• 60 59:02
    4:5
    ()

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Primátor Náchod 4:5
branky: 3. Lukáš Kaprhál, 4. Martin Strejček, 38. Jaroslav Rybka, 44. Zdeněk Fanta - 12. Ondřej Macháček, 35. Matěj Mikšovský, 39. Matěj Mikšovský, 55. Matěj Mikšovský, 60. Ondřej Bachtík; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Matěj Chabr 19 - Brandon Bulis 23; po třetinách: 2:1, 1:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Ve hře 5 na 5 jsme soupeře ke gólu téměř nepustili, zápas jsme si prohráli sami a bohužel již po několikáté nezvládli závěr utkání. Nyní máme dobrou formu a do play down si věříme. Podobné fatály nás můžou stát sestup. Gratuluji soupeři a přeji hodně štěstí do play off.
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Přijeli jsme si pro domácí prostředí do play-off a to si odvážíme. Jinak výkon byl z naší strany hroznej a výsledek je pro domácí přísnej. Díky soupeři a uvidíme se příští týden v Náchodě.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:34 Litvínov hraje v 6 na 4
59:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #10 Ondřej Bachtík bez asistence (4:5)
58:45 Náchod hraje bez bránkáře v oslabení takže se hraje 5 na 5
58:36 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:47 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
57:47 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
55:53 Náchod hodně ryche otočil a běžel sprintem opět na domácí polovinu ale orbana Litvínova to stihla dřív
54:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:4)
43:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (4:3)
43:28 Náchod využil chyby domácího týmu a ve dvou jeli na bránu
42:30 Litvínov měl možnost trefit míček do prázdné brány ale Fantovi ujel míček
42:00 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #12 Daniel Kříž.
41:41 Vyloučen hráč #10 Ondřej Bachtík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
40:45 Rybka zatlačil Kaválka na mantinel
40:06 Vyloučen hráč #11 Jonáš Mědílek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:45 Náchod ve zaklekává před standardku Litvínova u hostující brány a blokuje jejich pokus o střelu
38:26 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #10 Ondřej Bachtík (3:3)
38:23 Litvínov se staví do čtverce a brání svojí polovinu
37:22 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
37:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #38 Jan Pokorný (3:2)
35:50 Macháček s Rázlem vyráží na bránu
34:16 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #11 Jonáš Mědílek (2:2)
33:10 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
32:22 Skalitz udržoval míček do posledni chvíle a poté hned přihrál Strejčkovi který střílel z otočky na Bulise
32:03 Rázl blokuje Kaprhálovu střelu z rohu
30:54 Pokorný tlačí Jráska na mantinel
28:03 Náchod se snažíl kombinacemi projít přes Litvínov na jejich polovinu ale marně
17:35 Litvínov utahuje Náchod na jejich polovinu
16:25 Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zvedání florbalky
15:35 Vlček sklepl míček na Chabra ale ten ho hned vedle tyčky čape
14:09 Litvínov se kombinací dostává na polovinu hostujících
13:09 Cejnar furt doráží na záda Zalubilovi
11:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1)
09:40 Kaprhál na poslední chvlí zabránil gólu a míček odpinkává pryč z brankovistě
09:15 Litvínov se stahuje do čtverce a brání
09:08 Vyloučen hráč #79 Tomáš Skalitz družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
08:20 Rozhodčí zvedají ruce a Náchod využívá výhodu a hrají v 6
08:00 Náchod udělal chybu a litvínovský hráč se toho rovnou chopil se střelou na bránu
04:36 Bachtík střílí na Chabra ale ten míček tečuje
03:45 Fanta se snaží prokličkovat obranou náchoda
03:13 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #66 Zdeněk Fanta (2:0)
02:40 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #14 Jakub Vitvar (1:0)
01:50 Pokorný v obraně zaklekává proti Kaválkovi
00:01 Úvodní buly vyhrál hostující tým