6:9
    Jan VÖLFL
    (Dvořáček)

FBC Spartak Kaplice - Fbc Strakonice 6:9
branky: 12. Petr Lukš, 34. David Dvořáček, 42. Michal Forst, 51. Michal Forst, 52. Jakub Jirkal, 60. Jan Völfl - 6. Matěj Beniačik, 16. Jiří Křesák, 23. David Chvosta, 24. Daniel Chvosta, 34. Tomáš Mareš, 40. Tomáš Houska, 45. Adam Přib, 49. Jiří Křesák, 50. Adam Přib; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Lukáš Tomášek; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Jan Hlušička 32 - Jaroslav Velek 25; po třetinách: 1:2, 1:4, 4:3
60:00 Komentář domácích Lukš Libor (Trenér): Po posledních výsledcích nebylo jednoduché najít zejména psychické síly na utkání s dalším kvalitní týmem. I přes porážku chci hráčům poděkovat, že se na hřišti vydali z posledních fyzických i psychických sil a bojovali až do konce.
60:00 Komentář hostů Šavrda Karel (Trenér): Děkujeme klukům z Kaplice za zápas a přejeme hodně štěstí do dalších zápasů. Plán byl win, win. Dnes bylo win. Zítra bude win. Víkend bude win, win, STRAKONICE OLÉÉÉÉÉÉÉÉÉ.
60:00 Střely ve 3. části: 10:15
59:59 Máme tady konec poměrně kvalitního zápasu ve kterém ani jeden z týmu nebyl výrazně lepším ale výhru si domů vezou strakonice především díky 2. třetině.  Děkujeme za sledování onlajnu a mějte se Bájo. Ahojda
59:17 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #42 Jan Völfl, asistoval #35 David Dvořáček (6:9)
59:17 Dvořáček s Volflem si to na půlce ťukaly tak dlouho až to Volfl z půlky vystřelil a golman jednoduše pustil.
58:40 Kaplice si ke konci zápasu ťukne přesilovku.
58:32 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
58:00 další nepřesnost z hokejek strakonic a kaplice má míček
57:00 střelu do prázdné branky neskutečně zablokoval obránce domácích a přesilovka nebyla využita.
56:30 Kaplice výborně brání oslabení a strakonice se v podstatě k ničemu nedostali.
55:30 Mareš skvěle na slepo našel spoluhráče ale nakonec je z toho míček mimo hřiště.
54:51 Vyloučen hráč #42 Jan Völfl družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za blokování florbalky
54:30 Strakonice čeká přesilová hra jelikož rozhodčí drží svou levou ruku nad hlavou.
54:00 Strakonice jakoby byli teď trochu nervozní a to se podepisuje na množství nepřesných přihrávek.
53:15 Štěpánek opět vytahuje z kapsy výborný zákrok a deptá střelce strakonic.
52:10 Sedláček v pádu blokuje střelu hostí. Kaplice nenechá strakonicím zadarmo ani centimetr této Arény.
51:55 Kaplice zápas vůbec nevzdává a lítá po hřišti jak sporťák na okruhu.
51:41 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #7 Jakub Jirkal, asistoval #8 Antonín Ballák (5:9)
51:00 Dvořák fantastický obranný zákrok
50:22 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:9
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #45 Michal Forst, asistoval #35 David Dvořáček (4:9)
50:22 úplně stejně jako při první přesilovce našel i v té druhé Dvořáček Forsta a ten nechal golmana hostí pouze koukat na míček v jeho síti.
50:13 Vyloučen hráč #19 Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
49:50 Kadlec krásně na macha kteý ale přihrávku úplně nečekal a míjí odkrytou branku.
49:17 Timeout FBC Spartak Kaplice
49:17 GÓL Fbc Strakonice! 3:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #38 Adam Přib, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:9)
49:17 Štěpánek si připsal krásný zákrok helmou ale hned z následné akce našel Houska krásně spoluhráče který neměl problém trefit prázdnou branku.
48:16 GÓL Fbc Strakonice! 3:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #32 Vojtěch Houska (3:8)
47:00 Musil si teď zahrál na letadlo a přelétl přes mantinel.
45:59 Lukšovi bohužel v pěkné šanci sjíždí míček z hokejky
44:45 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
44:45 Strakonice dávají svou 7 branku v zápase vlastně z ničeho... Kaplice je celou třetinu aktivnější ale bohužel se hraje na efektivitu ve které jsou strakonice lepším týmem.
44:40 Dvořáček teď nešikovně poslal k zemi Housku.
