• 60 59:17
    5:6
    (Šebesta)

1.MVIL Ostrava - Spartak Pelhřimov 5:6
branky: 47. Jiří Šebesta, 58. Jiří Šebesta, 59. Daniel Kotzur, 59. Radim Valigůra, 60. Daniel Kotzur - 2. Vojtěch Martínek, 4. Maxmilián Škoda, 10. Patrik Mynařík, 16. Tomáš Kocián, 22. Viktor Vlach, 33. Dan Kalina; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 29 - Libor Domkář 50; po třetinách: 0:4, 0:2, 5:0
60:00 Komentář domácích Kořínek Vojtěch (Trenér): Ve hře 5v5 jsme neškodní jako koťata, totálně impotentní, k tomu se přidá náš nedůraz, obrovské chyby dozadu a naše laxnost a máme po druhé třetině stav 0:6. Jsem rád, že jsme to nezabalili a zabojovali. Skoro to vyšlo nicméně za dnešní výkon jsme si body vůbec nezasloužili. Díky soupeřům a divákům. Snad to prokletí domácí haly jednou prolomíme.
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dobrý vstup do utkání, aktivní hra směrem dopředu i důrazná obrana. V utkání nás podržel golman - i díky jeho zákrokům jsme měli luxusní náskok, který supeř díky hře bez brankáře téměř zlikvidoval. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 28:11
59:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #9 Jiří Šebesta (5:6)
58:34 Timeout Spartak Pelhřimov
58:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #9 Jiří Šebesta (4:6)
58:14 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #11 Daniel Kotzur, asistoval #20 Jan Lacina (3:6)
57:25 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #92 Jan Adamík (2:6)
55:48 Kořínek napodobil Ronalda.
54:47 Timeout 1.MVIL Ostrava
54:47 Domácí v šesti.
51:15 Brankář hostů si spravuje kalhoty po leteckých dnech.
49:45 Domácí v tlaku.
46:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #20 Jan Lacina (1:6)
46:16 Velká nepřesnost v podání hostů.
43:32 Mvil tlačí soupeře.
42:48 Surový zákrok Adamíka, ale bez vyloučení.
42:40 Hra se přesouvá ze strany, na stranu.
40:00 Střely ve 2. části: 16:8
36:43 Výborný obranný zákrok Filipa Krčmáře.
32:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #7 Dan Kalina, asistoval #88 Patrik Mynařík (0:6)
29:42 Hosté brání jenž jim síly stačí.
28:35 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kocián družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
21:48 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (0:5)
20:01 Buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 11:16
16:23 Výborný zákrok gólmana domácích.
15:42 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #88 Patrik Mynařík (0:4)
11:55 Nevyužitá přesilovka hostů. Šance tam ale byly.
09:55 Vyloučen hráč #79 Patrik Němec družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:18 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #88 Patrik Mynařík, asistoval #27 Václav Fučík (0:3)
08:00 Důležitý obranný zákrok Valigůry.
05:22 Na hřišti vidíme rychlostní souboje.
03:14 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #46 Maxmilián Škoda, asistoval #37 Kryštof Smejkal (0:2)
01:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #26 Vojtěch Martínek, asistoval #24 Vojtěch Mozr (0:1)
01:55 Po brejku se hosté radují.
00:01 Úvodní buly pro domácí.