60
  • 60 59:50
    2

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Vikings Kopřivnice 8:4
branky: 8. Denis Kukla, 9. Denis Kukla, 31. Marek Klečka, 34. Daniel Gebauer, 37. Marek Vylegala, 46. Denis Kukla, 51. Marek Klečka, 52. Lukáš Rychlý - 10. Lukáš Michna, 17. Jakub Kostelník, 39. Lukáš Vávra, 57. Jiří Toman; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Kryštof Bezděk 14 - Michal Bartoň 31; po třetinách: 2:2, 3:1, 3:1
60:00 Komentář hostujícího trenéra, pana Libora Fojtíka: V první třetině jsme i přes rozsáhlou marodku s Opavou hráli vyrovnounou partii. Ve druhé části hry jsme museli i vlivem dalšího zranění dohrávat na devět hráčů, začali jsme odcházet fyzicky a postupně zápas ztráceli. Ve třetí části jsme se chtěli pokusi o zvrat, ale nepovedlo se. Do dalších bojů musíme především konsolidovat sestavu a jít zápas od zápasu dále.
60:00 Komentář domácí trenéra, pana Michala Trunkáta: Do utkání jsme vstoupili dobře. Druhá část první dvacetiminutovky byla naprosto odchozená a soupeř s námi srovnal krok. Od druhé části jsme byli lepším týmem, nicméně soupeř nebyl v plné sestavě a toho jsme využili a získali důležité 3 body. Soupeři děkujeme za zápas. Ahoj čau.
59:50 Vyloučen hráč #27 Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání
59:20 Gebauer vs. prázdná branka 0:1
59:00 Hosté bez brankáře.
58:30 Timeout FBC Vikings Kopřivnice
56:25 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 8:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #6 Jiří Toman bez asistence (8:4)
56:25 Vylegala dostal sekeru na velkém brankovišti, hra pokračovala protiútokem, který končí gólem. Domácí obránce Beran ihned dostává kartáč 8-) .... Opět 3. lajna... asi náhoda :)
56:00 Opava lehce získává míčky a proniká rychlé protiútoky.
54:22 I hosté mají občas šanci, Popala z mezikruží míří nad branku domácích.
51:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #11 Lukáš Rychlý, asistoval #35 Denis Kukla (8:3)
51:42 Rychlého střela přes hráče a míček končí v brance... jak jednoduché.
50:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #57 Patrik Posselt (7:3)
50:57 Posselt poslal přesnou křižnou přihrávku na Klečku, který přes padajícího brankáře konečně dnes dává gól.... Klečis Klečis.... :D
50:06 Sova vyvezl míček a z půlky pálí, Bartoň na efekt vyráží maskou do rohu hřiště.
50:00 10 min do konce... snad zápasu.
48:15 Rychlý propálil mezi nohama Gebauera, ale střela míří jen doprostřed branky, takže nic, noo.
46:25 Klečka sám proti brankáři hostů, ale zase se neprosadil....
45:54 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #35 Denis Kukla, asistoval #11 Lukáš Rychlý (6:3)
44:29 Ani Kocurova střela nebyla úspěšná.
44:10 Klečka si položil brankáře, ale ten zaázračně míček chytá.
44:00 Posseltova střela míří do Bartoňe.
43:32 Vyloučen hráč #18 Petr Popala družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
42:00 Třetí lajna zatím sedí ... Zaslouženě.
40:00 Střely na branku v 2. třetině: Opava 13 - Kopřivnice 8
38:35 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 5:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #6 Jiří Toman (5:3)
38:35 Třetí lajna domácích na hřišti a třetí gól v domácí síti. Toman si vyjel až k brance Bezděka, střelu domácí brankář vyrazil, Vávra dorazil.
36:25 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Marek Vylegala, asistoval #35 Denis Kukla (5:2)
36:25 Vylegala vypálil z modré přes několik hráčů a míček končí v brance :)
34:54 Kocur to vzal na sebe, ale netrefuje vůbec branku.
34:23 Opava si zkouší první přesilovku.
33:54 Vyloučen hráč #18 Petr Popala družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #18 Daniel Gebauer, asistoval #35 Denis Kukla (4:2)
33:01 Kukla vypíchnul míček a akci 2 na 1 posunul na Gebauera, který zasunul míček za bezmocného Bartoňě.
30:04 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #62 Filip Kocur (3:2)
29:00 Sova vyvezl míček a střelou z půlky odevzdal míček Bartoňovi.
28:50 Kubátko trefuje břevno!
27:43 Vyloučen hráč #27 Martin Hybner družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
26:11 Kukla vypíchnul míček a úmístěnou střelu na pravé víko nechal vyniknout Bartoně, který míček přizvedl a šel nad.
24:03 Rychlý oslovil mezi kruhy Pavelka, jeho pokus výborně chytá Bartoň.
23:33 Olda Sova luxusně vysunul na středu Pavelka, toho vychytal Bartoň.
23:00 Toman to zkusil po zemi na přední tyč, Bezděk tak tak vyráží... Nepříjemná střela na blbé místo.
21:42 Beran a jeho pokus mířil vedle. + dávám za snahu.
21:30 Opava v pohodě zvládla oslabení a je na míčku.
20:30 Únik v oslabení, Klečka na Posselta, toho vychytal Bartoň.
20:00 Střely na branku v 1. třetině: Opava 14 - Kopřivnice 4
19:21 Vyloučen hráč #35 Denis Kukla družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:55 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #20 Lukáš Michna (2:2)
16:55 Opavští teď nedostoupili ke Kostelníkovi, který z otočky trefuje po zemi místo u přední tyče domácí branky... To si Bezděk za rámeček asi nedá :P
16:30 Volný Vávra dostal přesnou přihrávku a z první pálil, Bezděk skvěle vyráží jeho střelu mířící do víka.
14:30 Pavelek neměl komu, tak to vzal na sebe... Bohužel mířil nepřesně.
13:58 Boželníkova střela z půlky přímo na branku nedoletěla. Hosté na míčku...
13:33 Rabinský při chuti, dvě akce domácích zakončoval, Bartoň podržel hosty.
13:00 Toman dostal výbornou nahrávku na střed, kdy z první pálil, Bezděk vyráží rukou!
11:48 Gebauer vypíchnul rozehrávku hostů a ihned pálil, první střelu brankář vyrazil, druhá letěla jen nad.
09:37 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 2:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Lukáš Michna, asistoval #5 Jakub Kostelník (2:1)
09:37 Z první střely hostů na branku máme snížení stavu... Kostelník nahrál z rohu přímo před branku, kde se Michna prosadil proti přesile.
08:58 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #35 Denis Kukla, asistoval #72 Petr Pavelek (2:0)
08:58 Pavelek našel úplně volného Kuklu, ten to zavěsil... Bartoň bez šance.
08:53 Opava více na míčku, rozehrávka z rohu.
07:27 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
06:28 Akce 3 na 2.... Rabinský posunul do běhu Klečkovi, ten se pokusil překvapit brankáře na vzdálenější tyči, ale netrefuje vůbec branku.
05:15 Opava dobře prohání hosty, ale zatím bez větších šancí na vstřelení gólu.
02:35 Bartoň měl teď plné nohy práce... Vyrazil střelu Rychlého a poradil si i dorážkou Gebauera.
01:48 První střelu skoro na branku měl Rabinský, jeho střela letěla jen těsně vedle levé tyčky.
01:16 První faul má na svědomí Kopřivnice, kdy byl povalen k zemi Kukla.
00:54 Obě družstva střídají..
00:30 První akci hostů zastavuje na půlce Klečka.
00:01 Opava vyhrála úvodní vhazování.