• 58 57:15
    7:10
    ()

FBK Spartak Hluk - 1.MVIL Ostrava  7:10
branky: 7. Pavel Krchňáček, 11. Pavel Krchňáček, 12. Martin Tuhý, 18. Adam Cileček, 47. Marek Šimíček, 54. Marek Šimíček, 55. Pavel Krchňáček - 11. Jakub Mechel, 29. Jiří Šebesta, 29. Jakub Mechel, 33. Jan Lacina, 48. Jiří Šebesta, 50. Patrik Němec, 50. David Štirba, 51. Patrik Němec, 56. Radim Valigůra, 58. Patrik Němec; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Erik Hauerland 27 - Vojtěch Kořínek 36; po třetinách: 4:1, 0:3, 3:6
60:00 Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér): Chtěli jsme to dnes zlomit a po dlouhé době vyhrát, měli jsme k tomu dobře nakročeno, půl zápasu to bylo fajn. Pak soupeř vyrovnal a my jsme zápas asi prohráli v hlavě. Nebyli jsme horší, ale leží na nás opravdu těžká deka. Třeba se to ještě otočí a začneme zase vyhrávat.
60:00 Komentář hostů Kořínek Vojtěch (Trenér): Důležité 3 body. Díky hráčům, doufám, že se odrazíme k lepšímu umístění v tabulce. Díky soupeři a divákům. A zdravíme do Ostravy.
60:00 Střely ve 3. části: 16:15
59:59 Střely domácích: 43 Střely hostů: 37
59:58 Střela domácích ve 3. třetině: 16 Střela hostů ve 3. třetině: 15
57:15 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:10
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec bez asistence (7:10)
57:01 Timeout FBK Spartak Hluk
55:37 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:9
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #44 Radim Valigůra, asistoval #55 Matěj Sokol (7:9)
54:35 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (7:8)
53:56 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:8
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (6:8)
52:24 Lacina při střele zablokován M. Krchňáčkem a navzdory protestům nakonec musel uznat, že byl zákrok "čistý".
51:43 Hráčům na domácí půdě docházejí síly i nervy.
50:50 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:8
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #79 Patrik Němec, asistoval #10 Adam Tesárek (5:8)
50:05 Hluk se dostává pod tlak a i jindy neomylní hráči začínají dělat drobné chyby.
49:58 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #7 David Štirba, asistoval #44 Radim Valigůra (5:7)
49:54 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:6
47:45 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta, asistoval #12 Martin Buganský (5:5)
46:29 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #44 Pavel Rochovanský (5:4)
46:05 Vyloučen hráč #56 Martin Adámek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za špatné střídání
45:41 Svačinka obehrál několik Hluckých hráčů, jeho snahu vsítit gól ale zmařil jeho kolega Štirba, který střílel nad branku.
43:02 Krchnáček Martin zašermoval florbalkou a následnou střelou z otočky překvapil gólmana
42:03 Tuhý jel sám na branku, ale za Kořínka se míček nedostal.
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:59 Střela domácích ve 2. třetině: 13 Střela hostů ve 2. třetině: 9
39:20 Hráči Hluku s vidinou konce další třetiny jeden po druhém zkoušeli pozornost Kořínka celkem asi 5 střelami za sebou.
36:01 Cileček se podél mantinelu celé hrací plochy dostal až ke Kořínkovi
35:15 Pavel Rochovanský téměř vsítil střelou od svého brankaře.
34:27 Brácha s bráchou (bratři Krchňáčkové) předvedli krásnou akci se zakončením na branku.
32:53 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #20 Jan Lacina, asistoval #79 Patrik Němec (4:4)
32:02 Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
28:29 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Jakub Mechel, asistoval #56 Martin Adámek (4:3)
28:11 Šebesta zopakoval silnou střelu z půlky, tentokrát úspěšně.
28:10 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Jiří Šebesta bez asistence (4:2)
26:23 Pavel Krchňáček očividně nemá dost, po vstřelném gólu rozjel samostatnou akci a obehrál 3 hráče Ostravy. Gól z toho nebyl, ale podívaná pro diváky stála za to.
23:23 Šebesta střílel z půlky, brankaře ale silná střela nevyvedla z míry.
21:23 Hluckémmu týmu se zatím přesilovka moc nedaří, hraje se spíše na jejich polovině hřiště.
20:38 Standartní situace Hluku na úvod přesilovky byla krásnou podívanou sehraného týmu, ačkoliv nebyla zakončena gólem.
20:26 Vyloučen hráč #27 Jakub Mechel družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za držení
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:59 Střela domácích v 1. třetině: 14 Střela hostů ve 1. třetině: 13
19:51 Hauerland aktuálně předvádí jeden neskutečný zákrok za druhým a zachránil tím Hlucký tým před několika góly.
18:31 Cileček střílel, ovšem na fobalovou branku za hřištěm. Jsme si jisti, že příště si vybere tu florbalovou.
17:55 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:1)
17:11 Tesárek zopakoval fintu svého spoluhráče Veligůry a přímo před brankou ve střelecké pozici vyčistil palubovku bez míčku.
15:31 Adámkovi před brankou Hauerlanda proletěl míček přímo mezi nohama do rukou brankaře.
13:11 Aktuálně jsme svědky velkého tlaku na tým Hluku ze strany Ostravských žluťásků.
11:08 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Martin Tuhý, asistoval #26 Ondřej Bartoš (3:1)
10:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #67 Marek Šimíček (2:1)
10:14 Vyloučen hráč #31 Vojtěch Valigůra družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
10:01 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #27 Jakub Mechel, asistoval #55 Matěj Sokol (1:1)
08:10 Lacina v šanci, Hauerland ale chytil jasný gól.
07:25 Během Svačinkova vyloučení se zatím Bartoš Ondřej jako jediný přiblížil k tomu, aby posvačil ostravského brankaře.
06:24 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
06:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
04:19 Oba týmy střídaly, bohužel jediný nachystaný hráč na hřišti - Pavel Krchnáček se míčku nedočkal od svého spoluhráče v obraně, aby využil prázdného hřiště pro sólovou akci.
01:23 Valigůra před brankou zhatil šanci svého týmu vrátit střeleckou aktivitu, míček smolně projel kolem jeho florbalky, takže jen pohladil parkety Hlucké haly.
00:33 Úvod utkání otvírá střelecky Martin Krchnáček svou střelou na branku, kterou Kořínek vyrazil.