• 60 59:21
    2:6
    (Havlínová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - BLACK ANGELS 2:6
branky: 40. Tereza Šalátová, 60. Tereza Šalátová - 10. Adriana Fricová, 20. Eliška Podoláková, 31. Anna Staňková, 34. Zuzana Kuchařová, 35. Eliška Podoláková, 39. Veronika Říhová; rozhodčí: Matouš Terč - Tereza Trávníčková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Aneta Švátorová 17 - Hana Kuchařová 24; po třetinách: 0:2, 1:4, 1:0
60:00 Komentář domácích Všetula Vadim (Trenér): Chvílemi mi to připomínalo bitvu u Kurska. Měli jsme od špiónáže špatné info o tom, co zaútočí a jaký bude jeho počet. I když jsme měli moderní tanky Tygr i King tiger a na dělu osmaosumdesátky, tak vlna sovětských T34 byla rozhodující. Teď florbalově. I v menším počtu super víkend. Dnešek rozhodlo, že jsme netrefili 5 krát prázdnou bránu a když už ano, tak golmanka hostů něco jako Hašek v Naganu. Pro holky co neznají Nagano - prostě nás vyčapala. Díky za super mač, dnes asi smůla ? ...i tak pochvala. Díky BA za pěkný mač.
60:00 Komentář hostů Kuchařová Zdeňka (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:6
59:21 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:6
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #88 Tereza Šalátová, asistoval #41 Nela Havlínová (2:6)
57:31 Chaloupecka vysprintovala na Švátorovou ale za zády am Weissovou která jí hodně rychle dobýha a blokuje
56:49 Litvínov kombinuje a stahuje více Black Angels na svojí polovinu
54:16 Šalátová dobře stínila Kuchařové
53:30 Havlínová se snažíla vyklouznout od Folkové ze středu
52:46 Kuchařová zkouší vystřelit ale její snaha byla blokována
50:36 Z hřiště byl slyšet nahlý výkřik
47:54 Svoodová K. drží míček za bránou a uklidňuje hru
47:01 Netušilová pozdě přhrává Weissovée a tak hosté přebírají kontrolu nad míčkem a jdou kupředu na Švátorovou
45:22 Vytrhlíková blokovala střelu protihráčky a tím pádem míček letěl nad bránu
38:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #73 Veronika Říhová, asistoval #46 Eliška Nová (0:6)
37:40 Svobodvá L. se snaží uklidnit hru za bránou
36:11 Havlínová zkouší nadhodit míček na střed
34:57 Black angels neváhá ani minutu a hned pomalu postupují na litvínovskou ránu
34:00 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #5 Karolína Majerová (0:5)
33:33 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #15 Zuzana Kuchařová, asistoval #76 Vendula Kolkusová (0:4)
31:44 Urbášková tlačí na mantinel Majerovou
30:59 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #99 Eliška Větrovská (0:3)
22:30 Havlínová přepadla přes mantinel po těle protihráčky
20:52 Vyloučen hráč #17 Anna Staňková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:29 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #43 Adriana Fricová (0:2)
17:22 Kuchařová udržuje míček na mantinelu když se jí ze zádu začne lepit na záda Urbášková tak ji na pomoc přibíhá Chaloupecká
14:02 Havlínová opět vyjela sama na bránu ale mine
11:08 Šalátová vybojovala míček a hned přihrává Vytrhlíkové která jí přihrávku vrací a Šalátová se snaží dorážet
09:30 Hra mezi týmy je v celku dost vyrovnaná
09:22 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #43 Adriana Fricová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (0:1)
08:30 Havlínová vyjela sama v oslabení na hostující bránu ale jedna z protihráček ji míček vypíchla
07:41 Vyloučen hráč #77 Laura Vytrhlíková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
07:30 Vaníčková drží míček za bránou a vyhledává své spoluhráčky na přihrávku
05:15 Havlínová mezi temi protihráčkami jde do otočky a z té hned trefuje Kuchařovou
04:18 Kolkusová se skvělě vyhla protihráčce a pokračuje na stranu domácích
02:02 Vytrhlíkové střela mířila přímo do výka ale Kuchářová už tam má nastraženou ruku
00:01 Úvodí buly vyhrál domácí tým