44:15 Kadlec již poněkolikáté předvedl výborné technické dovednosti ale ani teď nedokázal překonat brankáře hostí.
43:25 Kaplice se dostává do pěkné střelecké šance která je bohužel přerušena hvizdem píšťalky...
42:20 Kaplice v tlaku a kadlec mířil lehce nad.
41:11 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:6
41:11 Forst snad už 7 střelou v zápase konečně prolomil střeleckou smůlu a využívá přesilovku.
40:10 Kaplice začíná krásnou kombinační akcí která bohužel končí nepřesnou střelou.
40:00 Střely ve 2. části: 10:16
39:59 Druhá část je již za námi a v ní byli lepším týmem Strakonice kterým začal míček na hokejkách poslouchat a daří se jim poměrně pěkně kombinovat
39:50 Domácí bohužel inkasují "šátňáka" což bohužel může mít velký vliv na zbytek zápasu
39:41 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (2:6)
39:00 Herní styl obou týmů je naprosto rozdílný.. Strakonice hrají spíše kombinační florec a Kaplice na rychlé potiútoky.
38:00 Štěpánek v bráně předvádí neuvěřitelný zákrok.
35:30 Strakonice teď výborně drží kaplici  v obranném pásmu krásnou kombinační hrou.
33:32 GÓL Fbc Strakonice! 2:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (2:5)
33:25 Vyloučen hráč #7 Jakub Jirkal družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
33:05 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #35 David Dvořáček bez asistence (2:4)
33:05 Po krásné akci opět ožívá kaplická střídačka a celé hlediště díky krásnému golu Dvořáčka.
33:00 Forst tentokrát konečně trefuje branku i když z toho není gol.
32:30 Z hlediště se ozývá mohutná podpora kaplických fanynek. Za odměnu jim předvádí další kouzla domácí golman.
32:17 Výborný zákrok si opět připisuje domácí golman a dále drží naděje svého týmu.
31:00 bývalý odchovanec kaplického florbalu Jan Vaníček hájící branku strakonic dnes pouze ze střídačky pozoruje jak se klucí honí za děrovanou kuličkou.
29:00 Strakonice jakoby teď až zbytečně vymýšleli těžké přihrávky a několikrát v řadě lacinně míček odevzdávají.
28:20 Volfl teď krásně  obhodil dva hostující hráče za vlastní brankou a započal tím pěknou akci svého týmu.
23:50 GÓL Fbc Strakonice! 1:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #57 Daniel Chvosta, asistoval #9 Tomáš Houska (1:4)
23:50 Domácí určitě nejsou horším týmem ale narozdíl od soupeře je trápí finální fáze v útoku.
22:12 GÓL Fbc Strakonice! 1:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 David Chvosta, asistoval #24 Karel Šavrda (1:3)
22:12 ztrátu míčku na středu hřiště bleskově využívají hosté.
21:20 Dvořák teď dlouho váhal s rozehrávkou a poté si připisuje výborný obranný zákrok.
20:10 Hned z úvodu si připisuje domácí golman výborné dva zákroky a kaplice je ve varu.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:59 1. část nám končí 1:2 ale zatím je to více než vyrovnané utkání.
19:00 Hlušička se neskutečně roztáhl a předvedl výborný zákrok. Tady ho pozvánka do gymnastické repezentace nemůže minout.
17:00 Forst dneska při střelecké chuti.. bohužel zatím vše mimo branku.
15:43 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #46 David Chvosta (1:2)
15:43 kaplice bohužel popadává čehož soupeř hned využil a bere si vedení na svou stranu.
15:40 Bomba ťukec po trase kadlec-lukš- sedláček bohužel končí minutím pázdné branky...
15:20 Na kaplické střídačce to žije naopak na střídačce hostí by se krve nedořezal.
12:59 Mantinel byl pro kadlecovu nahrávku moc nízký a tak končí kulatý nesmysl mimo hřiště.
11:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #7 Jakub Jirkal (1:1)
11:46 Jirkal si nohou posouvá míček a skvěle nachází volného lukše který s ledovým klidem uklízí mičudu do hostující svatyně. Diváci šílí.
09:34 Zápas je velice vyrovnaný ale ani jeden z týmů zatím nedokáže své akce dotáhnout dokonce.
05:44 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Vlastní branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #90 Matěj Beniačik (0:1)
05:02 Forst již podruhé střílí ale zatím nemíří přesně. Z protiútoku však s velkým štěstím padá míček do domácí branky..
02:00 první střela zápasu šla z hole domacích ale minula svůj cíl.
00:01 první buly si pro sebe získavají strakonice. Zápas začal poměrně v tempu.