60
  • 60 59:15
    Petr KRHUT

FbK TJ Svitavy - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 3:5
branky: 24. Ondřej Husák, 28. Lukáš Musil, 57. Lukáš Musil - 9. Petr Krhut, 19. Ondřej Smékal, 53. Ondřej Smékal, 53. Petr Burýšek, 57. Richard Plandor; rozhodčí: Jan Beránek - Martin Ležák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 107; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 20 - Jiří Škrobák 21; po třetinách: 0:2, 2:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): Pro diváky určitě napínavé utkání až do konce. První třetina z naší strany klasicky vlažná. Druhá třetina výborná prakticky ve všech směrech. Nevím, co se stalo, ale třetí část byla z naší strany velmi chabá. Nejspíš odešla fyzička, ale všude jsme byli o dva kroky pozdě. Můžeme být rádi za pět obdržených gólů. Když bych si odmyslel poslední část, nebyl to vůbec špatný zápas a jako outsideři jsme předvedli dobrý výkon. Děkujeme všem divákům, co dorazili, rozhodčím a soupeři přeji šťastnou cestu domů a veselé vánoce všem.
60:00 Komentář hostů Barabáš Pavel (Asistent trenéra): Taktické utkání, které jsme lépe zvládli zejména díky lepší fyzické kondici. Ve třetí třetine jsme až na dvouminutový výpadek kontrolovali hru. Díky soupeři za tvrdší utkání, které bylo v rámci pravidel a fair play, potřebujeme hrát i tyto utkání, a divákum za atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 12:11
59:15 Trestné střílení družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R neproměnil #17 Petr Krhut.
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny.
58:29 Domácí zase bez brankáře.
58:16 Skácelík zpátky v brance.
58:03 Domácí zkouší štěstí ve hře bez brankáře.
58:02 Timeout FbK TJ Svitavy
57:00 Začaly poslední tři minuty třetí třetiny ve velmi rychlém tempu.
56:38 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 3:5
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #69 Richard Plandor, asistoval #17 Petr Krhut (3:5)
56:38 Hosté neváhají a odpovídají na obdržený gól.
56:21 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil, asistoval #11 Josef Prudil (3:4)
56:21 Známé due Prudil a Musil snižují náskok hostů.
54:32 Timeout 1. FBK Sršni Rožnov p/R
54:32 Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #23 David Říha.
53:21 Škrobák byl ošetřen zdravotníkem. Pokračuje ve hře.
52:53 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:4
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #86 Daniel Prašivka (2:4)
52:53 Hosté využili příležitosti, kdy domácí stáli úplně zmatečně v obraně.
52:08 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 2:3
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #3 Ondřej Smékal, asistoval #17 Petr Krhut (2:3)
52:08 Hosté využili zmatku před brankou domácích.
49:31 Hraje se v rychlém tempu.
44:54 Hosté drží domácí u jejich branky pod tlakem.
42:00 Domácí hrají v plném počtu.
40:01 Úvodní buly získali domácí, ale hrají oslabení.
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:59 Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za vysoká florbalka
39:00 Začala poslední minuta druhé třetiny.
37:02 Skácelík svým ramenem naposlední chvíli vyráží šanci hostů.
36:19 Hosté hrají v plném počtu.
34:19 Vyloučen hráč #67 Jiří Kloss družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R na 2 minuty za sekání
34:19 Domácí si zahrají přesilovou hru.
34:08 Souboje jeden na jednoho přiostřují, oba týmy radši střídají.
30:00 Dnešní utkání sleduje 107 diváků. Děkujeme za podporu.
27:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #22 Lukáš Musil bez asistence (2:2)
27:34 Musil výběhem po lajně a přesnou střelou srovnává na 2:2.
26:15 Machova střela prověřila brankáře hostů v pozornosti.
23:36 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #16 Ondřej Mach (1:2)
23:36 Husák zaměřil a střelil. Hrozně jednoduše. Domácí stahují náskok hostů.
22:00 Domácí hrají v plném počtu.
20:01 Hosté získali úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:59 Vyloučen hráč #10 David Čermák družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
19:50 Domácí budou vyloučeni, takže hosté hrají v početní výhodě.
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
18:36 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 0:2
18:36 Hezkou souhrou hosté zvyšují náskok.
13:55 Hosté právě trefili dost nešťastně tyč branky domácích. Stav zůstává stejný.
12:27 Brýdl právě velmi rychlou střelou ohrozil branku hostů.
10:24 Domácí se teď střelecky probrali, bohužel střely jsou moc uspěchané a nepřesné.
08:52 GÓL 1. FBK Sršni Rožnov p/R! 0:1
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #17 Petr Krhut, asistoval #3 Ondřej Smékal (0:1)
08:52 Hosté využili zmatku před brankou domácích a jdou do vedení.
08:23 Sauer vystřelil první pořádnou střelu domácích, pro Škrobáka žádný problém.
05:26 Oba týmy hrají ve vysokém tempu. Střelecky jsou aktivnější hosté 0:2.
00:48 První Skácelíkův zákrok přerušil šanci hostů. Rozehrávají domácí.
00:01 Úvodní buly získali hosté.