10:8
    Tomáš KAČER
    (Žiška)

Panthers Praha - Florbal TJ Kobylisy 10:8
branky: 10. Martin Mattes, 21. Jakub Žiška, 40. Vojtěch Zdrubecký, 45. David Polcar, 48. Lukáš Vejlupek, 49. Jakub Žiška, 53. Lukáš Vejlupek, 55. Lukáš Vejlupek, 58. Jakub Žiška, 60. Tomáš Kačer - 11. Vít Komorný, 15. Jan Hrdlička, 29. Lukáš Kobliha, 31. Ondřej Filip, 31. Tomáš Procházka, 37. Vít Komorný, 43. Jan Hrdlička, 59. Lukáš Kobliha; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Borák 8, Julius Šabler 12 - Ondřej Kudrnáč 24; po třetinách: 1:2, 2:4, 7:2
60:00 Komentář domácích Mattes Miloslav (Trenér): Dnes musíme poděkovat vedení a realizačnímu týmu za příložitost, kterou jsme dostali. V sestavě se mohli objevit takové legendy, jako jsou předseda Gigolo a generální sekretář Štěp. I já musím poděkovat za tuto příložitost nastoupit v takovéto soutěži po boku svého syna. Třešničkou večera byl neskutečný obrat a celkové vítězství o dvě branky. Zaroveň musíme poděkovat i celému mužskému týmu, který nás vydatně podporoval a hnal k vítězství. V neposlední řadě přejeme hodně štěstí novopečenému otci Polcimu. Díky i soupeři. Byl to úžasný víkend!!!
60:00 Komentář hostů Jeřábek Marek (Asistent trenéra): Po dvou dobře zvládnutých třetinách jsme soupeře pustili zpátky do zápasu a to nás stálo body. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a přejeme domácím hodně štěstí v play off.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:43 GÓL Panthers Praha! 10:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #20 Jakub Žiška (10:8)
58:45 Timeout Florbal TJ Kobylisy
58:45 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 9:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #16 Jan Hrdlička (9:8)
57:26 GÓL Panthers Praha! 9:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #27 Antonín Ježek (9:7)
57:26 Zdání může klamat - domácí přidávají gól v oslabení.
56:48 Vyloučen hráč #96 Štěpán Weber družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:48 Tohle může být pro domácí zlomové.
56:10 Sysel teď předvedl životní sprint.
54:45 GÓL Panthers Praha! 8:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #97 Martin Mattes (8:7)
54:45 Vejlupek uzavírá hattrick a posílá domácí Panthers do vedení.
53:31 Nehezkou "sekeru" schytala hůl Jana Tůmy.
52:53 GÓL Panthers Praha! 7:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #27 Antonín Ježek (7:7)
52:53 Vejlupek nekompromisní střelou srovnává stav utkání.
52:00 Ježek trefuje břevno.
51:01 Weber si teďka perfektně přihrál o soupeřovu sálovou obuv.
50:06 Výtečný blok Matěje Ďuriny.
49:18 Vejlupek našel geniální střelou Mattese mladšího, ten bohužel nedokázal svou střelu usměrnit.
48:51 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jakub Žiška, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (6:7)
48:51 Třetí střela znamení i třetí gól pro domácí tým.
48:24 Famózní blok Žišky.
47:24 Domácí po parádní kombinaci snižují náskok Kobylis.
47:21 GÓL Panthers Praha! 5:7
44:20 Výtečný blok od Sysla.
44:14 GÓL Panthers Praha! 4:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #52 David Polcar, asistoval #78 Matěj Ďurina (4:7)
42:24 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #10 Lukáš Kobliha (3:7)
40:35 Žiška teď páradně blokoval přihrávku a vyrazil vpřed, bohužel brankář Kundrnáč byl pozorný.
40:01 Úvodní buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:53 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #33 Jan Tůma (3:6)
39:53 A domácí snižují náskok - Zdrubecký po majestátní přihráce od Tůmy přidává třetí gól Panthers.
38:10 Vejlupek se rozhodl to hrát na sebe, i když měl po své pravé straně volného Webera.
36:16 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:6)
35:40 Výtečně teď dokázal Ježek proběhnout přes celé hřiště a ještě se dostat ke střele.
33:27 Kropík pálí mimo.
32:19 Ďurina teď pěknou backhandovou střelou ohrozil branku Kobylis.
30:58 Žiška teď pálí - Kudrnáč chytá maskou.
30:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #98 Tomáš Procházka, asistoval #91 Adam Kropík (2:5)
30:25 Bendík nedokázal přijmout přihrávku od Sysla.
30:01 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #16 Jan Hrdlička (2:4)
29:00 Střídání brankáře. Nový brankář #4 Julius Šabler družstva Panthers Praha
28:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Lukáš Kobliha, asistoval #47 Lukáš Panenka (2:3)
28:47 Kobylisy se dostávají do vedení.
28:28 Rozehrávka domácích před pořadatelským stolkem.
