• 60 59:59
    5
    David LUKÁŠ

SK Florbal Benešov - ASK Orka Čelákovice 7:8
branky: 9. Ladislav Vorel, 14. Ladislav Vorel, 20. Vojtěch Pavlíček, 23. David Lukáš, 48. Martin Šimek, 51. David Lukáš, 60. Petr Tůma - 6. Ondřej Špalek, 9. Jakub Doutnáč, 20. Jan Sedlák, 22. Jakub Čáp, 27. Petr Němeček, 49. Filip Kučera, 50. Jakub Čáp, 54. Ondřej Špalek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2 + Martin Poláček 5 + David Lukáš TT + 5:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Brož 34 - Aleš Zetek 36; po třetinách: 3:3, 1:2, 3:3
60:00 Střely ve 3. části: 18:10
59:59 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 5 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov do konce utkání - technický trest
59:59 Komentář trenéra hostí (Stanislav Rubeš): Skvěle odbojované utkání kde jsme byli celý zápas lepší. Bohužel jsem neproměnili šance a vždy po vedení jsme rychle inkasovali. Utkání jsme velkou bojovností dotáhli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za play off utkání a přejeme hodně štěstí ho závěrečných bojů.
59:59 Komentář trenéra domácích (Roman Kieler): Zápas, který měl skoro parametry play-off jsme si prohráli vlastními chybami a nedisciplinovaností. V závěrečném power-play, jsme bohužel vystřelili pouze jednou na branku a hned z toho padl gól. Bohužel bez střelby se vyhrávat nedá. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
59:51 GÓL SK Florbal Benešov! 7:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #22 Michal Vojtíšek (7:8)
58:41 Zónová obrana hostí se zdá neprostupná.
56:46 Timeout SK Florbal Benešov
56:46 Doufejme, že oddechový čas a hra v šesti přinese domácím potřebný gól.
55:46 Šimek nedokázal dostat lehce skákavou pobídku od Poláčka za záda gólmana hostí.
53:51 GÓL ASK Orka Čelákovice! 6:8
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #32 Filip Kučera (6:8)
53:51 Hosté rychle a jednoduše rozehráli i přes tlak domácích a znovu odskakují na rozdíl dvou gólů.
50:04 GÓL SK Florbal Benešov! 6:7
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #7 Martin Šimek (6:7)
50:04 Střelou ze standartky udržuje David Lukáš Benešov na dostřel.
49:36 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:7
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #89 Václav Kramel (5:7)
48:44 GÓL ASK Orka Čelákovice! 5:6
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #32 Filip Kučera, asistoval #9 Ondřej Špalek (5:6)
47:23 GÓL SK Florbal Benešov! 5:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #73 Jan Pavlíček (5:5)
43:30 Benešov opět na míčku, lehce netrpělivě, zakládá útok.
43:10 Orka má dobře zvládnutou hru v útočném pásmu.
41:57 Tůma po nabídce Vojtíška netrefuje odkrytou bránu.
40:37 Domácím se po prohrané úvodní buli podařilo získat míček a zahrozit. Bohužel bez gólu.
40:00 Střely ve 2. části: 11:16
37:50 Orka zvládla hru 4 na 4 a nyní pokračuje přesilovka.
36:29 Vyloučen hráč #8 Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání
35:02 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 5 minuty za hrubost
33:10 Ze středu hřiště střílel Pavlíček V., bohužel střela mířila pouze do bloku.
30:30 Utkání se začíná lehce přiostřovat po zákroku na domácího gólmana.
29:10 Orka pouze pohrozila rychlým protiútokem.
28:10 Benešov zakládá postupný útok do rozestavené obrany.
27:28 Orka je v této části utkání výrazně aktivnější.
26:28 GÓL ASK Orka Čelákovice! 4:5
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #85 Petr Němeček, asistoval #25 Sebastian Jakob (4:5)
22:50 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #28 Martin Poláček (4:4)
22:50 Orka využila přesilovku 5 na 3, Benešov odpověděl využitím následného oslabení 4 na 5.
21:47 GÓL ASK Orka Čelákovice! 3:4
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #17 Jakub Čáp, asistoval #9 Ondřej Špalek (3:4)
21:15 Vyloučen hráč #73 Jan Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
20:22 Vyloučen hráč #63 Petr Tůma družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za zvedání florbalky
20:00 Střely v 1. části: 14:16
19:31 GÓL SK Florbal Benešov! 3:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #71 Vojtěch Pavlíček, asistoval #28 Martin Poláček (3:3)
19:31 Benešov také rychle odpovídá gólem rovnou z bule.
19:26 GÓL ASK Orka Čelákovice! 2:3
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #29 Jan Sedlák, asistoval #32 Filip Kučera (2:3)
19:26 Střelou dvacet nad led, na zadní tyč se Orka opět ujímá vedení.
17:50 Benešov se chvíli udržel na útočné polovině. Vyprodukované střely byly zblokované.
15:10 Orka se zdá být na balonu nebezpečnější.
13:48 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:2)
13:48 Vorel to z další individuální akce vzal na sebe a srovnává.
10:50 Vorel z individuálního přechodu, přes třičtvrtě hřiště, dobře našel Sklenáře. Tomu míček na čepeli skočil. Stav utkání se nemění.
08:48 GÓL ASK Orka Čelákovice! 1:2
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #8 Jakub Doutnáč, asistoval #77 Daniel Richtr (1:2)
08:48 Orka odpovídá rychlým gólem.
08:08 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #14 Ladislav Vorel, asistoval #63 Petr Tůma (1:1)
08:06 Benešov má slibnou standartní situaci z hranice brankoviště, kterou proměňuje.
05:33 GÓL ASK Orka Čelákovice! 0:1
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil #9 Ondřej Špalek, asistoval #25 Sebastian Jakob (0:1)
05:23 Po crossové přihrávce Orka vsítila první gól utkání.
03:40 Orka na půlce domácích rozehrává z rohu, výsledná střela mířila mimo bránu.
03:05 Před bránou hostí dorážel Poláček, nicméně střelu Lukáše za záda golmana nedorazil.
01:09 V prvních minutách zápasu jsou domácí v držení balonu.