2

0

4.

TROOPERS - Snipers Třebíč 6:5pn
branky: 9. Petr Voltner, 12. Petr Kadlec, 36. Petr Kadlec, 38. Jan Grábl, 57. Jan Daler, N Jakub Peška - 4. Lukáš Mátl, 7. Zdeněk Malich, 29. Jan Vochyán, 48. Jiří Suchomel, 53. Jiří Suchomel; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Petr Voltner 5:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Michal Melichar 37 - Petr Brestovský 16, Jan Bazala 29; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2, 0:0
Komentář domácích Kadlec Petr (Vedoucí): Dobrý zápas ve vysokém tempu, kteří někteří stíhali lépe a někteří hráči hůře. Ukázalo nám to spoustu věcí, na čem zapracovat v tréninku. Zápas jsme uhájili ve druhé třetině, kdy jsme se dobrou prací v oslabení udrželi v zápase. Děkuji soupeř, rozhodčím a divákům za kvalitní zápas.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #20 Tomáš Sýkora , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #29 Petr Voltner , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #83 Jiří Suchomel , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #18 Jakub Peška a vstřelil rozhodující gól (6:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #10 David Mati , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS hráč #38 Jan Grábl a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 5:2
61:11 A brankář Melichar předvedl další skvělý zákrok
60:00 Střely ve 3. části: 19:14
56:59 Fantastický zákrok předvedl domácí brankář Michal Melichar, kdy zákrokem vychytal prakticky práznou branku. A drží dál naděje svého týmu v tomhle utkání
56:19 GÓL TROOPERS! 5:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #27 Petr Kadlec (5:5)
54:15 Hráči Troopers jsou velmi aktivní, ale brankář Bazala nechce pustit vedení svého týmu
52:57 GÓL Snipers Třebíč! 4:5
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Suchomel, asistoval #22 Lukáš Mátl (4:5)
52:57 Skvělá střela do pravé horní šibenice a hráči Třebíče se ujímají vedení v zápase
51:22 Hráči Troopers jsou aktivnějším týmem v této třetině
47:43 GÓL Snipers Třebíč! 4:4
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #83 Jiří Suchomel bez asistence (4:4)
45:40 Po úniku jednoho z hráčů Troopers musel brankář Třebíče vytáhnout skvělý zákrok
41:30 Hráši Troopers jsou hned od začátku 3. třetiny aktivní
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
37:51 GÓL TROOPERS! 4:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #38 Jan Grábl, asistoval #19 Jan Daler (4:3)
37:51 Hráčům Troopers se podařilo využít přesilovky
37:19 Hráči Třebíče jsou nyní v obrovském tlaku před vlastní bránou
36:25 Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nesportovní chování
35:58 Hráči Troopers měli skvělou příležitost před brankou soupeře ale bohůžel minuli
35:03 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #29 Petr Voltner (3:3)
32:00 Tým Troopers přečkal další 2 minuty bez obdrženého golu
29:57 Vyloučen hráč #14 Petr Kodenko Kubala družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře
28:13 GÓL Snipers Třebíč! 2:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #47 Jan Vochyán, asistoval #22 Lukáš Mátl (2:3)
28:13 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Jan Bazala družstva Snipers Třebíč
26:42 Hráči Troopers se nyní musí bránit přesilové hře hráčů Třebíč
25:40 Vyloučen hráč #29 Petr Voltner družstva TROOPERS na 5 minuty za vražení zády
25:15 Vyloučen hráč #27 Petr Kadlec družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
22:27 Tým Troopers drží florbalisty Třebíče sevřené na svojí polovině už od 1. minuty
20:01 Poměr střel v první třetině byl 11 pro domácí a 14 pro hosté
20:00 Střely v 1. části: 11:14
18:09 Nadějnou šanci Třebíče překazil svým skvělým zákrokem brankář Michal Melichar
16:39 Hráči Troopers jsou nyní napadáni na své polovině při rozehrávce
11:37 GÓL TROOPERS! 2:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #27 Petr Kadlec, asistoval #19 Jan Daler (2:2)
11:37 Po skvělém uvolnění, střílí hráč s číslem 27 Petr Kadlec, vyrovnávací gol
10:48 A přichází další výborná střela Troopers
09:55 Tým Troopers vyvíjí na soupeře tlak
08:24 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #19 Jan Daler (1:2)
06:53 GÓL Snipers Třebíč! 0:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #11 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (0:2)
03:35 Domácí tým troopers je sevřený na své polovině
03:01 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #86 Martin Žák (0:1)