• 60 59:39
    2:4
    (Voříšková)

Florbal Chomutov - Crazy girls FBC Liberec 2:4
branky: 47. Veronika Bímová, 52. Jitka Tóthová - 6. Kateřina Novotná, 15. Aneta Voříšková, 19. Aneta Voříšková, 60. Karolína Nováková; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 20 - Kateřina Dlouhá 35; po třetinách: 0:3, 0:0, 2:1
59:59 ​Komentář trenéra hostů p. Martina Hýska: "Opět hodně vyrovnané utkání, kdy jsme neproměnili v první třetině velké šance a naoplátku jsme tři krát inkasovali, což nás bohužel stálo zápas . Třetí třetina byla z naší strany skvělá, ale bohužel hra vabank k vyrovnání už nevedla. Díky soupeři za slušné a férové utkání."
59:59 ​Komentář trenéra hostů p. Petra Nováka: "Vstup do zápasu se nám povedl. Hráli jsme sebevědomě, na míčku a vytvářeli si šance. Florbalem jsme se bavili, ale postupem času až moc a kvalita hry trošku ustoupila. Každopádně tři body z Chomutova se počítají. Děkujeme soupeřkám i divákům za atmosféru. Pěkný večer."
59:59 Střely na bránu po třetí třetině, Chomutov: 15 a Liberec: 8.
59:39 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková, asistoval #50 Aneta Voříšková (2:4)
58:46 Timeout Florbal Chomutov
58:41 Za chvíli poslední minuta a domácí tým se stále snaží minimálně vyrovnat, ale hosté se brání ze všech svých sil.
57:11 Hrají se poslední minutky třetí třetiny a o gól vedou stále hosté.
56:36 Neuvěřitelně napínavá a efektivní hra probíhá na polovině hřiště.
55:40 Hosté se drží v naprosté obraně, jelikož se domácí drží stále v útoku.
54:15 Domácí opět překvapují neuvěřitelně dobrým a rychlým útokem, ale střelu brankářka opět chytla.
53:41 Další skvělá střela na bránu hostů, ale střelu chytla brankářka hostů.
52:18 Domácímu týmu se ve třetí třetině daří snižovat a chybí jim jeden gól k vyrovnání hry.
51:36 Timeout Crazy girls FBC Liberec
51:36 GÓL Florbal Chomutov! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #16 Jitka Tóthová, asistoval #19 Viktorie Rázková (2:3)
50:47 Skvělá hra domácího týmu je posouvá k míčku a do obraného pásma hostů.
48:05 Pilíková přestřelila branku o pouhý kousek.
47:13 Šidlochová skvělým zákrokem získává míček pro domácí.
46:27 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Veronika Bímová, asistoval #14 Simona Pilíková (1:3)
46:06 Domácí odevzdávají míček a hosté hned útočí.
45:45 Domácí v této třetině chtějí vyrovnat stav utkání, ale zatím se jim to nedaří.
44:26 Domácí vrací úder, ale stále jsou zatím v prohře.
43:45 Hosté při útoku ztrácí míček a tak toho využívají domácí.
42:05 Domácí jsou stále převážně v obraném pásmu skrz útoky hostů.
41:04 Neuvěřitelně rychlý začátek a během první minuty už mají domácí tři střely.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál prvně v dnešním zápase tým hostů.
39:59 Střely na bránu po druhé třetině, Chomutov: 9 a Liberec: 7.
38:40 Hosté nevyužili své přesilové hry, domácí hrají v plném počtů a je zde blížící se poslední minuta druhé třetiny.
37:47 Domácí hrají v oslabení, ale i v těžkách úderech hostů se stále drží.
36:40 Vyloučen hráč #97 Simona Mock družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:24 Chodurová dostává míček a se svým týmem provádí útok.
34:11 Hra se přelévá během krátkých chvil ze strany na stranu.
33:21 Domácí jsou odhodlani snížit a vyrovnat stav hry, ale zatím se jim to příliš nedaří.
32:27 K dnešnímu utkání ve sportovní hale přihlíží 75 diváků a do útoku se vydávají domácí.
31:14 Domácí tým si na půlce hřiště vybojoval míček, ale vrací se k sobě do obranného pásma
30:21 Domácí tým nevyužil své přesilové hry.
29:21 Domácí už hrají minutu v přesilové hře, kterou zatím provádí na straně hostů.
28:21 Vyloučen hráč #74 Karolína Nováková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:01 Hýsková opět zasahuje v boji o míček, který nakonec získává.
27:31 Brandejská chytá míček a posílá ho do útoku.
26:07 Bitva o míček v rohu na domácí straně přiděluje míček domácímu týmu.
24:48 Při dalším útoku domácího týmu však přicházejí o míček hned na půlce.
23:16 Domácí se dostávají do úplné pasti ve střelách hostů.
22:29 Domácí předvádí skvělou souhru a v zápětí skvělou střelu na bránu, ale brankářka hostů se nevzdává a vstřelu chytá.
21:48 Skvělá hra domácího týmu zatím vede k tomu, že v této třetině budou snižovat.
20:01 Úvodní buly ve druhé třetině vyhrál tým domácích.
19:59 Střely na bránu po první třetině, Chomutov: 13 a Liberec: 8.
18:31 Blíží se poslední minuta první třetiny a na míčku jsou domácí.
18:00 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:3
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #74 Karolína Nováková (0:3)
16:39 Při skvělém útoku hostů však zasáhla úžasná obrana domácího týmu, která získává míček.
15:44 Hosté si nedokázali pohlídat obranu a tak se domácím málem podařilo snížovat.
14:05 Při snaze vyrovnat však domácí dostali další gól.
14:00 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #19 Aneta Foffová (0:2)
13:37 Domácí se stále snaží vyrovnat stav hry, ale hosté je nepouští a naopak útočí na domácí tým.
11:07 Tóthová dostává skvělou přihrávku před bránu, ale střelu však brankářka hostů chytila.
10:13 První polovina první třetiny je za námi a rozehrávku ze středu hřiště má domácí tým.
09:23 Brandejská Lucie chytla dvě skvělé a po sobě jdoucí střely.
08:49 Hosté vystřídali a vrací útok domácímu týmu, kterému se jejich útok nepovedl.
07:25 Hosté se opět dostávají k míčku, ale domácí jim ho hned vyráží.
06:19 Hýsková získává míček a útočí.
05:29 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 0:1
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #74 Karolína Nováková (0:1)
04:41 Hosté se i s míčkem drží na straně domácího týmu, který se brání.
03:33 Hosté předvádí velmi rychlý útok, ale domácím se povedlo hosty zastavit a získat míček.
02:36 Míček posílají mimo hřiště hosté, domácí se tímto gestem dostávají k vedení.
01:18 Velmi efektivní začátek utkání předvádí oba týmy, ale na míčku se drží domácí.
00:01 Úvodní buly v první třetině vyhrál tým domácích.