• 63 62:18
    2
    Tomáš TELČER

FBK Spartak Hluk - FBC Vikings Kopřivnice 5:4p
branky: 19. Martin Krchňáček, 26. Pavel Krchňáček, 28. Michal Kundrata, 59. Martin Krchňáček, 63. Vojtěch Duda - 10. Ondřej Kubátko, 31. Jan Toman, 35. Lukáš Vávra, 36. Jakub Kostelník; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Kolečkář 29 - Michal Bartoň 33; po třetinách: 1:1, 2:3, 1:0, 1:0
62:58 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #95 Michal Kundrata (5:4)
62:58 3.třetina byla ve znamení našeho dobývání a částečně riskantní hry, nicméně se nám podařilo před koncem vyrovnat a bohužel jsme minutu před koncem trefili jen břevno a utkání tak nerozhodli v normální hrací době a v prodloužení nám pomohla přesilovka a zápas jsme zlomili. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme hodně štěstí do dalšího zápasu.
62:58 Komentář trenéra domácích: Dnes celkově vyrovnané utkání. V 1.třetině to byla taktická bitva. Začátek druhé třetiny se nám povedl a dokázali jsme soupeři odskočit. Druhá polovina prostřední části byla z naší části hluchá a proto ho soupeř trestal a šel do vedení.
62:58 Ve 3.třetině jsme odešli částečně fyzicky a nezvládli jsme opět koncovku zápasu. Prodloužení jsme zbytečně vyloučení dostali soupeře do hry, který trestal. Přejeme hodně štěstí.
62:58 Komentář trenéra hostů: Vyrovnané utkání zejména v 1.části. Samozřejmě co jsme předpokládali, že specifické prostředí a to povrch nám bude dělat menší problémy. Ve 2.části jsme byli lehce aktivnější a soupeře jsme přehráli ve skóre. Za mě nejpovedenější pasáž utkání.
62:58 Střely v prodloužení: 4 - 2
62:58 Utkání rozhoduje Duda v čase 62:58 a připisuje pro Hluk druhý bod o který se v prodloužení hrálo.
62:20 Drobná sekyrka Telčera za což si odnesl 2 minutový trest!
62:18 Vyloučen hráč #22 Tomáš Telčer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
61:55 Hra lehce infarktová.
60:01 Hluk si stejně jako minulý týden zahraje prodloužení 3 na 3.
59:59 Střely ve 3.třetině: 9 - 11
58:11 A přece jenom něco vymysleli! Souhra bratrů přináší kýžené ovoce v podobě vyrovnávací branky!
58:10 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #53 Pavel Krchňáček (4:4)
57:19 Timeout FBK Spartak Hluk
57:19 Domácí si nyní vybírají oddechový čas a pokusí se ještě něco vymyslet a skóre tak zvrátit na svou stranu.
55:42 Některé situace se nyní řeší trochu s horkou hlavou a proto z toho neplynou góly, ale spíše fauly.
53:33 Kombinace Sochy a Kostelníka před brankou Kolečkáře neúspěšná. Kolečkář zasahuje!
51:40 Hlučtí hráči k jejich smůle bohužel přesilovku nezvládli dle vlastních představ a proto nekončí vyrovnávací brankou.
50:44 Kundrata teď střílí vysoko nad brankové zařízení hostů!
49:39 Vyloučen hráč #5 Jakub Kostelník družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání
49:39 Uvidíme první přesilovku dnešního utkání.
48:12 Dnešní utkání sleduje 47 diváků. Děkujeme!
47:02 U domácích je vidět, že začínají zrychlovat tempo, protože momentálně ztrácí jeden gól.
46:00 Petlan ošetřen na hřišti a emoce začínají mírně stoupat, jelikož na straně hostů byl k zemi poražeň Toman. Naštěstí vše dopadlo dobře.
45:11 Krchňáček s Kundratou perfektně kombinují nicméně brankář hostů je dnes velmi pozorný!
42:02 Rochovanský je dnes muž na správném místě. Míček u něj vždy náhodně přistane a on jej bezpečně odvrací.
41:11 Štěrba teď tvrdou střelou prověřuje Bartoše, zda dává pozor.
40:04 Začíná poslední část základní hrací doby.
39:59 Střely ve 2.třetině: 14 - 9
38:25 Krásná střela Kundraty! Každopádně stejně tak výborný zákrok Bartoše!
36:40 Hosté nyní ukazují ve své hře přesně to pro co si sem do Hluku přijeli a to sice pro 3 body.
35:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:4
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #3 Vojtěch Zátopek (3:4)
35:43 Těch chyb je najednou až přespříliš a hosté jdou opět do vedení.
34:53 Hlučtí hráči nechali opět hráče samotného před Kolečkářem a snižují na vyrovnání
34:43 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:3
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #13 Lukáš Vávra, asistoval #20 Lukáš Michna (3:3)
33:17 Situace 3 na 2 nebyla správně vyřešena, nicméně hosté zůstávají u míče.
30:28 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 3:2
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #8 Jan Toman bez asistence (3:2)
30:28 Chyba hluckých hráčů byla po zásluze potrestána. Toman neměl před sebou už prakticky nikoho a tak jednoduše zakončil důraznou střelou pod paži brankáře Kolečkáře.
29:17 Je vidět, že hosté se dostali mírně pod tlak a nedokáží se vysvobodit z vlastní poloviny.
27:52 Krásnou branku jsme nyní mohli vidět, kdy Kundrata vymetl pavučinku v horní rohu branky. Domácí vedou už o dvě branky.
27:51 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #14 Jiří Petlan (3:1)
25:23 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (2:1)
24:02 Kundrata se nyní vyloženě nacpal až před branku gólmana Bartoše avšak domácí výhodu nevyužili.
21:11 Začátek druhé třetiny se nese ve stejném duchu jako v té první - nahoru, dolů.
19:59 Střely v první třetině: 11 - 11
19:33 Vyloučen hráč #6 Jiří Toman družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost
19:33 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
18:59 A máme tu vyrovnání!
18:54 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #83 Martin Krchňáček, asistoval #95 Michal Kundrata (1:1)
17:26 Hra je hodně vyrovnaná. Chvilku se hraje na polovině domácích a chvilku na polovině hostů.
13:55 Petlan se Štěrbou nyní zklidňují hru a pinkají si míček vlažně vzadu.
09:58 A je to tady! Po téměř roce a půl vidí hlucká hala první gól nicméně k nelibosti domácích fanoušků do sítě brankáře Kolečkáře.
09:57 GÓL FBC Vikings Kopřivnice! 0:1
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Ondřej Kubátko, asistoval #13 Lukáš Vávra (0:1)
08:59 Tlak hostů se zvyšuje.
08:28 Duda teď střelou z půlky nepřekvapil hostujícího brankáře.
04:54 Hráči hluckého týmu nyní trochu polevili a ihned se to obrací ve střely na domácího kípra.
02:23 Také hosté ukazují, že dnešnímu utkání rozhodně nebude chybět tempo.
00:51 Utkání právě začalo a domácí se ihned ujali tempa hry.