• 59 58:59
    12:2
    (Valešová)

Crazy girls FBC Liberec - Florbal Chomutov 12:2
branky: 10. Markéta Lenfeldová, 11. Markéta Žbánková, 19. Markéta Valešová, 24. Pavla Bárková, 28. Pavla Bárková, 33. Markéta Šorfová, 39. Karin Muchová, 42. Markéta Lenfeldová, 47. Markéta Lenfeldová, 49. Markéta Lenfeldová, 56. Anna Kabeláková, 59. Markéta Žbánková - 34. Jitka Tóthová, 44. Denisa Ulčová; rozhodčí: Marek Pohunek - Miroslav Hnídek; vyloučení: 1:0 + Adriana Hýsková 5; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 22 - Monika Benková 37; po třetinách: 3:0, 4:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Trenér): Díky za zápas.Zitra budem lepší
60:00 Komentář domácích Novák Petr (Vedoucí): Tak snad jsme se oklepali ze slabšíého období a v pravý čas před playoff se rozehráváme. Věřím, že jsme se dnes naladili pro rohodující část sezóny. Pěkný večer.
60:00 střely celkem: domácí- 49, hosté-24
60:00 nejlepší hráči dnešního utkání: z týmu hostí-Petra Malecká a z týmu domácích-Karin Muchová
60:00 Střely ve 3. části: 17:6
59:02 Mullerová nejspíš sledovala Olympijské hry, předvádí nám tu úžasný curlingový výkon
58:59 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 12:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (12:2)
58:18 další fotbalové umění tentokrát ze strany Chomutova
56:20 po dlouhé době se na hřišti objevuje Hýsková
55:33 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 11:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #25 Anna Kabeláková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (11:2)
55:11 hráčky tu padají jak hrušky
54:03 Šorfová ze středu pouze do golmanky
51:21 největší trauma z pádu Voříškové odnáší pořadatelský stolek
51:20 Vyloučen hráč #11 Adriana Hýsková družstva Florbal Chomutov na 5 minuty za hrubost
51:20 Voříšková padá do stolku, dnes už 3. návštěva, to je nevídané
50:38 Rumlová se SNAŽILA zahrát na fotbalistu
48:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová bez asistence (10:2)
47:16 máme tu hroty!!!
46:32 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #18 Karin Muchová (9:2)
46:32 Lenfeldová hattrick
46:32 díky kvalitní radě zraněné legendy libereckého florbalu Veselské, Liberec dává gola
45:34 zapisovatel celkem pod tlakem
43:35 GÓL Florbal Chomutov! 8:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #69 Denisa Ulčová, asistoval #71 Tereza Suková (8:2)
42:46 "fandí celá hala"
41:16 Šorfová v souboji se Sukovou uspěšná
41:02 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:1
40:01 bule pro Chomutov
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:30 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karin Muchová bez asistence (7:1)
38:19 i Thótová nás chtěla potěšit svou návštěvou u stolku
38:06 Vyloučen hráč #17 Dominika Plichtová družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
38:06 souboj Hýskové a Plichtové otřásl stolkem
36:54 Hýsková si chtěla proběhnout celé hřiště, ale nezadařilo se
35:11 noví rozhodčí Veselská a Rondošová tvrdí "hra na zemi"
33:28 GÓL Florbal Chomutov! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #17 Petra Malecká (6:1)
33:28 první gol Chomutova
32:59 Krásný zákrok Hánové
32:24 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karin Muchová (6:0)
32:01 Rumlová bohužel prázdnou netrefuje
29:49 Bárková to zkusila znovu ale Benková připravená
27:18 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková, asistoval #17 Dominika Plichtová (5:0)
27:18 Bárková dává mezi tyčku a Benkovou
23:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #40 Pavla Bárková, asistoval #50 Aneta Voříšková (4:0)
18:41 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #76 Markéta Žbánková (3:0)
16:53 Vaňková si nepohlídala hráčku Liberece která se dostala do šance
14:32 střelu Kabelákové vyráží Benková
12:01 Foffová si obehrává 4 Chomutovské hráčky ale míček po střele končí mimo hřiště
10:06 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #76 Markéta Žbánková bez asistence (2:0)
09:56 Žbánkové cinkla tyčka
09:09 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
09:09 máme tu první gol Liberce
07:47 Plichtovou obraly o míček Chomutovské a Chomutov je zpět na míčku
06:39 Lenfeldová nahrála před branku ale Muchová promáchla
04:48 objektivní hodnocení časoměřiče "mělo to být bůro, ani balon nemáme"
04:32 z pečle trénované rozehrávky se do šance dostala Muchová
04:06 Valešová připravená před brankou ale Rumlová nahrála mimo