10:4
    Karolína NOVÁKOVÁ
    ()

Crazy girls FBC Liberec - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  10:4
branky: 6. Aneta Foffová, 8. Markéta Žbánková, 14. Markéta Žbánková, 20. Markéta Šorfová, 20. Markéta Valešová, 21. Kristýna Rondošová, 26. Markéta Valešová, 53. Markéta Lenfeldová, 53. Kateřina Novotná, 60. Karolína Nováková - 45. Adéla Vrbková, 47. Adéla Vrbková, 56. Michaela Bezpalcová, 57. Eliška Zimová; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 28 - Veronika Podlahová 38; po třetinách: 5:0, 2:0, 3:4
60:01 Komentář trenéra domácích pana Nováka: Pěkný zápas. My jsme púředvedli svoji kvalitu a díky dobré produktivitě jsme vyhráli. Celý zápas se bojovalo o každý balonek. Hosté ukázali svoji kvalitu hlavně ve třetí třetině, kdy bravurně využili našeho krátkého polevení.
60:01 Komentář kapitánky hostí paní Příhodová: Domácí proměnily skoro každou střelu z přečíslení. Střelu, kterou z prvu netrefily, dorazily do brány svou tvrdostí. Nám chyběl důraz v předbrankovém prostoru a štěstí při střelách, které jsme si vybojovaly z hezkých akcí. Škoda jen, že bojovnost, která byla ve třetí třetině, nebyla od začátku utkání. Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu.
59:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 10:4
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #74 Karolína Nováková bez asistence (10:4)
59:42 Nováková proběhla celé hřiště a zakončila jasným gólem.
59:25 Vrbková leží na zemi.
58:03 Souboj u mantinelu lépe zvládla Mullerová.
56:45 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 9:4
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #58 Eliška Zimová, asistoval #88 Adéla Vrbková (9:4)
56:45 Diváci zcela nechápou.
55:44 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 9:3
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #22 Michaela Bezpalcová, asistoval #21 Karolína Hašlová (9:3)
55:44 Asi se už vrátily, musím říci.
54:31 Valešová střílí do stojící a nechápající Procházkové.
52:56 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 9:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #86 Kateřina Novotná, asistoval #74 Karolína Nováková (9:2)
52:56 Novotná s krásnou střelou.
52:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 8:2
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #44 Markéta Žbánková (8:2)
50:59 Vyloučen hráč #27 Johana Vejvodová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:11 Liberec nahazuje přes celé hřiště.
46:36 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:2
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil #88 Adéla Vrbková bez asistence (7:2)
46:36 Hostí už se vrátily, jak jde vidět.
45:28 Začíná to bý vyhrocené.
44:28 Hostí se téměr vracejí do zápasu.
44:01 GÓL Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn ! 7:1
43:22 Valešová byla zblokováná Šímovou.
41:54 Šance hostích nebyla proměněna.
40:01 Klasické buly pro Liberec.
39:59 Střely za 2. třetinu Crazy girls FBC Liberec -13 Rudý Dračice  MLADÝCH NADĚJÍ Týn -8
38:18 Kabeláková střílí nelítostně do hráčky, ozvalo se jen pouhé "auu".
36:28 Vyloučen hráč #33 Tereza Bočková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře
36:28 Hostí útočí z plných sil, vyloženě.
35:03 Mullerová střílí za bránu.
32:57 Mladé naděje pouze stojí a čekají, co se asi bude dít.
31:54 Bukovská úspěšně napadá hostí.
30:05 Šorfová si nabíhá před bránu.
28:45 Rondošová prokličkovala hřištěm, ale Houzarová ji zastavila.
28:06 Liberec napadá.
26:55 Žbánková ztrácí na polovině a hostí se derou vpřed.
25:42 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 7:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #9 Markéta Valešová, asistoval #44 Markéta Žbánková (7:0)
23:50 Mladé naděje jen odpalují míček vpřed.
23:10 Rondošová střela tahem z dálky.
22:28 Nováková udržuje míček na své polovině hřiště.
21:32 Liberec stále kombinuje na míčku.
20:52 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 6:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #16 Kristýna Rondošová, asistoval #44 Markéta Žbánková (6:0)
20:01 Buly pro Liberec.
19:59 Střely celkem za 1. třetinu Crazy girls FBC Liberec -16 Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn -10
19:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 5:0
19:21 Hostí nestíhají.
19:15 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 4:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #19 Aneta Foffová (4:0)
19:15 Foffová střílí z dálky.
18:16 Valešová posílá vpřed Novákovou.
16:07 Souboj u mantinelu lépe zvládl Liberec.
14:05 Novotná si nabíhá na střed, ale míček ztrácí.
13:10 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 3:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #44 Markéta Žbánková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (3:0)
12:20 Nováková se Žbánkovou, souhra jako z pohádky.
10:27 Plichtová střílí mimo.
09:23 Mladé naděje kombinují.
08:24 Hostí tým útočí.
07:49 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 2:0
07:13 Rumlová se protáhla středem s krásnou střelou, ale neúspěšně.
05:21 GÓL Crazy girls FBC Liberec! 1:0
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #19 Aneta Foffová, asistoval #86 Kateřina Novotná (1:0)
04:43 Hostí tým se snaží bránit střely.
02:46 Nováková uklidňuje hru.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.