• 57 56:49
    5:8
    (Valešová)

TJ Sokol Nové Strašecí - Crazy girls FBC Liberec 5:8
branky: 2. Eliška Malíková, 12. Lucie Jandová, 25. Lucie Jandová, 37. Eliška Malíková, 55. Lucie Jandová - 28. Markéta Žbánková, 30. Aneta Foffová, 43. Aneta Foffová, 46. Markéta Šorfová, 47. Markéta Žbánková, 50. Markéta Šorfová, 52. Markéta Valešová, 57. Markéta Šorfová; rozhodčí: Martin Pavlík - Petr Herman; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vendula Lisá ? - Kateřina Dlouhá ?; po třetinách: 2:0, 2:2, 1:6
60:00 Komentář domácích Jánský Zdeněk (Trenér): V okleštěné sestavě jsme zvolili taktiku která nám není vlastní, to nám vydrželo bohužel jen dvě třetiny. Holkám děkuji za předvedený výkon, snad to vyjde zítra.
60:00 Komentář hostů Novák Petr (Vedoucí): Začátek zápasu jsme trošku prochrápali. Domácím jsme dali prostor, aby si s námi hráli. Ve druhé třetině jsme předvedli pěkné pasáže, ale nebylo jich dost. Třetí třetina se pak blížila našim představám, jak bychom měli a chtěli hrát. Děkujeme za zápas.
56:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:8
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #9 Markéta Valešová (5:8)
54:17 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #16 Lucie Jandová, asistoval #17 Lucie Kalinová (5:7)
51:30 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:7
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #23 Kateřina Dlouhá (4:7)
49:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:6
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (4:6)
46:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:5
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #9 Markéta Valešová (4:5)
45:02 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:4
42:14 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová bez asistence (4:3)
36:29 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková bez asistence (4:2)
29:50 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #10 Petra Müllerová (3:2)
27:12 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #16 Kristýna Rondošová (3:1)
24:20 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 3:0
11:07 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 2:0
01:19 GÓL TJ Sokol Nové Strašecí! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil #13 Eliška Malíková, asistoval #2 Adéla Skořepová (1:0)