1

2

3.

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Plzeň 7:8pn
branky: 3. Zdeněk Fanta, 15. Zdeněk Fanta, 22. Jaroslav Rybka, 22. Ondřej Kopta, 41. Jaroslav Rybka, 41. Ondřej Kopta, 56. Lukáš Kaprhál - 11. Vít Malý, 14. Jaromír Täuber, 37. Filip Nový, 38. Jaromír Täuber, 39. Václav Zábran, 48. Václav Zábran, 49. Václav Zábran, N Vít Malý; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 4:4; využití: 2:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Matěj Chabr 31 - Miroslav Fousek 15; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:2, 0:0
Komentář hostů Strejček Pavel (Trenér): Dnešní zápas rozhodli naše chyby a necháním se unést hrou soupeře. Díky bohu je to za námi a doufám, že už podobné zápasy do konce sezony nezažijeme. Děkujeme soupeři a divákům.
Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Stejně jako v minulém zápase jsme měli proti papírově silnějšímu soupeři dobrý vstup do utkání. Škoda zbytečných vyloučení a nekoncentrovanosti v závěru druhé třetiny. Získaný bod je pro nás motivací do dalších utkání.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #81 Vít Malý a vstřelil rozhodující gól (7:8).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #48 Marek Fryš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #75 Jaromír Täuber a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #22 Jaroslav Rybka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň hráč #22 Štěpán Plachý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK BIVOJ LITVÍNOV hráč #16 Martin Strejček , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:5
63:49 Strejček přestřeluje bránu
63:11 Chabr míček vyráží maskou
62:23 Vyloučen hráč #70 Tomáš Němeček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
60:50 Täuber dobíhá Fryše a bere mu míček
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:13 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
58:34 Fryš si obehrál obranu Plzně ale ta ho stihla před nahrávku znova doběhnout
55:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:7
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #97 Lukáš Kaprhál, asistoval #18 Josef Jupa (7:7)
55:06 Chabr i přes stínícího protihráče vyráží míček
53:58 Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
53:50 Marek přihrává Fryšovi a ten hned míček sklepává na Rybku který na Fouska ale střela je blokována hostující obranou
53:36 Vyloučen hráč #16 Matyáš Ehm družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
52:16 Jupa zabraňuje Malýmu v průniku středem
51:48 Plachý dostal přihrávku a běží sám na Chabra
50:12 Pokorný z otočky střílel na bránu ale Fousek mu to vyráží
49:15 Plzeň drží míček a čeká až spoluhráčí vystřídají
48:33 GÓL FbC Plzeň! 6:7
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #81 Vít Malý (6:7)
40:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #43 Radek Fejfar (6:5)
40:38 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (5:5)
40:01 Úvodní buly třetí části vyhrál hostující tým
40:00 Střely ve 2. části: 5:13
39:50 Tvrzník posílá míček Rybkovi ale předběhne ho Plachý
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
38:35 GÓL FbC Plzeň! 4:5
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #75 Jaromír Täuber (4:5)
37:25 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #39 Václav Zábran (4:4)
36:45 Jupa sklepnul míček Kaprhálovi přímo na střelu a ten měl uplně prázdnou branku jenže míček střelil pár centimetrů od brány
36:04 GÓL FbC Plzeň! 4:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #21 Filip Nový, asistoval #37 Matěj Šebek (4:3)
34:42 Ehm se chopil chyby domácích a prokličkoval mezí protihráčema na Chabra který po míčeku hned skače
32:31 Šebek tlačí na mantinel Fejfara
28:47 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
28:36 Plzeň neustále kombinuje na straně domácích
26:59 Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil #79 Tomáš Skalitz.
25:50 Maly trefil Pokornýho do ramene a tak letí míček mimo hřiště
24:26 Brabec se tlačí na záda Koptovi
23:25 Litvínov chtěl zmást Plzeň ze standardky a tak Fanta začal běžet okruh okolo brankoviště a jeho spoluhráči zatím rozehrávají
23:11 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
22:50 Plzeň udržuje míček za svojí bránou a uklidňuje hru
21:33 Kopta posílá míček do behu Fajfarovi a ten míček bohužel mine
21:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #11 Martin Marek (4:2)
21:01 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (3:2)
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:27 Vyloučen hráč #24 Jaroslav Konopík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny
18:22 Strejček kličkuje za hostující bránou a rozhlíží se po svých spoluhráčích za bránou
17:19 Jupa nabíhál samotný a bránu ale Fousek sklouzl proti němu a míček chytl mezi nohy
17:00 Hra mezi oboumi týmy je velmi vyrovnaná
14:36 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:2)
14:02 Zábran nabíhal sámna Chabra ale ten se přesunul na správný místo a míček ho trefil do hrudi
13:24 GÓL FbC Plzeň! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #81 Vít Malý (1:2)
12:49 Malý naznačuje na střelu ale míček posílá Brabcovi
11:56 Vyloučen hráč #38 Jan Pokorný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
10:29 GÓL FbC Plzeň! 1:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #81 Vít Malý, asistoval #75 Jaromír Täuber (1:1)
10:03 Plzeň utahuje Litvínov víc a víc v kruhu aby se dostala blíž na Chabra
09:24 Vyloučen hráč #43 Radek Fejfar družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:21 Fryš jede po mantinel na hostující ránu ale obrana Plzně tomu zabránila
05:36 Pokorný vyhazuje míček přes půlku hřiště
03:57 Varta zaváží míček za bránu a uklidňuje hru
03:17 Chabr Konopíkovu střelu viděl moc dobře a tak po míčku skáče
02:19 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
01:44 Bivoj udržuje míček stále na své polovině
00:59 Varta vyhledává spoluhráče před domácí brankou
00:01 Úvodní buly vyhrál domácí tým