2
    Radim JÍLEK
    vražení zády

FBK Spartak Hluk - FAT PIPE Aligators Klobouky 4:10
branky: 2. Martin Krchňáček, 41. Adam Cileček, 44. Adam Cileček, 50. Michal Kundrata - 4. Tomáš Jedlička, 16. Tomáš Líznar, 18. Martin Veselý, 20. Pavel Zbořil, 20. Tomáš Jedlička, 23. Martin Veselý, 23. Filip Konstant, 24. Pavel Zbořil, 31. Pavel Zbořil, 34. Tomáš Líznar; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2 + Pavel Krchňáček OS:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Richard Podškubka 9, Lukáš Kolečkář 22 - David Nečas 27; po třetinách: 1:5, 0:5, 3:0
60:00 Komentář hostů Procházka Patrik (Vedoucí): Do Hluku se nám historicky jezdí špatně, vždy jsou tady brankové hody, na to jsme dnes nechtěli přistoupit, výsledkově se nám to podařilo, ale předvedená hra nebyla dobrá. Chceme se dostat do fáze, kdy se všichni maximálně soustředíme na celý zápa. Za stavu 10:1 už se pilo pivo a bouchalo šampaňské, tak se prezentovat nechceme. Hluk nebyl do obrany koncentrovaný a našim hráčům nestíhál, naopak útok soupeře pro nás byl velkou hrozbou a celý zápas nás trápil. Děkuji divákům a soupeři za utkání. Ve středu se vidíme v Křenovicích na Tatranu, dorazte všichni! Tatrane vem repre, bude to velké! Bude to jízda! HOU HOU ALI!!!
60:00 Komentář domácích Vlachopulos David (Trenér): Soupeř dnes předvedl v prvních dvou třetinách opravdu perfektní týmový výkon, všude byli o dva kroky rychleji a v kombinaci s naším letošním nejhorším výkonem bylo skóre 1:10. Těší mě aspoň třetí třetina, kdy jsme to nezabalili a aspoň zápas korigovali. Přejeme soupeři hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Střely ve 3. části: 13:11
57:39 Hosté nikam nespěchají a kombinují na půlce
55:02 Vyloučen hráč #81 Radim Jílek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vražení zády
52:20 Domácí v posledních minutách více aktivní...konečně se na to dá dívat
49:45 Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře
49:07 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:10)
49:07 Kundrata proměňuje střelou na vzdálenější tyč
48:05 Zakončení domácích dnes velmi často končí na Nečasovi
46:40 Kundrata pálí ,ale mimo bránu Nečase
45:43 Štěrba blokuje střelu Zbořila
44:14 Bartoš v posledních minutách velmi aktivní
43:52 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček, asistoval #83 Martin Krchňáček (3:10)
40:34 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:10
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #96 Adam Cileček z trestného střílení (2:10)
40:34 Cileček zkušeně zahrál trestné střílení
40:00 Střely ve 2. části: 9:16
37:36 Štěrba pálí z poloviny hřiště jen do tyče
36:28 Bartošův nához před bránu opět odklizen bránícím hráčem
33:59 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:10
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar, asistoval #66 Martin Veselý (1:10)
33:39 Brankář hostí prokazuje své kvality a eliminuje Dudovu střelu
31:38 Krchňáčkova střela nenašla cíl...opět
30:20 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:9
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (1:9)
30:20 Domácí jakoby zapoměly jak se florbal hraje.Hosté je v posledních minutách ani nepustily k míčy
26:14 Na hřišti to bouří, hosté stále aktivnější
23:46 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:8
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #69 Roman Svoboda (1:8)
23:46 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
23:46 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
22:41 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:7
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #17 Filip Konstant bez asistence (1:7)
22:41 Hosté pokračují ve své hře, málokdy ztratí míč a navyšují svůj golový náskok
22:08 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:6
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #66 Martin Veselý, asistoval #89 Tomáš Jedlička (1:6)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Lukáš Kolečkář družstva FBK Spartak Hluk
20:00 Střely v 1. části: 9:14
19:35 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:5
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:5)
19:04 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:4
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #68 Ondřej Lorenc (1:4)
17:36 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #66 Martin Veselý, asistoval #7 Tomáš Líznar (1:3)
17:36 Líznar naservíroval Veselému před prázdnou bránu a ten zvyšuje stav na 3:1
16:15 Krchňáček M. pouze do boční sítě brány
15:29 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #7 Tomáš Líznar bez asistence (1:2)
14:11 Hosté zatím mají více ze hry, velmi často zachytávají  přihrávky domácích a nepouští je na míč
13:29 Rochovanský prověřil golmana hostí
12:44 Podškubka teď předvedl své kvality
10:47 Kundratova přízemní střela nenašla cíl
09:30 Veselý pouze do boční sítě
04:33 Hosté zatím velmi aktivní na polovině domácích
03:48 GÓL FAT PIPE Aligators Klobouky! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #66 Martin Veselý (1:1)
01:12 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:0
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (1:0)
01:12 Domácí se dostávají do vedení po spolupráci bratrů Krchňáčků