebezpečné standartní situaci z bezprostřední blízkosti hostující branky trefují Snipeři pouze tyč.
22:05 Domácí zatím skvěle kombinují, ale nedaří se jim v koncovce, kde jim míček na poslední chvíli uskakuje.
21:11 Vyloučen hráč #8 Jan Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování florbalky
20:16 Domácímu Žákovi se nabídla skvělá pozice na střelu, hostující brankář však pohotově chytá.
20:01 Úvodní vhazování vyhravají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:52 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #36 Adam Benáček bez asistence (2:2)
19:52 Skákající míček vybojoval jako první Benáček, který také následně krásně zavěsil do horního rohu branky a 8 vteřin před koncem srovnává na 2:2.
18:22 Velmi těsně vedle domácí branky teď proletěl míček po střele Opatřila.
17:01 Vyloučen hráč #39 Michal Machálek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování florbalky
16:33 Již přes půl minuty kombinují hosté v početní výhodě, kterou buď využijí, nebo budou hrát přesilovou hru.
15:44 Přes dobře bránící Vikingy se ovšem Sniperům stále nedaří vstřelit vytouženou branku.
13:50 Po inkasovaném gólu se snaží domácí vstřelit srovnávací gól, když na bránu hostů lítá jedna střela za druhou.
11:22 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 1:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #6 Jiří Toman (1:2)
11:22 Střelou po zemi překonává Kopřivický Vávra již podruhé během dneška domácího Brestovského.
10:13 Brestovský ramenem vyráží nebezpečně skrytou střelu hostů.
09:15 Velice dobře jde dnes zatím domácím také defenzíva.
07:33 Střelecky jsou domácí mnohem více aktivní, poměr střel je aktuálně 5:1.
05:54 Malich ve velkém tlaku odkopává míček na styl Vladimíra Coufala.
05:10 Hra se nyní přelévá ze strany na stranu a celkově se tempo hry lehce uvolnilo.
03:22 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #39 Michal Machálek, asistoval #97 Jiří Blaha (1:1)
03:22 Po 15-ti vteřinách se však dočkávme velice rychlé odpovědi, kde domácí Snipers vyrovnávají.
03:07 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
03:07 První střelou na bránu se Vikingové dostávají do vedení.
02:48 Do tempa už se dostávají také hosté, kde měli 2 nebezepčné střely, které však mířily nad bránu.
01:39 Do utkání vstupují aktivněji domácí Snipers.
00:36 Benáček nebezpečně ohrožuje soupeřovu bránu samostatným únikem, brankář chytá.
00:01 Vítáme Vás u posledního utkání obou celků v tomto kalendářním roce!