26:55 Mattes mladší zkoušel Kudrnáčovu pozornost - ten ale vše viděl a s klidem střelu eliminoval.
26:12 Teď mu to opět smolně ujelo z čepele.
25:48 Weber teď parádní střelou tahem prověřil brankáře hostí.
25:38 Vyloučen hráč #5 Jiří Kračman družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
25:38 Další přesilová hra pro domácí tým.
25:28 Výtečně teď Vejlupek prošel kolem tyčky mezi dvěma hráči.
24:11 Mattes starší si zřejmě spletl barvu dresů, protože to vypadalo, že chce ukázat Ďurinovi sílu pupku.
22:48 Weber teď v souboji muž proti muži předvedl, že není žádné párátko a odstrčit se jen tak nenechá.
21:53 Zblokovaná střela Mattese mladšího.
21:35 Neskutečný zákrok Boráka.
20:53 GÓL Panthers Praha! 2:2
20:53 Ale tentokrát už ano! Druhý gól domácích.
20:30 Tůma teď našel Žišku, tomu se ale nepodařilo zakončit.
20:01 Úvodní buly druhé části vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 12:11
19:10 Ďurina se teď podle mého skromného pocitu zachoval nesportovně, ale rozhodčím to nevadí a hrajeme dál.
18:43 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
18:43 Ale i hosté si zahrají přesilovku.
18:05 Ježek teď pálí hodně nad.
17:50 Domácí hledají lepší střeleckou pozici.
17:16 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
17:16 Po tomto nechutném zákroku nás čeka další přesilová hra Panthers Praha.
16:31 Dobrou střelu tahem předvedl Weber.
14:47 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
14:47 Na tuhle střelu byl Borák krátký.
14:24 Z domácí střídačky se ozvala slova jako "mám pocit,že proti nám nasazují tu lepší lajnu" ale rychle přišla odpoveď ve stylu "mno tak vona je každá lajna oproti naší lepší".
11:50 Weber teď předvedl lehčí fatálek na půlce, spíše mu smolně sjel míček z čepele, to ale nevadí - hraje se dál.
11:20 Výtečně teď Mattes, nutné podotknout že mladší, přeběhl celou polovinu a hledal Polcara, tomu se bohužel nepovedla střela.
10:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #80 Jakub Daníček (1:1)
10:00 A je tady vyrovnávací branka, Kobylisy eliminují vedení domácích Panthers Praha.
09:20 Výtečně teď dokázal Jan Sysel vybojovat míček a přitom pokoupat dva hráče Kobylis.
09:05 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #97 Martin Mattes, asistoval #27 Antonín Ježek (1:0)
09:05 Ale toto byla parádička dámy a pánové, Ježek promyšlenou krosovou přihrávkou našel Mattese a ten střelou na bližší tyčku otevára skóre dnešního utkání.
08:22 Vyloučen hráč #80 Jakub Daníček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
08:22 První vyloučení v zápase - domácí si zahrají přesilovou hru.
08:10 Nutno podoknout, že i Kobylisy vyvíjejí tlak a mají hezké šance.
07:30 Výtečně se teď Kačer dokázal vymotat z nepříznivé situace za brankou Kobylis.
06:44 Bendík dokázal i přes obrovský tlak podržet balónek.
06:10 Střela Tomáše Mánka byla vyražena až za mantinel.
05:50 Zdrubecký pálí - Kudrnáč vyráží helmou.
04:30 Zdrubecký obětavě zblokoval střelu Kobylis.
03:30 Tůma zpětnou backhandovou přihrávkou našel Bendíka, ten ale bohužel nedokázal dostal balónek za tři tyče branky Kobylis.
02:30 Borák krátkým výhozem na Mattese.
01:20 Zdrubeckého střela končí v bloku.
00:40 Střela Filipa Ondřeje končí v boční síti.
00:10 A nepřesnou přihrávkou ztrácejí míček.
00:01 Zahajovací buly dnešního zápasu vyhrává domácí tým.
00:00 Již při rozcvičce a následném rozchytání brankáře můžeme vidět nepatrnou únavu na některých hráčích. V dresu pro nejlepšího hráče utkání můžeme vidět předsedu klubu Jana Tůmu, je vidět, že je dnes opravdu ve skvělé formě. Začínáme již za 5 minut. Buďte s námi u toho!
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u posleldního kola Národní ligy mužů. Již podle line-upu můžeme vidět, že domácí Panthers Praha jdou do toho zápasu ve velmi zvláštní sestavě. Nejspíše to bude tím, že mají do playoff stabilní pozici. Věřím, že starší a zkušenější členové dnešní sestavy ukáží na hřišti klasický florbal na který jsme už řadu let zvyklí. Doplní je mladí a nadějní "junioři". Uvidíme, zda na hřišti zvítězí zkušenost nebo mládí. Věřím, že dnešní utkání nabídne spoustu sportovních, ale i emočních okamžiků.